در لبه دی سی بروکدل ارائه می دهد یک روستایی احساس و متمایز خانه

بروکدل قلب خود را در کشور و پای خود را در شهرستان. مونتگومری کانتی محله از 400 خانه در نزدیکی خط منطقه شده است شناخته شده برای آن روستایی مسکونی با احساس و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی و رستوران ها و خرید.

ساکنان افتخار از محله تاریخی اتصالات که شامل سی شمال غربی مرز سنگ شماره 6 غربی خیابان و اصلی راه آهن تخت در ویلارد خیابان. هر دو قدم دور از امروز به خوبی پیموده پياده به مترو.

“این واقعا نزدیک ترین شما می توانید به سی بدون اینکه در سی می گوید:” دومینیک Rychlik, قطب نما, نماینده املاک و مستغلات که در بروکدل و کسی که مبادرت به فروش خانه ها در این منطقه است. “خانواده های جوان عاشق walkability و این واقعیت است که بچه های خود را می توانید راه رفتن به مدرسه و یا رفتن به ملاقات دوستان خود را.”

بروکدل نام برای یک جریان در امتداد مرز شرقی تاسیس شد در سال 1938 توسط کوپر Lightbown. آن آگهی شد به عنوان “یک جامعه متمایز خانه های کوچک” و بخشی از یک بزرگتر دستگاه شناخته شده به عنوان دوستی اعطای زمین از 1713. Lightbown یک ساز و توسعه و بومی از واشنگتن الهام گرفته شده بود با خود به اروپا سفر و در حال بازگشت به منطقه پس از زندگی و کار در ساحل پالم از سال 1912 به سال 1928. آنجا بود که او ساخته شده است معروف و مستغلات E. F. Hutton و Marjorie Merriweather Post بهتر شناخته شده به عنوان Mar-a-لاگو و در حال حاضر متعلق به یکی دیگر از معروف resident رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن.

[در سی را شاو با بهره گیری از میوه های سخت و طولانی-برنده تحول]

Lightbown را بروکدل خانه شناخته شده بودند برای معماری تنوع و وحدت جزئیات مانند رنگ سفید و آجر. شکوفا شامل جعبه بای ویندوز با تنوری تخته سنگ و یا بام مس, آهن, نرده پله و دستگیره های درب داخلی قوس و دیگر شکوفا می شود. تاریخچه محله, نوشته شده توسط resident امی kimberley sutton برای محله سالگرد 75 در سال 2013 اشاره می کند که هیچ دو خانه به طور یکسان بودند. آنها عمدا ساخته شده است به طوری که هیچ خانه بود به طور مستقیم در سراسر مجاور و یا به آن همسایه است.

در طول سال بروکدل رشد شامل پیوسته محله Wohlshire و Orchardale ایجاد محاصره است که در حال حاضر تحت پوشش بروکدل شهروندان در ارتباط است. سالانه 40 دلار غرامت که داوطلبانه پرداخت برای یک دایرکتوری خبرنامه و رویدادهای اجتماعی.

در علاوه بر این به Lightbown-طراحی خانه های محله را پر از تپه های پیاده رو خیابان ها عبارتند از: قرمز-آجر مستعمراتی انزال خانه و چند بازمانده, مرمت, خانه روستایی. ساکنان اجرا حیطه از خانواده های جوان به بازنشستگان. Rychlik و شهروندان ارتباط مقامات تخمین می زنند که حدود 90 درصد از خانه ها مالک را اشغال کردند. محله بولتن بروکدل بوق ذکر شده 13 اجاره و 15 خرید و فروش خانه در 2019.

[در Loudoun County, ‘village of Oz’ تبدیل به یک ملایمت غنی, خانواده, دوستانه, محله]

شهروندان ارتباط رئیس جمهور ریچارد Podolske می گوید او تور 150 خانه قبل از او در حل و فصل خود را در بروکدل صفحه 42 سال پیش. دوستی ارتفاع ایستگاه مترو تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده اند اما او می دانست که آن در راه است.

“بهترین سرمایه گذاری من تا کنون ساخته شده است,” او می گوید از پرداخت $132,000 برای خانه خود را در یک محله که در آن قیمت فروش به طور متوسط امروز $1.25 میلیون.

کریگ هادسون

برای واشنگتن پست

ترور Spratt, 7, نقش در میله میمون به عنوان خانواده خود را از سمت چپ پدر مایک Spratt مادر مگان Spratt و خواهر, Genevieve Spratt, 3, لذت بردن از بروکدل محله پارک.

در اخیر بعد از ظهر او لذت می برد اجتماعی فاصله یک ساعت یک مبارک با همسرش دایان آب و هدر پل خود را همسایه درب بعدی از 34 سال و خزانه دار از شهروندان در ارتباط است.

پل را به یاد می آورد پیوند با Podolske خانواده از آنجا که آنها هر دو به حال بچه های کوچک در خانه.

“من نقل مکان کرد و در زدم و توضیح داد که من در حال حرکت بود و بقیه سابقه است,” او گفت:.

پل و Podolske گفت: محله نگرانی مرکز عمدتا در اطراف جذب کیفیت فروشگاه های خرده فروشی و حصول اطمینان از ایمن ترافیک از طریق تقاطع مشغول مرز غربی و ویلارد راه و ویسکانسین خیابان و جاده رودخانه. محله نیز کار می کند با Geico بر نگرانی های مشترک. شرکت های بیمه که مقر آن در غرب خیابان به تازگی اضافه شده gazebo با یک دوربین امنیتی برای نظارت بر خدمات پس از یک ساعت فعالیت در اموال خود را. پردیس مرزها یکی از محله دو پارک.

“آنها شده ایم همسایگان خوب” Podolske گفت.

کریگ هادسون

برای واشنگتن پست

ترنر خانواده سر خانه پس از یک حزب استخر در خانه دوست.

زندگی وجود دارد: بروکدل مرزهای در حال ویلارد و نیوپورت راه های شمال و غرب, the Geico خط اموال و غربی خیابان به شرق و جنوب شرقی و پارک و مونتگمری راه به جنوب غربی است. رودخانه جاده bisects محله.

در سال گذشته با توجه به Rychlik, پایین ترین قیمت خانه های فروخته شده بود 1,225-مربع-دو-حمام خانه سه اتاق خوابه برای $834,000. پرهزينه ترين بود تازه ساخته شده 4,361 فوت مربع هفت اتاق خواب, هشت-حمام خانه برای $2 میلیون نفر است. قیمت فروش به طور متوسط در سال 2019 شد 1.3 میلیون. وجود دارد یک خانه در بازار 1,712-فوت مربع با سه اتاق خواب و سه حمام خانه برای $895,000.

Rychlik تخمین می زند که ساخت و ساز جدید حساب برای حدود 5 تا 7 درصد از خانه ها در این محله است.

“بروکدل قیمت نیست که جذاب برای teardowns. بیشتر خانه ها شده اند گسترش در برخی از نقطه و بسیاری از بازسازی. چهار نفر از 16 فروش از سال گذشته در حال خانه های جدیدتر. پس از نظر فروش مجدد از خانه های بیش از تعداد واقعی جدید در محله” او گفت:.

مدارس: Westbrook ابتدایی, Westland میانه و Bethesda-Chevy Chase بالا است.

حمل و نقل: دوستی ارتفاع ایستگاه مترو در این خط قرمز است و 10 تا 15 دقیقه پیاده روی از محله. مترو و اتوبوس اجرا در امتداد رودخانه جاده و غربی و ویلارد راه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de