والاس که به نام نسکار به ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در آن racetracks مبارزه اشک او به عنوان صعود از ماشین خود را برای precooled مراسم. او استراحت سر خود را بر روی پشت بام و آرامش شد تیم خود را صاحب هفت بار قهرمان Richard Petty, که, در 82 است این ورزش را بیشتر تکریم کنید.

والاس بالا-پرواز جام سری s lone آفریقایی آمریکایی رقیب شد و سپس در آغوش چند همکار رانندگان قبل از بالا رفتن از پشت در ماشین خود را برای مسابقه رسمی شروع کمتر از 24 ساعت پس از یک طناب دار حلق آویز کشف شد در گاراژ خود را در غرفه.

قانون است که در حال بررسی توسط FBI گذاشته لخت آنچه در خطر است برای سهام-مسابقات اتومبیل رانی به عنوان بحث ملی بیش از نژادپرستی نظاممند نقش در نمایشی مد.

در غذای والاس تماس به ممنوعیت نمایش از مؤتلفه پرچم در آن آهنگ های نسکار با ارسال یک سیگنال روشن 10 ژوئن است که در آن می ایستد در کنار تنوع و شمول است. اگر هزینه از دست دادن طرفداران مصمم به استفاده از انبار-ماشین مسابقه ای برای جشن چه بسیاری از زمینه به عنوان نمادی از نفرت نسکار مدیران تلقی می شود قیمت ارزش آن را به اطمینان حاصل شود که تمام پتانسیل بلیط-خریداران حامیان مالی شرکت ها و رانندگان آینده احساس خوش آمدید در وقایع آن است.

روز یکشنبه کشف طناب دار بود دل و روده-پانچ به آن تلاش بلافاصله محکوم کرد به عنوان “شنیع” توسط نسکار جمهور استیو فلپس که قول داد به بان کی مون برای زندگی هر کس مسئول بود.

در یک سطح عمیق تر از آویزان طناب دار آویزان در محدوده امن گاراژ بود که خارج از محدوده برای طرفداران در دسترس تنها به مسابقه تیم و ضروری نسکار و پیگیری پرسنل — نشان می دهد که در نسکار چالش ریختن یک نژاد متهم به گذشته مشکل تر خواهد بود نسبت به پیش بینی.

برای استارت, نسکار در حال حاضر می داند که آن را در حال مبارزه با یک دشمن “درون” را به عنوان به خوبی. با فرض مجرم شناخته شده است, ورزش خواهد بود ممنوعیت یکی از خود را دارد.

علاوه بر این در میان طناب دار از مؤتلفه پرچم-toting هواپیما که پرواز بیش از آلاباما یکشنبه با یک بنر اعلام “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” و پوش بک در رسانه های اجتماعی از جمله conspiracists این استدلال که والاس آویزان طناب دار خود را به ملتهب وضعیت نسکار فشار برای برابری به نظر می رسد به موجب عمیق فرهنگ جنگ است که به خوبی ممکن است فوران دوباره در اطراف هر نوبت رفتن به جلو — در grandstands و گاراژها و infields و آسمان بالا.

“این نشانه آن است که وجود دارد در برخی از نسکار که نمی خواهید برای رفتن بی سر و صدا” سعید رمزی Poston که در خدمت به عنوان نسکار مدیر عامل ارتباطات از سال 2004 تا 2011. “این است برای رفتن به یک چالش عمده برای نسکار.

“درست مثل ما در حال دیدن در سراسر آمریکا در حال حاضر وجود دارد مردم ایستاده و به چالش کشیدن پیشرفت است. NASCAR تلاش کرده است به این یک گام مثبت رو به جلو را از طریق کامل و همه جانبه بان کی مون از مؤتلفه پرچم. این بود که پاسخ به آن است.”

رانندگان نسکار گذشته و حال را محکوم کرد این حادثه پس از انتشار خبر در مورد کشف طناب دار در آلاباما گاراژ غرفه اختصاص داده شده به والاس No. 43 تیم.

“با هم ورزش ما ساخته شده است یک تعهد به رانندگی تغییر واقعی و دفاع از یک جامعه است که پذیرش و استقبال از همه” نوشته والاس که به پایان رسید و 14 روز دوشنبه. “هیچ چیز مهم تر است و ما نمی خواهد بود منصرف اقدامات قابل سرزنش کسانی که به دنبال گسترش نفرت. به من گفت: “من امروز آنها را فقط در تلاش برای ترساندن شما.’ این نمی خواهد شکست من نمی خواهد به در خواهد شد و نه من به پایین. من ادامه خواهد داد تا با افتخار ایستاده برای آنچه که من به آن معتقدم.”

هیچ یک بود شدید تر از خرده, که گفت که او “خشم” با آنچه که او به نام “گه” و “نفرت” عمل می کنند.

“فرد بیمار که مرتکب این عمل باید یافت در معرض و به سرعت و بلافاصله اخراج از نسکار” خرده در بیانیه ای گفت.

سپس مرد شناخته شده به سادگی به عنوان “پادشاه” سوار یک پرواز برای آلاباما سفر به یک مسیر مسابقه برای اولین بار پس از coronavirus همه گیر شروع به ایستادن در کنار والاس در آلاباما جایی که هشتگ #IStandWithBubba رنگ شده بود در بلوک بزرگ حروف در مقابل کشش چمن.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در مدت کوتاهی قبل از روز دوشنبه نژاد فلپس نسکار جمهور که اعلام کرد ممنوعیت نمایش این کنفرانس پرچم نمی دریغ وقتی پرسیده شد که اگر مجرم خواهد بود ممنوع شد.

“صراحت آنها ممنوع خواهد شد از این ورزش برای زندگی” فلپس گفت. “وجود دارد هیچ جایی برای این کار در همه. ما نمی خواهد آن را تحمل کند. آنها را نمی شود در اینجا. برای من مهم نیست که آنها چه کسانی هستند: آنها خواهد بود.”

فلپس تأکید نسکار اعتقاد است که “هیچ جایی برای نژادپرستی” در ورزش و گفته است که “عمل شنیع” تنها تقویت عزم خود را برای ایجاد انبار-ماشین مسابقه ای خوش آمدید و باز برای همه, پس از آن به میدان فرستاد سوالات.

فلپس کاهش یافته است به افشای چگونه بسیاری از دوربین های مدار بسته, در صورت وجود, در آلاباما گاراژ و اگر هر فیلم ممکن است دستگیر شده اند با استناد به حال انجام تحقیقات اف بی آی که احضار شد به آهنگ صبح روز دوشنبه.

به همین دلیل او کاهش یافته است به فاش کردن تعداد زیادی از مردم که تا به حال دسترسی به زمین زیر کشت گاراژ به طور کلی و یا منطقه والاس No. 43 غرفه گفت: چنین جزئیات بخشی از اف بی آی تحقیقاتی روند.

تحت این پروتکل های ایمنی برای محافظت در برابر انتقال coronavirus تعدادی است که احتمالا بین 700 تا 900 که شامل 640 اعضای تیم و ضروری نسکار و پیگیری پرسنل مانند racecar بازرسان امنیت و ایمنی خدمه است. هر یک باید نشان دهد مناسب اعتبار به وارد گاراژ و همچنین ارسال به یک چک دما برای ورود به این مسیر است.

“ما لازم نیست که بسیاری از پاسخ در این لحظه” فلپس گفت. “این است که بسیار جدی عمل می کنند و ما آن را به عنوان چنین است.”

جی E. شهر آمریکا وکیل برای منطقه شمال آلاباما گفت: در بیانیه ای که روز شنبه دفتر اف بی آی و وزارت دادگستری حقوق مدنی تقسیم شد بررسی وضعیت برای تعیین اینکه آیا قانون فدرال نقض شده است.

“صرف نظر از اینکه فدرال اتهامات را می توان به ارمغان آورد” این بیانیه را بخوانید: “این نوع از عمل هیچ جایی در جامعه ما است.”

طناب دار حلق آویز قسمت می آید در یک لحظه بحرانی در نسکار 72 سال سابقه به عنوان انبار-ماشین مسابقه مدیران سعی می کنید برای بازسازی و گسترش پایه فن خود را پس از مسابقه روز حضور و غیاب و مخاطبان تلویزیون سقوط در سال های اخیر است.

بسیاری از هسته آن طرفداران griped که سهام-خودرو مسابقه بزرگ شد که در خارج از hardscrabble آهنگ خاک در جنوب شرق و moonshiners’ مهتابی آپالاچی پشت جاده بود میشده ریشه های آن در حال گسترش به رسانه های عمده بازار از جمله لس آنجلس و لاس وگاس و شیکاگو و دالاس-فورت ورث. بسیاری در میان آنها را تنظیم کردن.

در ضمن نسکار تحت فشار قرار دادند تا به پیروزی بیش از یک پیر بیشتر متنوع جمعیتی — تا حدودی به پر کردن یک پایانی پایه فن تا حدودی به خود جلب عمیق به جیب حامیان ملی برسد و تا حدودی به دلیل مدیران احساس می کنم آن را درست انجام دهید.

در دیگران مانند آلاباما است که در حدود 50 مایلی شرق بیرمنگام و 250 مایلی شمال شرقی, تلفن همراه, والاس که در آن متولد شد مؤتلفه پرچم معمول نزد پرواز به عنوان یک لجبازی نشان از غرور و افتخار در کنار پرچم تحمل نسکار آرم و ماشین شماره از محبوب ترین رانندگان است.

روز پس از مسابقه والاس صعود از ماشین خود و strode نسبت به مسیر مقابل کشش به ارز بالا-سپاس طریق حصار با چند جوان طرفداران فریاد حمایت خود و ورزشی Black Lives Matter تی شرت.

“نگاهی به این برای اولین بار طرفداران از آتلانتا! آن را بسیار سرد است. ورزش در حال تغییر است” والاس گفت روباه.

او اذعان کرد که در چند روز گذشته بوده است “گیج کننده” و قبل از مسابقه همبستگی از رانندگان و خدمه بود: “یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال شاهد در زندگی من است.”

سپس او عذرخواهی کرد برای پوشیدن ماسک محافظ توضیح داد که آن را عمدی بود تصمیم به طوری که مردم می تواند خود را بیان.

“شما نمی خواهید به دور از لبخند من,” او گفت: “و من قصد دارم به رفتن نگه دارید.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات