اتلتیکو مادرید با فتح آنفیلد به بازنویسی شهرت خود را و پایان لیورپول در اروپا سلطنت

هنگامی که ما می خواهیم به درک بهتری از فوتبال ما عقب نشینی سخت به دست آورده شهرت. ما نسبت خاصی پیش درآمد به تیم و بازیکنان و مدیران و حتی بیت از آجر و ملات. کسانی که در بازی انجام همان وقتی که می آید به مخالفان خود را. ما همه در راه نوشتن خود ما اسطوره.

برای مثال نگاهی به اتلتیکو مادرید. آخرین سنگر و استحکامات دفاعی فوتبال در جهان دیوانه در اختیار-و-را فشار دهید. یک تیم که نتایج ستون می تواند قطعی کامپیوتر برای همه و صفر. یک تیم که گرفته اند 26-پا منجر بیش از هشت سال از Diego Simeone زمان در شارژ و تنها تسلیم یک. هیچ راهی نیست از طریق رفتن به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی امشب.

اما پس از آن به آنفیلد. این قلعه اروپا. مرحله ای که سال گذشته بزرگترین بازیکن تمام دوران خطاب نیروهای نظامی خود را قبل از نبرد مانند ایان دانکن اسمیت یادآوری شما از اهمیت بی درنگ تسلیم اظهارنامه مالیاتی. امشب خواهد بود یک عرصه 45,000-عجیب و غریب, دهان قطرات باران را در هر یک از دیگر آشفته مارپیچی سرایت بی امان در تعقیب آن یک fevered جو است. هیچ راهی لیورپول نیست از طریق رفتن به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی امشب.

آن است که در شب مانند این است که چنین اسطوره ایستاده و سقوط. چیزی که در نهایت می توانست به من بدهید. و 43 دقیقه آتلتیکو ایمنی بدن به آنفیلد هاله. لیورپول بازی می کردند بهتر از آنها در واندا Metropolitano سه هفته پیش. داشتن موفق به ثبت نام یک تک شات در هدف در مادرید خود را برای اولین بار از کراوات آمد و پس از فقط پنج دقیقه. هنوز آنها نمی تواند پیدا کردن یک هدف است. Jan Oblak بود یک تماشاگر برای خیلی از اولین پا. در اینجا او burnished او شهرت خود به عنوان ناب ترین شات-چوب پنبه بر روی این سیاره است.

در عین حال Jurgen Klopp را در کنار جمع آوری شد چنین سرعت, شما تعجب که آیا حتی اتلتیکو می تواند به نظاره نشست و خیس. چند دقیقه قبل از Georginio Wijnaldum دستیابی به موفقیت توماس Partey پشت سر هم 25 متری جلوتر از بقیه هم تیمی خود و تشویق آنها به پیوستن به او را در فشار دادن ویرژیل van Dijk. “Nah شما بسیار خوب” بود پاسخ جمعی. آلگری است راه خود را از حفاظت از یک هدف منجر شود. این کار معمولا. اما آنها معمولا بازی در آنفیلد.

آلگری در آنفیلد (گتی)

“این یک بازی به بیمار و سپس بی تاب گفت:” لیورپول یکی از حامیان عبور جعبه مطبوعات در نیمی از زمان. اگر که درست بود قبل از Wijnaldum وارد کراوات و آن را فقط به عنوان واقعی پس از آن. اما دانستن زمانی که برای متوقف کردن و زمانی که برای رفتن دشوار است, به خصوص زمانی که شما در آنفیلد با دفاع از یک جام اروپا در خط. خانه لیگ برتر-انتخاب و پس حاکم قهرمانان اروپا قهرمان جهان است. این تیم که تنها با شروع از یک بار در یک قرن جهانی و همه گیر می تواند در جلوگیری از تحقق سرنوشت خود را.

Oblak هدف این بود که فلفلی با هشت عکس بین شروع نیمه دوم و 70 دقیقه است. پس از آن همه رفت و آرام برای یک چهارم از یک ساعت یا بیشتر و نه از طریق خواهید از تلاش. لیورپول آرام. بود که اتلتیکو هم به اعتصاب و پایان دادن به کراوات در 90 دقیقه. آن گذشت. شاید این درست است. شاید کمی وجود دارد بیشتر به این تیم از توانایی نشستن و دفاع کند. شاید تبدیل شدن آنها مبهوت زمانی که خواسته در واقع به تعقیب یک بازی است. که قطعا این حس در اطراف Anfield زمانی که لیورپول به دست آورد شتاب.

بیشتر هنوز هم در زمانی که در شروع وقت اضافی روبرتو Firmino قرار داده و آنها را جلو در کراوات.

و سپس یک تیم است که ظاهرا تنها به خوبی به دفاع از سه گل به ثمر رساند و در مانده از زمان اضافی. لیورپول منجر به طول انجامید تنها سه دقیقه تسلیم توسط شل عبور از دروازه بان که – حتی زمانی که او به خوبی در این فصل – که قطعا نمی Alisson بکر. همواره وجود دارد آزار دهنده, gnawing معنا که آدریان هنوز پشتیبان گیری به دست آورد و در یک انتقال آزاد, ورود اواخر تابستان گذشته پس از مقدار زیادی از دیگران در گذشته بود این فرصت را به امضای او منتشر شده توسط غرب هم کمتر. او هرگز واقعا فرار کرد که شهرت و نمی تواند در اینجا.

اتلتیکو در ضمن نحو نامشخصی اجازه خاموش مي شود. اگر آنها با استعداد است که برای اولین بار در شب آنها متمسک برای خود امتناع از استراحت در دور-هدف منجر شود و به جای ایجاد یک درست استفاده. آن همه چیز را گفت که آنها هنوز هم شکستن در پشت در بازی مرگ embers با مونتویا اضافه کردن به مارکوس Llorente برمیداریم. آنها را فتح آنفیلد در این فضا از 22 اضافی-زمان دقیقه عطف خود gameplan بر سر آن هجوم شهرت خود را به عنوان یک تیم است که می تواند دفاع از یک سرب, اما نه گسترش یک.

این چیزی که با این سخت به دست آورده شهرت این اسطوره ما بنویسید. این بستگی دارد که چقدر شما در آنها اعتقاد دارند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>