ATP تعلیق مردان تنیس تور برای شش هفته بیش از coronavirus از جمله میامی باز و مونته-کارلو کارشناسی ارشد

ATP خود را به حالت تعلیق حرفه ای مردان تنیس روی تور به مدت شش هفته در روز پنج شنبه با استناد به نگرانی از شیوع کروناویروس که طرح میتوانست رویداد مهم ورزشی در سراسر جهان است.

در این اطلاعیه آمده لحظات پس از Miami-Dade شهرستان گفت: این امر تعلیق میامی باز کنید و بر روی پاشنه از روز یکشنبه در آخرین لحظه لغو مسابقات Indian Wells در جنوب کالیفرنیا با توجه به نگرانی های مشابه.

“ATP اعلام کرده است شش هفته تعلیق از مردان تنیس حرفه ای تور با توجه به افزایش بهداشت و مسائل ایمنی ناشی از شیوع جهانی از COVID-19,” ATP در بیانیه ای گفت.

“تعلیق به معنی تمام ATP تور و ATP Challenger تور رویدادهای برنامه ریزی شده و فراگیر از هفته 20 آوریل برگزار خواهد شد.

“پس اخیر لغو BNP Paribas Open در چاه آسیب دیده ATP تور حوادث میامی باز ارائه شده توسط Itau این Fayez Sarofim & Co U. s. men’s Clay Court قهرمانی در هوستون the Grand Prix Hassan II در مراكش, the Rolex Monte-Carlo, کارشناسی ارشد, بارسلونا باز Banc Sabadell و مجارستان در بوداپست.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>