http://www.washingtonpost.com/video/entertainment/scenes-from-jennifer-lopez-and-shakiras-super-bowl-halftime-show/2020/02/02/7c3fabc4-23d5-4653-913a-6ab559d0c1e4_video.html

وجود حداقل دو راه برای تجربه یک Super Bowl halftime show و آسان است: اجازه دهید آن را razzle خود را شبکیه و خیره گوش خود را برای قریب به اتفاق ده دقیقه به طور متوسط-whelmed زندگی و سپس رفتن حرارت تا یکی دیگر از بشقاب هالاپینیو poppers.

راه دیگر نیست و بسیار سخت تر اما آن را نشانی از نیاز شما به یاد داشته باشید که این سالانه مجلل دوستانه ملودی و آسمانی نور لیزر به طور گسترده با تجربه اجرای موسیقی در کشور ما هر سال که فورا باعث می شود همه چیز را در مورد آن احساس مهم و گاهی اوقات حتی عمیق.

بنابراین وقتی که جنیفر لوپز و شکیرا یورش برده و در این زمینه در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز در سوپر باول LIV یکشنبه شب آنها ساخته شده این کار را برای هر دو نوع از بینندگان.

برای razzled-و-خیره شدن وجود دارد ارتش از رقصندگان تظاهر به سربازان و پشتیبانی و سالسا نوازندگان. و وجود دارد بزرگ آهنگ ها — نوع شما را در مراسم عروسی و دندانپزشک قرار ملاقات. و وجود دارد یک cameo از رپر اسم حیوان دست اموز بد چادری در یک سنگر کت ساخته شده از فولاد مذاب. و وجود دارد یک بخش رشته بازی Led Zeppelin را در “کشمیر” مانند آنها قایقرانی یک کشتی دزدان دریایی در سراسر Biscayne خلیج. و در آنجا بود که شکیرا ، wagging زبان او در دوربین یا آواز یا تلاش برای برقراری ارتباط با پرندگان بهشت. و در آنجا بود J-Lo برای همیشه لطفا برای جوان twirling در اطراف در یک قطب به سوی بهشت است.

اما از طریق تمام است که اگر شما هنوز هم قادر به masticate خود چیپس سیب زمینی در آرام تمرکز شما ممکن است شنیده رویای آمریکایی خود را زننده در یک فضای که در آن همیشه اجازه داده می شود به زندگی می کنند: در داخل یک پاپ آهنگ.

[جنیفر لوپز و شکیرا Super Bowl halftime show: پنج سوال مهم از یک واقعا پرچین عینک]

مانند در طول “جنی از بلوک” لوپز آهنگ تم که در آن او به ما یادآوری کرد که او “استفاده می شود که کمی در حال حاضر من یک مقدار زیادی.” یا لحظاتی بعد هنگامی که لوپز با پوشیدن برگشت کیپ ظاهر ساخته شده از Muppet pelts (پرچم آمریکا در خارج پورتوریکو پرچم در داخل) پیوست, گروه کر کودکان در آواز خاص بروس اسپرینگستین lyric: “من متولد U. S. A.”

شانون Stapleton

ایسنا

جنیفر لوپز انجام در طول سوپر جام LIV حاصل کار دو تیم در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا.

این یک لحظه زودگذر اما قصد او احساس با صدای بلند. “دو آمریکای لاتینی انجام این کار در این کشور در این زمان بسیار توانمند سازی به ما” لوپز گفت: در preperformance کنفرانس خبری در میامی در هفته گذشته و پس از بازی یکشنبه شب halftime عینک, آن را به ارزش تأمل در هر “این” در بیانیه ای.

[سوپر باول نکات برجسته: ستاد جشن سوپر باول برنده; Patrick Mahomes به نام MVP]

مرد ساکن در داخل کاخ سفید لگد کردن مبارزات انتخاباتی خود را برای این کار بزرگ با تماس مکزیکی ها “تجاوزگران.” از آن پس او را تهدید کرده است که برای از بین بردن این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه و سیاست باید از هم جدا بی شماری از خانواده های مهاجر بازداشت شده در مرز جنوبی. لوپز و شکیرا نمی بخوان در مورد توده ها نشسته حسرت به نفس رایگان در یکشنبه شب اما صرف حضور یک ضمنی ملامت برابر weaponizing نژاد پرستی و بیگانه ستیزی به دلایل سیاسی به دست آورید.

هنگامی که آن را بیش از, شاید شما یکی از کسانی که زحمت بینندگان میپرسند: “آیا ما باید همه چیز را در مورد مسابقه؟” شاید شما باید جلوگیری از پرسیدن این سوال. هیچ ساخت. در امریکا همه چیز است که در مورد مسابقه. این کشور وعده برابری آن را هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد.

در مورد رویای است که برابری در داخل یک آهنگ در سوپر باول یکشنبه چیز خوبی است. چقدر خوب بستگی دارد که چگونه بسیاری از مردم از خواب بیدار مبارزه برای آن در صبح روز دوشنبه.

ادامه مطلب با موسیقی پاپ منتقد کریس ریچاردز:

Maroon 5 و Super Bowl halftime نشان می دهد که پاک شده خود

آن زمان برای تغییر رادیکال در پاکستان — و تیک تاک ساعت است

اسم حیوان دست اموز بد منتشر شد بهترین آلبوم سال 2019 قبل از سال آغاز شده و حتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im