در اتباع بهار, آموزش سه آشنا کوزه در حال رقابت برای دو لکه

چه هستند برخی از بزرگترین سوالات رو به اتباع در بهار آموزش ؟ گذشته از کارتر Kieboom خود را بالقوه سوم baseman, پاسخ راس Fedde و Voth.

“من بسیار استفاده می شود به این,” Fedde بستری با خنده. “این است آنچه سومین بهار آموزش در حال حاضر که همه پرسیدن اگر من قصد دارم به پنجم استارت? اگر هر چیزی, Austin جدید یکی به این. آن را احساس می کند مانند مردم شده اند قرار دادن جو و من در همان جملات را برای یک مدت زمان طولانی است.”

و آن را احساس می کند که دلیل آن درست است. Fedde, 26, شده در داخل و خارج از این مخلوط پس از 2017. راس 26 ساخته شده 13 شروع می شود برای اتباع در سال 2015 به نظر می رسد در پلی آف در سال 2016 و سپس پشت افتاد زیر تامی جان عمل جراحی است. Voth, 27 پدید آمده در سال گذشته پس از یک اولین در سال 2018 و تحت تاثیر قرار با افزایش سرعت و چهار-قیر مخلوط.

یکی از راست دست را دور از چرخش انباشته با حداکثر Scherzer استفان عشق پاتریک کربین و Aníbal سانچز. دیگری است که انتظار می رود به دور از هشت مرد اغل گاو یا حشم. اگر فرد انسان است Fedde او باقی مانده minor league گزینه و می توان بدون رفتن چشم پوشی. اگر فرد انسان است راس یا Voth, که ندارد, minor league گزینه های واشنگتن را در معرض خطر از دست دادن یا در روند چشم پوشی.

در بهمن ماه سال گذشته اتباع امضا جانباز جرمی Hellickson برای پر کردن شروع کارکنان حتی پس از حمایت به راس و Fedde عادلانه شات. این فوریه, آنها هستند, که به ضرب گلوله به راس Fedde و Voth و آنها فقط بیش از یک ماه برای تصمیم گیری.

“این واقعا احساس می کنید بیش از حد متفاوت” Voth گفت. “اگر شما در مورد آن فکر می کنم بیش از حد شاید شما می توانید در سر خود را. اما هر مرد در اینجا می آید به بهار به دنبال کسب یک نقطه ثابت خود را هر چه. بنابراین این فقط یک فرصت است.”

Fedde گزینه کار می کند در برابر او در برخی از راه به دلیل اتباع شاتل می تواند او را به بالا و پایین بدون نتیجه. به همین دلیل است که تعداد انگشت شماری از مردم در این سازمان بر این باورند راس و Voth را نهایی نقاط 26-مرد فهرستی از ترک Fedde در افراد زیر سن قانونی — احتمالا با کلاس AA هریسبورگ سناتور — برای شروع این فصل است. او پس از آن بود که برای اولین بار پارچ به نام پس اگر وجود آسیب و یا نیاز به یک نقطه شروع. Fedde است که همه بیش از حد آشنا با نقش.

اما مدیر دیو مارتینز هنوز هم خواستار آن باز رقابت به Fedde خارج شانس. Fedde حساس هم چند جامد شروع می شود در بهار گذشته و دو در ماه اوت اما در غیر این صورت او تلاش برای فشار سه بار از طریق مخالفت با دستورات. او مبارزه فرمان مسائل به عنوان او را برای سال در حال حاضر و نمی تواند کاملا شکل خود را شکستن توپ. عالی بود یک روز بد و او را صرف این offseason پالایش گرفتن دست او و بازوی اسلات برای آن زمین است.

راس در حال آمدن است خاموش عجیب و غریب, فصل, هم, داشتن منعکس بین چرخش و اغل گاو یا حشم. اتباع استفاده می شود او را به عنوان یک اورژانس مسکن در ماه آوریل زمانی که آنها التماس برای هر کسی که به ناشران در هفتم و هشتم نوبت. که به رهبری او را به افراد زیر سن قانونی که در آن او به عقب کشیده و او یک استارت دوباره در اواخر تابستان. سپس او در بر داشت یک ریتم در حالی که پر کردن در برای یک مجروح Scherzer و او نوشته شده 2.75 دوران بیش نهایی خود را هشت شروع این فصل است. و که شامل متس نیویورک tagging او را برای هفت به دست آورده اجرا می شود هفت. 2.

“همانطور که همه ما می دانیم آسیب آهسته او را” مارتینز گفت: از راس در هفته گذشته. “اما من همیشه احساس می کردم که آن دسته از بچه ها که تا به حال تامی جان این بهار بود و بهار من فکر کردم او می تواند بازگشت به جو راس دیدیم که در اوایل زندگی حرفه ای او. و از آنجا که او مانند به نظر می رسد که مرد. توپ را بیرون واقعا خوب است.”

Voth است که هنوز هم یک بیت از یک کارت وحشی حتی پس از او به دست آورده یک نقطه فهرستی برای لیگ ملی وحشی-بازی با ورق, NL, بخش سریال NL سری مسابقات در ماه اکتبر. او در نهایت تعطیل قبل از جهان سری که شانه التهاب تاندون بالا گرفت. او در پایان سال با یک 3.30 عصر در نه فصل به طور منظم حضور هشت نفر از آنها شروع می شود و قادر به جلوگیری از تماس. او fastball رسیده 95 96 مایل در ساعت در اوایل نوبت او جذاب امکان برای اغل گاو یا حشم. خود موبایل و کامپیوتر ساخته شده تا یک پنجم از زمینهای خود را و آن را رفتن به زمین قرار داده و دور می شمارد.

هنگامی که او نشسته به بررسی 2019, Voth ناراضی بود با تناقض از خود لغزنده سرعت. او رفت و سر به تجزیه و تحلیل از طریق کلیک کردن یک دسته از وب سایت ها و مورد توجه او کشویی سفر در هر نقطه بین 82 و 88 مایل در ساعت است و او می تواند ثابت است که با تصفیه مکانیک. او می خواهد آن را به استراحت در بالا 80s به او کم-90s fastball بالا-80s شکستن توپ (کشویی) اواسط 80s تغییر بالا و پایین-80s شکستن توپ با منحنی.

“اگر من می تواند ناخن را که مخلوط, من می خواهم در شکل واقعا خوب” Voth گفت. “آن را نه لزوما مثل من این را به عنوان یک تاریخ و زمان آخرین شات. اما من 27 از گزینه های و در این نقطه واقعا زمان به جلو را نشان می دهد و مربیان آنچه شما می توانید انجام دهید برای آنها است.”

که کلمه — گزینه — می تواند آنچه در نهایت تصمیم می گیرد از این سه پارچ مسابقه. آن می تواند آن را به کمتر از یک رقابت و بیشتر انتساب نقش ، منطقی ترین نتیجه با توجه به این نکات و گذشته است راس می شود پنجمین استارت Voth یک مسکن و Fedde بعد مرد. اما بسیاری می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و باز کردن بعد.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>