حداقل 15 Rohingya پناهندگان پس از غرق قایق غرق در خلیج بنگال

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

پناهندگان بدن هستند پوشش داده شده با ورق های پس از قایق خود را غرق در خلیج بنگال در فوریه. 11.

دهلی نو — یک قایق چوبی کهنه با Rohingya پناهندگان غرق در خلیج بنگال بامداد سهشنبه غرق شدن حداقل 15 نفر آنها به عنوان تلاش یک سفر مخاطره آمیز از بنگلادش به مالزی, مقامات گفت.

این حادثه حوالی ساعت 3 صبح به وقت محلی کردن, جنوب سواحل بنگلادش در نزدیکی سنت مارتین جزیره گفت: Cmdr. Joynal عابدین از بنگلادش نیروی دریایی. مرده شامل 11 و چهار فرزند او, او گفت:.

مقامات بنگلادش را نجات 69 اما مسافران گفت: وجود حدود 130 در هیئت مدیره بالا بردن چشم انداز است که مرگ و میر می تواند افزایش یابد.

پس از سال 2017 بیش از 700 ، 000 Rohingya پناهندگان باید در زندگی شلوغ و کثیف در اردوگاه های بنگلادش پس از فرار اتهام جنایات در میانمار از جمله قتل عام و شکنجه و تجاوز است. در سال گذشته یک طرح دعوی در دادگاه واصل شد در سازمان ملل متحد’ top دادگاه متهم میانمار نسل کشی اتهامات عنوان شده علیه دولت را تکذیب کرد.

Rohingya مسلمانان یک اقلیت مذهبی در عمدتا بودایی میانمار که مواجه با دهه رسما تحریم تبعیض است.

تلاش برای بازگرداندن گروه Rohingya از اردوگاه ها در بنگلادش به میانمار, همچنین شناخته شده به عنوان برمه شکست خورده اند با پناهندگان امتناع از بازگشت از ترس برای ایمنی خود را.

بنگلادش, در ضمن, به نظر می رسد رشد خسته از بازدید کنندگان. اردوگاه پناهندگان فلسطینی را تبدیل به هاب برای قاچاق مواد مخدر و دیگر فعالیت های غیر قانونی مقامات در بنگلادش می گویند. در ماه های اخیر مقامات تعطیل اینترنت و خدمات تلفن همراه در اردوگاه ها با استناد به تهدید به قانون و نظم است.

بنگلادش نیز برنامه ریزی برای نقل مکان 100,000 Rohingya پناهندگان به یک اردوگاه جدید در یک جزیره در خلیج بنگال با وجود هشدارهای که سایت مستعد ابتلا به آسیب فاجعه بار از طوفان.

قادر به بازگشت به خانه و رو به چشم انداز سال رکود در اردوگاه های پناهندگان برخی Rohingya در حال فرار دوباره. قاچاقچیان ارائه غیر قانونی سفر به مالزی — مسلمان-اکثریت ملت بیش از 1000 کیلومتر فاصله با دریا فعال هستند در اردوگاه ها در بنگلادش است.

بسیاری از جوانان Rohingya احساس آنها “چهره یک آینده تاریک و دلگیر” و مایل به گرفتن خطرات در سفر به مالزی گفت: نور علی رهبر جامعه در Jamtoli اردوگاه پناهندگان در بنگلادش است.

در طول زمستان زمانی که دریا آرام پناهندگان تلاش های خطر ناک عبور در امید یک زندگی بهتر است. چند هزار Rohingya پناهندگان عمدتا مردان موفق شده اند برای رسیدن به مالزی در سال های اخیر است.

این قایق که غرق سهشنبه پر بود از Rohingya تلاش است که سفر عابدین گفت. صنایع دستی ممکن است به گل نشسته بر روی یک صخره های مرجانی که آن را با نزدیک شدن سنت مارتین جزیره, او گفت:. دوم قایق نیز در سمت چپ در همان زمان به عنوان یکی که غرق شد اما مقامات گفته اند هیچ اثری از آن است.

تصویری از صحنه امداد و نجات نشان داد زنان نشسته اند در یک طرف اسکله در سنت مارتین جزیره در حالی که بدن پیچیده شده در ورق های قرار داده شد در این نزدیکی هست.

نور عایشه یک زن در اواسط 30s زندگی می کند که در Balukhali اردوگاه پناهندگان با دو فرزند گفت: او نظر خودش را خوش شانس به در قایق است که غرق شد. شوهرش رسید, مالزی از چند سال پیش و می خواهد او را برای پیوستن به او وجود دارد.

عایشه گفت: او در تماس با شبکه ای از قاچاقچیان اما مورد حمایت خارج در آخرین لحظه ترس این سفر بیش از حد خطرناک است.

Azad Majumder در داکا, بنگلادش, و شیخ Azizur رحمان در کلکته هند کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

دیوان بین المللی دادگستری سفارشات میانمار برای جلوگیری از نسل کشی علیه Rohingya

چرا یک کشور آفریقایی است که مصرف Rohingya پرونده به دادگاه جهانی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>