حداقل 14 کشته در نوا اسکوشیا تیراندازی

http://www.washingtonpost.com/video/world/police-arrest-suspect-in-nova-scotia-shootings/2020/04/19/5365c899-3b62-44d8-9cc0-6e506dccd67d_video.html

حداقل 14 نفر کشته در تیراندازی داد و بیداد و تعقیب جنایتکاران در روستایی نوا اسکوشیا پلیس روز جمعه گفت: کانادا مرگبارترین چنین حمله در دهه.

قربانیان این حمله در Portapique منطقه نوا اسکوشیا شامل 23-سال کهنه Royal Canadian Mounted Police. به گفته پلیس مظنون نیز مرده است. آنها گفتند: این تحقیقات درگیر قربانیان در “چندین صحنه های جرم و جنایت” و آنها هنوز می تواند به تعیین دقیق تعداد مرگ و میر.

لی Bergerman دستیار کمیسر برای نوا اسکوشیا RCMP نام آن را “ویرانگر روز” است که “باقی می ماند در ذهن بسیاری را برای سال آمده است.”

او را شناسایی افسر به عنوان پاسبان هایدی استیونسون, یک مادر دو. یک نر افسر که نام منتشر شد, دچار آسیب شد که زندگی را تهدید.

تیم Krochak

AP

Royal Canadian Mounted Police officers آماده به تیراندازی مشکوک را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia, در روز یکشنبه.

پلیس شناسایی مظنون به گابریل Wortman, 51.

کریس چرم رئیس سرپرست برای نوا اسکوشیا RCMP گفت که “خیلی زود” برای تعیین یک انگیزه. او گفت که قربانیان به نظر می رسد هدف قرار داده شده است در “تصادفی” — برخی از به نظر می رسد تا به حال یک رابطه با Wortman.

چرم گفت: ماموران در پاسخ به چند 911 تماس شنبه شب وارد Portapique اقامت برای پیدا کردن یک “هرج و مرج” صحنه با چند تلفات در داخل و خارج از خانه است. در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از 10:30 p. m. پلیس خواسته مردم به ماندن در خانه های خود و قفل کردن درهای خود را.

پلیس صادر مشابه هشدارهای صبح روز یکشنبه. آنها شناسایی Wortman به عنوان مظنون و توییتی از یک عکس و توضیحات; در یک نقطه آنها هشدار داد او ممکن است با پوشیدن آنچه که به نظر می رسد به یک RCMP و رانندگی چه در ظاهر به یک RCMP رزمناو. آنها گفتند: او یک عضو of RCMP.

چرم گفت: این خودرو اعتقاد بر این بود که یک مدل ساخته شده به مانند یک RCMP رزمناو. این تحقیقات شامل صحنه های جرم و جنایت در سایت های مختلف در سراسر استان از جمله سازه بودند که در آتش, او گفت:.

پلیس جستجو برای Wortman برای ساعت. چرم گفت: گلوله رد و بدل شد با افسران پلیس “در یک نقطه در طول شب است.”

پلیس گفت Wortman گرفته شده بود را بازداشت اواخر صبح روز یکشنبه در یک ایستگاه گاز در Enfield برخی از 57 مایلی جنوب Portapique. بعدها به پلیس گفت که او مرده بود اما نمی گویند که چگونه. این موضوع تبدیل شده به حادثه جدی پاسخ تیم است که به بررسی اقدامات پلیس.

برایان Sauvé رئيس جمهور از اتحادیه است که نشان دهنده حدود 20,000 RCMP ماموران گفت: “قلب ما سنگین با غم و اندوه و غم امروز که ما از دست داده اند یکی از خود ما است.”

مالکیت اسلحه نسبتا رایج در کانادا; کشور رتبه پنجم در یک نظرسنجی جهانی 2018 از غیر نظامی و سلاح گرم سرانه. اما تیرباران های دسته جمعی هستند نادر از در همسایه, ایالات متحده است. حمله بر این باور بود به کانادا مرگبارترین پس از تیراندازی یک فرد مسلح به ضرب گلوله کشته 14 زنان در مونترال École Polytechnique در سال 1989.

http://www.washingtonpost.com/video/world/police-nova-scotia-shooting-suspect-one-officer-dead/2020/04/19/cbf15407-949f-4fc9-b35e-7914d8528923_video.html

تیراندازی پلیس نیز غیر معمول هستند. دو افسر پلیس در میان چهار نفر کشته در فردریکتون, New Brunswick در سال 2018 است. سه RCMP افسران کشته و دو زخمی در تیراندازی در مونکتون, New Brunswick در سال 2014.

بیش از 2.1 میلیون نفر شده اند مجوز صادر شده برای داشتن و به دست آوردن سلاح گرم در کانادا با توجه به جدید ترین RCMP داده است. در نوا اسکوشیا که دارای جمعیت بیش از 923,000 مردم وجود دارد 76,180 مانند مجوز صادر شده است.

موجی از خشونت اسلحه در سال های اخیر سوخت به طور فزاینده ای تفرقه و بیش از بحث کنترل اسلحه تا حد زیادی حفره ساکنان شهرستان که تمایل به حمایت بیشتر محدودیت در برابر کسانی که در مناطق روستایی کشور کانادا. کانادا قانون اساسی را تضمین نمی کند شهروندان یک حق حمل سلاح است.

[کانادا تروما و جراحان به نام برای کنترل اسلحه. تفنگ در یک گروه قرار داشتند NRA-سبک پاسخ.]

در طول مبارزات انتخاباتی سال گذشته نخست وزیر جاستین ترودو متعهد به ممنوعیت خرید و برگشت از نظر قانونی خریداری شده “سبک نظامی تفنگ.” او همچنین گفت که کار با کانادا, استان ها و مناطق به شهرداری ها توانایی “بیشتر به محدود کردن و یا ممنوعیت اسلحه.”

ترودو گفت: یکشنبه قلب او بیرون رفت و به “هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک.”

نوا اسکوشیا اعلام وضعیت اضطراری در ماه گذشته برای مبارزه با گسترش coronavirus. مجامع عمومی محدود شده است به پنج نفر و غیر ضروری کسب و کار و مدارس و قمار و استانی در پارک ها بسته شده است. ساکنان که دست انداختن اجتماعی فاصله قوانین صورت جریمه.

“من هرگز تصور نمی کرد زمانی که من به رختخواب رفت شب گذشته که من را از خواب بیدار به خبری وحشتناک است که یک تیرانداز فعال بود در شل در نوا اسکوشیا” نخست وزیر استفان مک نیل به خبرنگاران گفت:. “این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

این دریا جامعه Portapique نهفته است برخی از 80 مایل از هالیفاکس مرکز استان. تام Taggart یک کولچستر شهری شورا که نشان دهنده منطقه توصیف آن را به عنوان یک جامعه روستایی با بسیاری از کلبه. حدود 100 نفر در منطقه زندگی می کنند اما در طول تابستان جمعیت رشد می تواند به عنوان بسیاری از 250.

“ما نشستیم اینجا ضمن تشکر از ما ستاره خوش شانس است که ما در چنین زیبا و امن و جامعه روستایی در طول همه گیر” Taggart گفت. “سپس ما صبح از خواب بیدار به این وضعیت است.”

او گفت: ساکنان “شوکه شده و ویران کرد.”

“این نوع از جایی که در آن مردم زندگی می کنند آمده چرا که آنها احساس امن و امن” Taggart گفت. “زندگی مردم را تغییر داد امروز در اینجا.”

ادامه مطلب

کانادا مشکوک در سه قتل خودکشی با گلوله پلیس می گویند

مرد متهم به قتل 10 زن در تورنتو ون حمله پلیس گفت که او ماموریت ‘ بود ‘انجام’

Royal Canadian Mounted Police یک معشوق ملی آیکون را برای سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات