در کوبه برایانت دبیرستان عزاداران جمع آوری ادای احترام به قهرمان خود را

که برایانت در حال حاضر مرده در 41 سال, یکی از نه قربانیان سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در صبح روز یکشنبه. این یادبود در ورود به برایانت, ورزشگاه, ورزشی مرکز او بودجه که اختصاص داده شده بود در سال 2010 ساخت آن تا نسل ها خواهد بود و راه رفتن در زیر نام خود را توسط یک شیشه مورد دستاوردهای خود را با عکس خود را — بدن خود را اواسط پرواز چشمان خود را کج آسمان — در راه خود را به بازی بسکتبال است.

این بود هدیه خود را به پایین Merion هنگامی که او تبدیل به یک ستاره جهانی. و یک روز پس از مرگ او این جامعه در یک پوشیده شده از درخت در حومه فقط در شمال فیلادلفیا و مردم از اطراف سواحل شرق آمد به روند از دست دادن ناگهانی. برخی از آنها را از دست یک بت. دیگران از دست یک دوست. اما همه آنها ایستاده بود در یک زانو-تکان دادن سرد خیره در بسکتبال گل های کفش های کشباف توجه داشته باشید که به خاطر یک پسر, پدر و افسانه و سوگواری.

“این است که حقیقی” گفت: Lamar آرمسترانگ جونیور اهل لس آنجلس که سوار دو ساعت به استراحت یک توپ بسکتبال و یک پرچم آمریکا بر روی زمین است. “کوبه بود و همه چیز برای من در حال رشد کردن و من فقط به حال به اینجا برای ادای احترام.”

آرمسترانگ, 31, در ارتش و مستقر در هوستون. اما او در پنسیلوانیا برای مدرسه در شهر کوچک قلعه Indiantown شکاف شمال شرق هریسبورگ و دوشنبه ، توپ او از سمت چپ حک شده با برایانت حرف اول و همچنین به عنوان “گیگابایت” برای Gianna برایانت برایانت 13 ساله پدر که او نیز کشته در تصادف. پرچم خورده را به یک مثلث کامل شد شخصی خود را یکی یکی از او نگهداری در پشت پنجره اتومبیل خود را و در حال حاضر باقی بماند پشت در Lower Merion.

او teared تا در مورد تصمیم به ترک آن وجود دارد در حال رشد توده ای از کالا در کنار دو شمع که سوسو کردن, در بالای یک و نیم دوجین گل رز. آرمسترانگ متوقف اواسط حکم خیره شد به پنجره دبیرستان و دیدم یک ردیف پایین تر Merion دانش آموزان مشابه را در جمع آوری است. ساخته شده است که او پاره کردن بیش از حد.

“این بالاترین افتخار من می توانم او را” آرمسترانگ گفت: از پرچم. “منظورم این است که نگاه این بچه ها که رفتن به کوبه برایانت مدرسه که دانستن آنها می تواند چیزی به خاطر او. که معنی زیادی است.”

روز مدرسه آغاز شد و با 33-دوم لحظه سکوت. دانش آموزان را تشویق یکدیگر به پوشیدن سیاه, سکس با اشاره به “مامبای سیاه” یکی از برایانت نام مستعار. او به ثمر رساند 2,883 امتیاز در چهار فصل در Lower Merion. به عنوان یک مقام ارشد در سال 1996 او به رهبری Aces به خود دولت عنوان در سال 53. او به زودی رفت و مستقیما به NBA به عنوان 13th انتخاب در پیش نویس است که در سال, قرار دادن Lower Merion ملی در کانون توجه است.

برایانت صرف دوران کودکی خود را در ایتالیا و رشد به شهرت بازی برای لیکرز در لس آنجلس بود اما در Lower Merion که او خود را شروع کردم. بریجت McCann یک کاربر در دختران تیم بسکتبال توصیف راهرو به عنوان آرام و غم انگیز جمعه. McCann و هفت دیگران صحبت با یک اتاق پر از خبرنگاران در بعد از ظهر یک گروه که شامل دو دانشجویان فعلی و پنج فارغ التحصیلان.

“او فقط یک پسر سرگرم کننده دوست” گفت: پسر استوارت کلاس از سال 1995 که با بازی در سه فصل با برایانت در نظر گرفته و او را یک دوست نزدیک. “آن را بزرگتر از توپ بسکتبال. آن را عمیق تر از بسکتبال است.”

استوارت محو چهره اش ترک گونه ها مرطوب و استشمام بازگشت عجله یکی دیگر از اشک. وجود دارد بسیاری از کسانی که در Lower Merion در روز دوشنبه. وجود دارد آرمسترانگ در زمانی که او در پرچم خود را برای آخرین بار. و وجود دارد جک وانگ پس از پکن بومی مجموعه سه حرف و نگاه کردن در حال رشد ابرهای خاکستری.

وانگ نقل مکان کرد و از چین به West Chester, Pa. سه سال پیش شده است و طرفداران برایانت برای 20 سال است. یکی از این نامه بود که پیام خود را به برایانت که وانگ به عنوان یک “معامله بسیار بزرگ در کشور, بزرگترین از همه بازیکنان NBA.” وانگ نوشت: دو نفر دیگر به نمایندگی از دوستان خود را که هنوز هم در پکن و صاف کردن آنها را به یک شسته و رفته ردیف قبل از ساخت 45 دقیقه خانه سفر.

“من هرگز فراموش نخواهم کرد سر و صدا هنگامی که آنها معرفی کوبه در [2008] بازی های المپیک در پکن” وانگ گفت. “من وجود دارد در این عرصه و آن را با صدای بسیار بلند. او به معنای زیادی به ما.”

که احساسات — که برایانت به معنای بسیار به ما — نوشته شده بود همه بیش از 33 بسکتبال. یکی از کلمات “بزرگ قدردانی” محروم در سراسر آن. یکی دیگر بخوانید “MAMBA 4EVER.” یک سوم قهوه ای Spalding, پوشیده که اگر آن را به حال شده است استفاده می شود در خارج نگهداری می شود آن را ساده را با “RIP کوبه.” و هر یک بار در در حالی که زمانی که باد شلاق هوا سلفون بسته بندی rustled در برابر همسایه گل.

این صدا کمی مانند جمعیت تشویق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دانلود رایگان مقالات