اتلتیکو طرفداران در لیورپول بود ‘اشتباه’, ادعای مادرید شهردار در میان coronavirus همه گیر

اتلتیکو طرفداران مجاز به سفر به لیورپول یک اشتباه بود, می گوید مادرید شهردار.

دور-از-16 clash بازی در آنفیلد در مارس 11, باید هرگز جلوتر رفته با توجه به تشدید Covid-19 مورد در اسپانیا

این تصمیم به مرحله لیورپول در لیگ قهرمانان میزبانی از اتلتیکو مادرید به عنوان coronavirus بحران بزرگ “هیچ معنی ندارد” و “اشتباه” با توجه به خوزه لوئیس مارتینز-Almeida عمده ای از پایتخت اسپانیا.

ثابت آخرین توان با طرفداران قبل از اروپا رقابت نخبگان به حالت تعلیق در آمد.

Diego Simeone را به اتهام لیورپول را شکست داد 3-2 در دوم که پا به امن پیشرفت خود به مرحله یک چهارم نهایی در مقابل 3000 Atleti هواداران که اجازه داده شد برای سفر به مادرید.

که در آن نقطه مسابقات در دو بخش در اسپانیا در حال حاضر در حال بازی در پشت درهای بسته در حالی که کودکان در مدارس و دانشگاهها بسته شدند.

این کشور گزارش شده بود 1,646 موارد این ویروس با 782 ناشی از سرمایه است. تمام وقایع عمومی شامل بیش از 1000 نفر ممنوع شد در مادرید با توجه به تشدید گسترش یافته است.

“این هیچ معنی ندارد که 3,000 اتلتیکو طرفداران می تواند سفر به آنفیلد در آن زمان” مارتینز-Almedia گفت اسپانیایی ایستگاه رادیویی Onda Cero.

“این یک اشتباه بود. به دنبال بازگشت با ادراک, البته, اما من فکر می کنم حتی در آن زمان وجود دارد باید بیشتر احتیاط.

“از روز قبل از بازی به دولت های منطقه ای و شورای مادرید در حال حاضر به تصویب رسید اقدامات مهم در کاهش اجتماعات بزرگ از مردم است.”

در اوایل این ماه لیورپول مدیر Jurgen Klopp اعتراف کرد آن را دشوار است برای آماده شدن برای بازی در زمینه Covid-19 و وضعیت بازی در اسپانیا.

“در صبح روز دوشنبه از خواب بیدار شدم و شنیدم در مورد وضعیت در مادرید است که آنها را نزدیک به مدارس و دانشگاه ها از روز شنبه پس از آن واقعا عجیب و غریب به آماده شدن برای این بازی به صداقت” او گفت:, باشگاه, وب سایت رسمی.

“من معمولا نمی مبارزه با همه چیز در اطراف من. من می ساخت موانع راست و چپ زمانی که من آماده شدن برای یک بازی است, اما در آن لحظه در آن واقعا دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات