اطلس: ستاره دنباله دار کشف برخورد به سوی زمین و باعث شور و هیجان برای فروزان پرواز به نظر می رسد به شکسته از هم جدا ستاره شناسان می گویند

یک ستاره دنباله دار است که در برخورد به سوی زمین باعث امید برای فروزان پرواز به نظر می رسد به از هم پاشیده به گفته ستاره شناسان پیگیری آن است.

ستاره دنباله دار اطلس پیش بینی ها بوده است برای تبدیل شدن به “واقعا خیره کننده” در عرض چند هفته به عنوان آن را به زمین نزدیک تر.

ستاره شناسان انتظار می رود که این می تواند دیده می شود در حال حرکت در میان ستاره ها قبل از رسیدن آن به نزدیک ترین نقطه به آمریکا در ماه مه.

آنها صحبت کرد و امیدوارم از لکه های آن سبز رنگ به عنوان آن تبحر طریق سیستم های خورشیدی هر چند اشاره کرد که بسیار هنوز هم مرموز در مورد شی که برای اولین بار خال خال است.

در حال حاضر هدف به نظر می رسد که شکسته و نمی خواهد برای چنین زیبا – و یا حتی قابل دیدن – بینایی هنگامی که آن را در واقع می رسد.

ستاره شناسان ردیابی سفر ستاره دنباله دار است که رسما شناخته شده به عنوان C/2019 Y4 (ATLAS) نشان می دهد که به نظر می رسد به شکسته.

اخیر تصاویر نشان می دهد که به نظر می رسد “دراز شبه هسته” است که به انتظارنشسته بودند با دم. که شکل است که در خط با “اختلال عمده ای” از ستاره دنباله دار ستاره شناسان Quanzhi شما و Qicheng ژانگ نوشت: در یک پیام به همکاران.

کسانی که مشاهدات تایید شد در پیگیری مشاهدات انجام شده در طول هفته اول ماه آوریل تایید شکل و نشانه ای است که آن را به نظر می رسد شکسته از هم جدا.

تصاویر گرفته شده توسط ستاره شناسان آماتور نشان داد که دنباله دار ممکن است به قطعات شکسته شده در راه است که می تواند در حال حاضر قابل مشاهده از زمین است.

اطلس ستاره دنباله دار است که هنوز هم نسبتا جدید برای ستاره شناسان و آنقدر کوچک است که هنوز هم در مورد آن شناخته شده و چگونه آن را می تواند شکسته. آن را هنوز هم می تواند قابل رویت از زمین یا به عنوان یک کل شیء و یا به قطعات شکسته شده – اما دانشمندان در حال بعید است برای اطمینان می دانم تا زمانی که آن را نزدیک تر به زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im