روز جمعه به عنوان لیکرز میزبان پورتلند تریل بلیزرز در اولین بازی خود پس از برایانت هلیکوپتر سقوط کرد در کالاباساس, کشتن همه نه نفر سرنشین — از جمله برایانت 13-year-old daughter Gianna — منطقه تبدیل به یک غول حرم به بسکتبال آیکون. و له برون جیمز برایانت جانشین به عنوان چهره لیکرز دربسته در محیط عاطفی pregame ادای احترام توسط ستایش آینده Hall of Famer به عنوان یک بازیکن رقیب و پدر.

“در برخی از نقطه ما یک یادبود برای کوبه اما من این نگاه به عنوان یک جشن امشب” جیمز گفت. “این یک جشن 20 سال از خون و عرق و اشک و شکسته به پایین بدن است. تعیین می شود به عنوان بزرگ به عنوان او می تواند. امشب ما جشن بچه که اینجا آمده در 18 سال سن بازنشسته در 38 شد و احتمالا بهترین پدر ما دیده ایم بیش از سه سال گذشته است.”

جیمز شروع سخنان خود با انداختن یک تکه کاغذ با تهیه بیانیه ای به دادگاه گفتن این جمعیت که او برنامه ریزی شده برای صحبت از قلب است. او به این نتیجه رسیدند به نقل برایانت را وداع سخنرانی پس از نهایی بازی حرفه ای خود را.

“در کلمات Kobe Bryant, ‘مارهای زهردار مناطق گرمسیر از'” جیمز گفت. “اما در کلمات ما: ‘فراموش نکرده است. زندگی برادر.’ “

بسیار پیش بینی pregame ادای احترام آن نگه داشته شده و تحت کاری ادامه داده اند تمام هفته باز با ستاره پاپ Usher آواز “گریس شگفت انگیز” به عنوان جمعیت شعار می دادند “M-V-P” “Ko-بود” و “دستگاه گوارش-دستگاه گوارش. لیکرز و سپس پخش ویدئو شش دقیقه که تکیه به شدت در مصاحبه با برایانت که ترسیم کل 20 سال کار حرفه ای با لیکرز از جمله فیلم های خود را rookie سال قهرمانی, جشن آشیل آسیب و 60 نقطه آخر. برایانت نشان داده شد dunking گذشته مایکل جردن clowning در اطراف با شکیل اونیل, دست دادن با سابق لیکرز صاحب جری باس و صرف وقت با همسرش ونسا و چهار دختر.

پس از یک 24.2-دوم لحظه سکوت برای برایانت و دیگر قربانیان سقوط جیمز در زمان دادگاه متعهد به “ادامه [برایانت] میراث.” یک بار سخنرانی او را تکمیل پنج لیکرز شروع شد اعلام کرد با برایانت استاندارد مقدمه: “یک 6-6 به جلو از مدرسه بالا پایین Merion در 20 فصل است. Kobeee برایانت.” سپس در بازی اول اموال لیکرز در زمان 24-دوم نقض و تریل در زمان 8-دومین تخلف به افتخار برایانت.

برایانت را به ثمر رساند فراست و بی باک سبک از بازی کشید یک جریان بی پایان از ستاره های سینما و موسیقی دانان و جایزه مبارزان به مرکز استیپلز و مرگ غم انگیز یکشنبه به ارمغان آورده است هزاران نفر از عزاداران به ساختمان مجاور L. A. Live منطقه در این هفته.

تلویزیون خبرنگاران وارد خارج از مرکز استیپلز در 5 صبح به صورت زنده عکس, هزاران نفر از طرفداران شد فرز L. A. Live توسط midafternoon و تی شرت bootleggers شد انجام کسب و کار سریع فروش پوشاک تحمل تصاویری از Bryants. در داخل ساختمان لیکرز بود و رویشان زرد تی شرت با برایانت نیوجرسی اعداد بر روی هر صندلی و آنها تا به حال اضافه شده ویژه کن با حروف و اعداد به دادگاه. در دست زدن به ادای احترام به حق رای پیچیده دو courtside صندلی با کشباف متعلق به کوبه و Gianna برایانت. گل سرخ نیز قرار داده شده در این کرسی که در آن پدر و دختر نشسته بودند با هم در بخش 112 برای تماشای یک بازی بین لیکرز و دالاس ماوریکس در اواخر ماه دسامبر است.

به عنوان طرفداران شروع به trickling به ساختمان یک ساعت قبل از tip-off آنها عینک برایانت کشباف از همه نوع (لیکرز, Lower Merion دبیرستان, NBA All-Star و ایالات متحده آمریکا) و رنگ (بنفش و زرد و سفید و آبی و قرمز و سیاه و سفید). بیاد حدودا از طریق عکس از نه سقوط قربانیان و نمایش داده می شود نام خود و لیکرز در زمان دادگاه پوشیدن زرد برایانت کشباف به عنوان رپ آهنگ ذکر برایانت نام بیش از سیستم صوتی.

بازی دربسته در محیط عاطفی و طاقت فرسا هفته برای لیکرز که آنها به تعویق افتاد شنبه بازی مقابل کلیپرز اجازه می دهد تا برای یک عزادار دوره است. لیکرز مدیر کل راب Pelinka برایانت را در دراز مدت عامل و پدرخوانده به Gianna منتشر شده قلبی در بیانیه روز شنبه خواستار برایانت مرگ “به طور قطع بخشی از روح من.”

“کوبه شد نیروی طبیعت عمیق و با وسواس تعالی” Pelinka در بیانیه ای گفت:. “او دانا شد, مشخص, پرشور. رویایی فراتر از اندازه. اختصاص داده شده و شوهر و یک دختر-پدر’ شبیه هیچ دیگر است. هنگامی که او راه می رفت به اتاق انرژی مشتعل. او با ولتاژ بالا با یک موتور که تا به حال هیچ محدودیتی وجود ندارد. ذهن خود را تا به حال یک ظرفیت نامحدود برای یادگیری است. او سادگی الهام بخش ترین ورزشکار از زمان ما است. آنچه در جهان نمی دانند ممکن است که او نیز بهترین دوست هر کسی که همیشه می تواند تصور کنید.”

لیکرز پیشرفت به تدریج و بی سر و صدا نسبت به بازگشت آنها به دادگاه پس از بازی روز شنبه به تعویق افتاد. جیمز آنتونی دیویس و بقیه تیم کاهش یافته است به ملاقات با رسانه ها روز شنبه برای دومین مستقیم و مربی Frank Vogel اذعان کرد که این سازمان بود که فرح برای یک متهم جو است.

“من می خواهم تصور کنید [پرداخت ادای احترام به برایانت] آن را کمی سخت تر از یک بازی معمولی با تمام احساسات و چیزهای که اما ما نباید آن را انجام دهد هر راه دیگر” Vogel گفت: پس از تمرین روز شنبه. “آن چیزی که حق انجام دهد. این شب مهم است برای ما حق رای دادن.”

به عنوان بزرگ شمع از شمع و گل و ادای احترام نقاشی های انباشته در L. A. Live در طول هفته قیمت بلیط به تریل بازی سر به فلک کشید در بازار ثانویه است. Courtside کرسی شده بودند در StubHub برای بیش از $15,000 هر پنج شنبه بعد از ظهر و فروشندگان درخواست شد بیش از $700 به 300 سطح.

لیکرز نیست تیم اول به پرداخت ادای احترام به برایانت در مرکز استیپلز در این هفته. وقتی NHL Los Angeles Kings میزبانی Tampa Bay Lightning روز چهارشنبه آنها افتخار برایانت با پوشیدن پیراهن خود را و نگه داشتن 24-دوم لحظه ای سکوت یک مرجع به شماره پیراهن.

کلیپرز که به طور معمول پوشش لیکرز’ بازنشسته کشباف در بازی های خانگی خود را در سمت چپ دو پوشیده شده توسط برایانت کشف پنج شنبه شب در طول بازی خود را در برابر ساکرامنتو کینگز. بازیکنان کلیپرز donned warmups با برایانت نیوجرسی اعداد در پشت و پل جورج روایت طولانی ادای احترام تصویری که پخش قبل از بازی.

“شهر ما رنج می برند. چهار روز پیش در کالاباساس نه زندگی از دست داده بودند ترک یک سوراخ خمیازه در قلب لس آنجلس” جورج گفت. “ما جمع آوری امشب در خانه است که کوبه برایانت ساخته شده به افتخار او و آنها. کوبه بود به عنوان مترادف با جنوب کالیفرنیا به عنوان آفتاب. او را لمس در هر اینچ از آن است.”

خلق و خوی یادآوری در لس آنجلس در این هفته بود در تضاد کامل با شاد لیکرز فصل است. با وجود یک offseason تعمیرات اساسی آورده است که بسیاری از چهره های جدید به شهر و از شستن و جیمز دیویس کار کرده است در دادگاه از روز 1 و غیر منتظره سهم از دوایت هاوارد و دیگر نقش کلیدی بازیکنان را به کمک یک خوشگذران رختکن فرهنگ است.

در 36-10 لیکرز در اختیار غرب بهترین رکورد و با کلیپرز هستند که علاقه به نمایندگی از این کنفرانس در NBA Finals. با تشکر از خود را در دادگاه موفقیت و قوی شیمی لیکرز شده اند بیشتر به گرمی در آغوش گرفت در این فصل توسط مرکز استیپلز جمعیت از هر نقطه برایانت پس از بازنشستگی.

لیکرز تلاش برای به دست آوردن یک حس عادی در طول عزادار دوره رفتن را از طریق عکسبرداری در نور دریل جمعه قبل از رفتن به خارج برای گرم کردن و بازی شیر یا خط یک فوتبال در نزدیکی میدان پنج شنبه.

“وجود دارد مزایای درمانی برای آفتاب” Vogel گفت. “ما در حال تلاش برای حمله به یک تعادل از بچه ها احساس خوب است. خنده همیشه یک درمان خوب برای چیزی شبیه به این, هنگامی که آن را مناسب است. ما تا به حال برخی از که در امروز تمرین خارج است. این احساس خوبی به خارج وجود دارد. هنگامی که ما در داخل آن بود را به کسب و کار است.”

یک هفته بدون بازی بسکتبال گرچه مجموعه این مرحله کاملا به صورت تند و تلخ در شب جمعه. جیمز که صرف یک دهه به عنوان یکی از برایانت رئیس رقبا به نظر می رسد به عنوان نقل مکان کرد به هر کسی. او خالکوبی یک تصویر از برایانت کشباف و گل سرخ و یک مار — مرجع برایانت “مامبای سیاه” نام مستعار — در پای او در این هفته و او وارد و در مرکز استیپلز پوشیدن یک ورژن برایانت کفش ورزشی.

“همانطور که من به اطراف نگاه این عرصه همه ما عزادار هستیم همه درد نکنه ما همه دل شکسته” جیمز گفت. “هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق چیزهایی مانند این بهترین کاری که شما می توانید تکیه بر روی شانه ها از خانواده خود را. من شنیده ام در مورد Laker Nation قبل از من در اینجا در سال گذشته در مورد چه مقدار از یک خانواده است. که کاملا آنچه که من دیده ام این هفته است. هر کسی که در اینجا این است که واقعا واقعا واقعا یک خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im