در کنفرانس امنیتی مونیخ اقیانوس اطلس تقسیم: آمریکا مباهات و اروپایی خبري

ینس مایر AP

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی صحبت می کند در دومین روز از کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان در روز شنبه.

مونیخ — آلمان رئیس جمهور ارائه یک تصویر غم انگیز در مورد وضعیت اروپا در روابط خود با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن دیپلمات ارشد گفت: همه چیز فقط خوب بود.

پس از آن رفت و در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ یک داووس جهان, سیاست خارجی نخبگان. اطلس تفاوت شده اند به قدری گسترده است که آنها دیگر نمی تواند توافق در مورد اینکه آیا آنها اختلاف نظر دارند.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo استفاده بیش از تفاوت بین واشنگتن و متحدان اروپایی در مورد مسائل از جمله ایران و چین و تجارت است. او تاکید کرد که غرب بر اساس قوانین بین المللی به منظور باقی مانده است بهترین سیستم برای اطمینان از افراد حقوق و رفاه اقتصادی.

“من خوشحالم که به گزارش این مرگ اطلس داد که به شدت overexaggerated. غرب برنده است و ما در حال برنده شدن با هم” Pompeo گفت: مخاطبان در مونیخ در یک سخنرانی که ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن با نام تنها یک بار در مراسم افتتاحیه سلام به او تهمت مدیریت همکاران.

وی این اظهارات را به دنبال کسانی که از رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر که انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” سیاست خارجی یک روز قبل از آن گفته است که آن را در هزینه از متحدان اروپایی.

[تجزیه و تحلیل: E. U. برای مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘ما نه دشمنان’]

“ما نزدیک ترین متحد ایالات متحده امریکا تحت دولت فعلی رد مفهوم جامعه بین المللی” او گفت:.

“بزرگ” دوباره “اما در هزینه از همسایگان و همکاران” اشتاین مایر اضافه شده است. “تفکر و اقدام در این راه لطمه می زند همه ما است.”

وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas تکرار احساسات هشدار جمعه که چین و روسیه بودند صعودی در نظم نوین جهانی که در آن ایالات متحده است که بیش از مقابله و نقش.

اندرو Caballero-Reynolds

AP

وزیر امور خارجه مایک Pompeo, آدرس, کنفرانس امنیتی مونیخ در آلمان در روز شنبه.

“تصمیم گیری در مورد آینده خاورمیانه در آستانه و یا سوچی به جای در ژنو یا نیویورک” گفت: با اشاره به سرانه قزاقستان در حال حاضر شناخته شده به عنوان نورسلطان و دریای سیاه سوچی است که مورد علاقه محلی برای رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین.

موضوع امسال مونیخ مجلس شد “Westlessness.” که منعکس نگرانی — حداقل آلمانی سیاست خارجی نخبگان قرار داده است که این کنفرانس با هم — از یک نظم جهانی با کاهش نقش نهادهای بین المللی است که بیمه های اروپایی و آمریکایی امنیت در هفت دهه پس از جنگ جهانی دوم است.

Pompeo اشاره اشتاین مایر سخنرانی و پیشنهاد اروپایی است که بدبینی در مورد تهمت, دولت در سیاست خارجی بود و نه مبتنی بر حقیقت است.

“من اینجا هستم تا صبح امروز به شما بگویم حقایق” او گفت:.

Pompeo سپس اشاره کرد ایالات متحده تلاش مصرانه از متحدان ناتو به صرف بیشتر در دفاع. “ما این را از آنجا که کشور ما امن تر زمانی که ما با هم کار می کنند,” او گفت:.

او همچنین تاکید کرد آمریکا در تلاش برای منصرف کردن اروپایی ها با استفاده از چینی غول تکنولوژی Huawei برای ساخت 5G زیرساخت و یا تبدیل شدن به بیش از حد متکی به گاز روسیه از پروژه خط لوله جدید شناخته شده به عنوان جریان نورد 2.

Pompeo گفت: کسانی که تلاش ها نشان دهنده قوی رهبری آمریکا به جای یک دولت کوچک شدن دور از جهانی آن مسئولیت است.

منتقدان باید گفت که برگ برنده دولت در تلاش برای متقاعد کردن کشورهای اروپایی برای حمایت از کسانی که به علل ناشی از بی اعتمادی عمیق به دنیا از مغلوب ساختن پیشی جستن سرکوبگر رویکرد به سیاست خارجی است. مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده است تعرفه تهدیدات و تحریم های تحمیل شده بر متحدان به جای هل دادن برای اجماع.


[روسیه پس از پیشنهاد اتحادیه با بلاروس. در حال حاضر ایالات متحده آمریکا است که در وسط است.]

“واقعیت این است که ما می تواند بهتر با اروپا اگر آنها احساس آنها در علت شایع با ما نیست فقط سخنرانی آنها” گفت: سناتور. رابرت منندز از نیوجرسی نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا که با حضور در این کنفرانس است. “هنوز هم وجود دارد ممکن است چالش در برخی از این مسائل مانند هواوی و چیزهای دیگر. اما من فکر می کنم که لحن و تنور و همچنین به عنوان ماده مهم است.”

Pompeo سخنرانی مواجه شد با سکوت از خود عمدتا اروپایی مخاطبان است. برخی از اروپاییان پدید آمده از Pompeo سخنرانی با فقط به عنوان بسیاری از شک و تردید مثل همیشه.

سخنرانی “تقویت نگرانی هایی است که اشتاین مایر مطرح شده گفت:” یک مقام ارشد اروپایی, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود به صحبت رک و پوست کنده در مورد روابط با ایالات متحده است. “من فکر می کنم من شنیده عبارت “ما در حال دفاع از حاکمیت’ 13 بار و شما تعجب آنچه در آن به معنی.”

حاکمیت برای بسیاری از اروپایی گوش است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کد کلمه برای مخالفت با موسسات چند جانبه است که اتصال اروپا هم مانند اتحادیه اروپا است.

“آنها پس از E. U. و پروژه اروپایی در زمینه ایدئولوژیک” این مقام گفت.

یک رهبر اروپایی اشاره کرد مغلوب ساختن پیشی جستن reflexive شک و تردید اتحادیه اروپا گفت که رئیس جمهور آمریکا خواسته بود در واشنگتن ملاقات چگونه به خوبی E. U. عضویت مشغول به کار بود ، رهبر صحبت شد در یک رویداد برگزار شد تحت قوانین زمین از گمنامی.

Pompeo به دنبال داشت رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که در طول بیش از یک ساعت بحث هرگز ادا مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی.

او ابراز ناامیدی خود را در ایالات متحده به شدت کمتر نسبت به همتایان آلمانی خود را. اما تصمیم به بی اهمیت جلوه دادن واشنگتن در دسترس نباشد و به تمرکز بر توسعه اروپا توانایی عمل در جهان برای دفاع از منافع خود گفتن بود در یک کنفرانس است که با تمرکز بر روی اقیانوس اطلس روابط.

یوهانس سیمون

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آلمان وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer ارائه یک سخنرانی در سال 2020 کنفرانس امنیتی مونیخ در روز شنبه.

تلاش اروپا برای سرمایه گذاری در خود را به دفاع و استقلال “یک نتیجه منطقی از آنچه اتفاق افتاده است در سال های اخیر است. ما یک آمریکایی شریک گفت: شما نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در خود امنیت و درست است که” پاکسازی گفت. “آمریکایی ها می گویند: ما نمی کلانتر برای تامین امنیت در محله شما.'”

اروپایی ها می گویند برگ برنده دولت برای خروج از ایران بدون استراتژی های حاوی مقابله با برنامه هسته ای. آنها همچنین bristled در مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار تهدید به اعمال 25 درصد تعرفه در اتومبیل های اروپایی.

با وجود آن تفاوت Pompeo پیشنهاد کرد که همه به خوبی در اقیانوس اطلس ارتباط و که ایالات متحده و متحدان آن در همگام.

“ما در حال برنده شدن است و ما در حال انجام آن با هم” Pompeo گفت.

یکی سابق آمریکایی گفت که بسیاری از اروپایی ها به نظر میرسد که نقل مکان کرد و به زندگی-با-آن مرحله خود را angsty روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اولین سال من در اینجا اروپا همه گفت:” این خوب است چرا که تمام افراد بزرگسال در اتاق هستند'” گفت: Celeste Wallander بود که باراک اوباما در شورای امنیت ملی. “سال دوم این بود به ما بگویید این است که به عنوان بد آن را به دریافت کنید.’ سال سوم آن را مانند, ” اوه خدای من این افتضاح است. چه کنیم ” و در این سال همه آنها نرمال آن است.”

ادامه مطلب

نظر: Mike Pompeo وحشتناک است دفاع از آزادی مطبوعات

در اینجا حقایق پشت Pompeo را دشمنی با NPR

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>