در زمانی که بهار ورزش باید گل, دبیرستان ورزشکاران چپ تلخ

“این بسیار سخت رفتن و فکر کردن که واقعا ما بود آخرین روز” ارشد کارولین باقلا گفت. “ما همه نوع کاش ما می دانستیم.”

لنگلی بازیکنان در میان بسیاری از ورزشکاران دبیرستان در دی سی منطقه تحت تاثیر قرار تعویق و لغو چون از رمان coronavirus. ویرجینیا لغو آن در فصل بهار با احتمال برگزاری یک کمپین پس از سال تحصیلی است. مریلند و دی سی به تعویق افتاد فصل خود را.

علاوه بر از دست رفته را در لذت بردن از بازی های ورزشی ورزشکاران خود را باور offseason کار قرار گرفت به زباله و آنها از دست رفته را استخدام و فرصت های.

“این نیست که چگونه من آن را دیدم رفتن در هر یک از رویاهای من” ریوردیل باپتیست دوم shortstop کریستوفر اونز جونیور گفت. “این واقعا دلخراش است.”

پس اونز بود 4 ساله بازی tee-توپ او از رویای رسیدن به لیگ های بزرگ. در حال حاضر تنها به بازی در دانشگاهی در سطح بلند پروازانه به نظر می رسد پس از تجربه دیگر دبیرستان فصل بدون بیس بال.

از وسط مدرسه اونز با حضور در آکادمی علوم بهداشتی در پرنس جورج را در, جامعه, جایی که او می تواند کسب دیپلم دبیرستان و مدرک دیپلم در عرض چهار سال است. اما برنامه های خود را ارائه نمی دهد, ورزش, پس, پس از یک سال او را (برای اهداف تحصیلی گذشته به دنبال بیس بال. به او منتقل به ریوردیل باپتیست که زمینه یکی از این منطقه انجام شده ترین برنامه های.

اونز که به یک بازیکن برتر برای صلیبیون به او کمک کرد تا برای احیای این برنامه پس از آن موفق به زمینه اول تیم ملی در سال گذشته است. سپس مریلند خارجه ورزشی انجمن به تعویق افتاد بهار ورزش مدارس در حال حاضر بسته حداقل تا آوریل 24.

با چهار خواهر و برادر اونز می بیند بیس بال به عنوان یک وسیله پرداخت برای کالج. در حال حاضر او را شانس کمتری برای اثبات او قادر به بازی کردن در سطح بعدی.

“حتی اگر ما تنها می تواند بازی یک بازی آن را به معنای زیادی به من” اونز گفت. “همه کار من را از طریق رفت که قادر به پوشیدن آن ریوردیل نام در قفسه سینه و ‘R’ در کلاه من آن را احساس مانند یک نقطه عطف در زندگی من است.”

سال سوم است که معمولا حیاتی ترین برای جذب کالج, معنی جنوب دریاچه پسران’ ستاره فوتبال کارتر برگ ممکن است از دست رفته مهم فصل آینده خود را بیش از حد.

برای برگ junior سال قرار بود در مورد جشن و رشد. به عنوان یک دانشجوی سال دوم برگ گل 17 اهداف برای یک تیم است که اسیر کلاس 6 عنوان. او را به یک نقش بزرگتر در این بهار جنوبی دریاچه ساخته شده آن victory lap از طریق شمال ویرجینیا و تلاش برای دفاع از تاج آن.

اما در ساعت قبل از تیم نهایی فصل داد و بیداد مارس 11, بازیکنان متوجه شدند که Daniele Rugani star defender برای فوتبال ایتالیا غول یوونتوس تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. این پیشامد اخبار خود را به بازی یک حس جدید از اهمیت زیرا بسیاری از آنها می دانستند آن را احتمالا می تواند گذشته خود را.

“آن احساس نمی داد و بیداد,” برگ گفت. “هر کس بود به کرات از راه بیش از ما تا به حال برای یک مرحله. من گل دو گل در این بازی و این احساس به ثمر رساندن دو گل در یک منطقه [حذفی] بازی. دو روز بعد در مدرسه لغو شد.”

در اوایل برخی از بازیکنان خوش بین باقی مانده آنها را به نوعی از خود فصل است. تیم چت گروهی بود پر از پیام های در مورد ماندن در شکل و آموزش از خانه.

“اما همانطور که همه چیز را بدتر” برگ گفت: “چت گروهی بیشتر شده است پیام مانند” این سرگرم کننده بود در حالی که آن را به طول انجامید.’ “

The lost فصل ممکن است مخرب ترین برای سالمندان بسیاری از آنها پیش بینی شده این آهنگ قو از آنها وارد دبیرستان.

Bishop Ireton's Aubrey Williams, right, had her eyes on a fourth WCAC title this season.
اسقف Ireton را اوبری ویلیامز درست بود چشمان او در یک چهارم WCAC عنوان این فصل است. (خواهد نیوتن/برای واشنگتن پست)

اسقف Ireton دختران, چوگان سرپهن, هافبک اوبری ویلیامز است که عادت کرده اند به پایان فصل یک نکته مثبت پس از تیم خود را برنده واشنگتن کاتولیک کنفرانس ورزشی عناوین سه سال گذشته است. قبل از رفتن به دانشگاه ویرجینیا به ادامه حرفه او مجموعه در برنده شدن یکی بیشتر و زندگی-خاطرات ماندگار در سال آخر. اما حدود دو هفته پیش در حالی که کاردینال سفر کرد به داد و بیداد, مربی ریک Sofield مطلع بازیکنان خود را که آن را احتمالا خواهد بود نهایی خود را بازی.

ویلیامز می دانستم که این یک احتمال بود اما گرفتن کلمه از Sofield ساخته شده در قلب او غرق.

“من تلاش کرده ام مانند ما در حال رفتن به یک بازی چوگان سرپهن روز بعد” ویلیامز گفت: “حتی اگر در اعماق من می دانم این اتفاق نمی افتد.”

جیک Lourim و رایان McFadden کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>