حداقل 10 نفر از جمله فرد مسلح مرده در نوا اسکوشیا تیراندازی — کانادا مرگبارترین حمله در سال

http://www.washingtonpost.com/video/world/police-arrest-suspect-in-nova-scotia-shootings/2020/04/19/5365c899-3b62-44d8-9cc0-6e506dccd67d_video.html

بیش از 10 نفر از جمله یک پلیس سوار سلطنتی کانادا افسر کشته در تیراندازی داد و بیداد, در مناطق روستایی, Nova Scotia, پلیس گفت:.

به گفته پلیس مظنون نیز مرده پس از حملات در Portapique منطقه از اقیانوس اطلس در استان است. آنها گفتند که نمی تواند به یک تعداد دقیق مرده بعد از ظهر یکشنبه.

“قلب ما سنگین با غم و اندوه و غم امروز که ما از دست داده اند یکی از خود ما” برایان Sauvé رئیس پلیس ملی و فدراسیون در بیانیه ای گفت. “دوم عضو اختصاص داده شده بود مجروح در خط وظیفه امروز.”

RCMP شناسایی افسر به عنوان پاسبان هایدی استیونسون 23 سال کهنه از زور و مادر دو. آنها شناسایی مظنون به گابریل Wortman, 51.

در توییتهایی که Wortman شد و هنوز هم در بزرگ صبح روز یکشنبه پلیس هشدار داد فعال تیرانداز که ممکن است با پوشیدن آنچه که به نظر می رسد به یک RCMP و رانندگی چه در ظاهر به یک RCMP خودرو. به گفته پلیس مظنون شد نه یک عضو از RCMP.

این حادثه به نظر می رسد را آغاز کرده اند که شنبه شب. در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از 10:30 p. m. پلیس گفت: آنها در پاسخ به یک “سلاح گرم شکایت” در Portapique منطقه و خواسته مردم را به ماندن در خانه های خود و قفل کردن درهای خود را. پلیس تصریح کرد که درخواست پس از آن توییتهایی صبح روز یکشنبه.

مالکیت اسلحه نسبتا رایج در کانادا; کشور رتبه پنجم در یک نظرسنجی جهانی 2018 از غیر نظامی و سلاح گرم سرانه. اما تیرباران های دسته جمعی هستند نادر از در همسایه, ایالات متحده است. حمله بر این باور بود به کانادا مرگبارترین پس از تیراندازی یک فرد مسلح به ضرب گلوله 14 به مرگ در مونترال École Polytechnique در سال 1989.

تیم Krochak

AP

Royal Canadian Mounted Police officers آماده به تیراندازی مشکوک را بازداشت در یک ایستگاه گاز در Enfield, Nova Scotia در روز یکشنبه.

تیراندازی پلیس نیز غیر معمول است. دو RCMP افسران در میان چهار نفر کشته در فردریکتون, New Brunswick در سال 2018 است. سه RCMP افسران کشته و دو زخمی در تیراندازی در مونکتون, New Brunswick در سال 2014. بیش از 2.1 میلیون نفر شده اند مجوز صادر شده برای داشتن و به دست آوردن سلاح گرم در کانادا با توجه به جدید ترین RCMP داده است. در نوا اسکوشیا که دارای جمعیت بیش از 923,000 مردم وجود دارد 76,180 مانند مجوز صادر شده است.

[کانادا تروما و جراحان به نام برای کنترل اسلحه. تفنگ در یک گروه قرار داشتند NRA-سبک پاسخ.]

موجی از خشونت اسلحه در سال های اخیر سوخت به طور فزاینده ای تفرقه و بیش از بحث کنترل اسلحه تا حد زیادی حفره ساکنان شهرستان که تمایل به حمایت بیشتر محدودیت در برابر کسانی که در مناطق روستایی کشور کانادا. کانادا قانون اساسی را تضمین نمی کند شهروندان یک حق حمل سلاح است.

در طول مبارزات انتخاباتی سال گذشته نخست وزیر جاستین ترودو متعهد به ممنوعیت خرید و برگشت از نظر قانونی خریداری شده “سبک نظامی تفنگ.” او همچنین گفت که کار با کانادا, استان ها و مناطق به شهرداری ها توانایی “بیشتر به محدود کردن و یا ممنوعیت اسلحه.”

ترودو گفت: یکشنبه قلب او بیرون رفت و به “هر کس تحت تاثیر قرار در چه وضعیت وحشتناک.”

نوا اسکوشیا اعلام وضعیت اضطراری در ماه گذشته برای مبارزه با گسترش coronavirus. مجامع عمومی محدود شده است به پنج نفر و غیر ضروری کسب و کار و مدارس و قمار و استانی در پارک ها بسته شده است. ساکنان که دست انداختن اجتماعی فاصله قوانین صورت جریمه.

“من هرگز تصور نمی کرد زمانی که من به رختخواب رفت شب گذشته که من را از خواب بیدار به خبری وحشتناک است که یک تیرانداز فعال بود در شل در نوا اسکوشیا” نخست وزیر استفان مک نیل به خبرنگاران گفت:. “این یکی از بی معنی ترین اعمال خشونت در استان ما سابقه باشد.”

این دریا جامعه Portapique نهفته است برخی از 80 مایل از هالیفاکس مرکز استان. تام Taggart یک کولچستر شهری شورا که نشان دهنده منطقه توصیف آن را به عنوان یک جامعه روستایی با بسیاری از کلبه. حدود 100 نفر در منطقه زندگی می کنند اما در طول تابستان جمعیت رشد می تواند به عنوان بسیاری از 250.

“ما نشستیم اینجا ضمن تشکر از ما ستاره خوش شانس است که ما در چنین زیبا و امن و جامعه روستایی در طول همه گیر” Taggart گفت. “سپس ما صبح از خواب بیدار به این وضعیت است.”

او گفت: ساکنان “شوکه شده و ویران کرد.”

“این نوع از جایی که در آن مردم زندگی می کنند آمده چرا که آنها احساس امن و امن” Taggart گفت. “زندگی مردم را تغییر داد امروز در اینجا.”

ادامه مطلب

کانادا مشکوک در سه قتل خودکشی با گلوله پلیس می گویند

مرد متهم به قتل 10 زن در تورنتو ون حمله پلیس گفت که او ماموریت ‘ بود ‘انجام’

Royal Canadian Mounted Police یک معشوق ملی آیکون را برای سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات