در سطح جامعه به کروناویروس است که تقریبا به معنای واقعی کلمه در همه جا

اولین coronavirus مورد در ایالات متحده تایید شد در ژانویه. 20 در یک مرد در Snohomish County بشویید. که به تازگی در بازدید از کانون جهانی همه گیر در ووهان چین. در بیش از دو ماه این ویروس به بیش از 2000 شهرستانهای استان به نمایندگی از حداقل 95 درصد از جمعیت ایالات متحده با توجه به داده های ردیابی شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این ویروس ادامه داد: گسترش سریع آن به اقشار جامعه تا حدود مارس 21 مورد تأیید رسیده شهرستانهای استان به نمایندگی از 80 درصد از آمریکایی ها. پس از آن رای از شهرستان در سطح قرار گرفتن در معرض کاهش پیدا کرده است و تا حدودی اگر فقط به این دلیل که ویروس در حال اجرا است از جدید جمعیت مراکز آلوده شود.

از مارس 30 تقریبا هر شهرستان در ایالات متحده آمریکا با جمعیت 100 ، 000 یا بیشتر گزارش حداقل یک عفونت کروناویروس.

این اعداد با هشدارهای. این ویروس تقریبا به طور قطع در حال حاضر در حال حاضر در تعدادی شهرستانهای استان که در آن هیچ مورد هنوز تایید شده از طریق آزمایش. بسیاری از افرادی که آلوده می شوند نشان می دهد هیچ و یا تنها خفیف علائم عفونت به طوری که آنها ممکن است به دنبال تست. در بسیاری از مناطق کشور وجود دارد هنوز هم کافی نیست آزمون برای هر بیمار بالقوه.

با این وجود آن را آموزنده برای دیدن جایی که این ویروس هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده است. نقشه بالا که در آن شهرستان با تایید موارد در نارنجی است که اساسا معکوس جمعیت نقشه. نارنجی شهرستان برخی از حداقل جمعیت در ایالات متحده از جمله کمربند گسترده ای از جمعیت شهرستان در دشت های مرکزی.

این شهرستان نشان دهنده بیش از نیمی از کشور مساحت زمین اما تنها حدود 5 درصد از جمعیت آن است. عدم خود را از موارد نشان می دهد آشکار اما آسان برای فراموش نکته: ویروس دارای یک زمان سخت تر كردن در مکان های با کمتر مردم است. تراکم یکی از شهرهای بزرگ و نقاط قوت اما در طول یک بیماری همه گیر می شود آن را یک ضعف اجازه می دهد عفونت به سرعت در حال گسترش در میان محکم بسته بندی شده جمعیت.

آن را به ارزش اشاره به این که در حالی که روستایی شهرستانهای ممکن است از راه دور آنها لزوما جدا شده است. زندگی مردم در این مکان ها اغلب به طور معمول سفر به شهرستانها و شهرهای کوچک به فروشگاه دریافت مراقبت های بهداشتی و بازدید از دوستان و خانواده. مناطق روستایی غرور خود را در خودکفایی اما آنها با این وجود متصل به سایر نقاط کشور از طریق سفر و تجارت است.

اگر شهر پیوند باعث شیوع کروناویروس نامتناسب به در دسترس بودن تخت بیمارستان در یک منطقه روستایی که می تواند نتایج فاجعه بار است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>