Astros عذر خواهی برای ثبت نام سرقت رسوایی; مالک می گوید: “بازیکنان ما باید’

غرب پالم بیچ فلوریدا. — پس از سه ماه از نازکن تمرد زمان Houston Astros بازیکنان در مورد برای تبدیل شدن به عموم پاسخگو برای ثبت نام سرقت رسوایی که فرو بیس بال به آشفتگی این offseason. آنها می تواند در هفته آینده, ارائه, ورزش, پیش بینی ترین عذر خواهی از استروئید عصر.

Astros کوزه و خشکشویی گزارش به آن بهار مجتمع آموزشی اینجا را روز چهارشنبه و به صحبت با خبرنگاران گفت ، موقعیت بازیکنان و آنهایی که به طور مستقیم بهره مند از این طرح, گزارش, پنج شنبه و کامل تیم ملی را در دیدار با خبرنگاران در روز سه شنبه. این معلوم نیست که Astros آدرس این وضعیت است.

اگر آستروس انجام عذر خواهی به عنوان صاحب جیم جرثقیل وعده داده شده آنها را در اواخر ماه ژانویه این اولین باری خواهد بود که هر زمان بازیکنان مسئولیت برای اقدامات خود را. این مهم است زیرا به عنوان توماس Boswell اشاره در ستون های اخیر بیس بال است دست و پنجه نرم کردن با “یکی از اساسی ترین و آسیب رساندن به مسائل مربوط به هر ورزش می توانید در صورت: یک تمامیت بحران است.” (سپس دوباره Boswell همچنین نوشت: “انتظار نداریم که هر Astro — Alex Bregman کارلوس کوریا یا جثه Altuve — به اعتراف و یا حتی ارائه یک مناسب و معقول عذرخواهی این هفته است. در 30 سال ؟ احتمالا حتی پس از آن. آنها خواهید بود درست مثل پدرو مارتینز یک headhunter در روز خود را محافظت شده توسط کدهای که گفت منبع واقعی از زمان ثبت نام سرقت رسوایی بود whistleblower سابق هوستون پارچ مایک Fiers. او squealed. که wiseguys’ ‘omerta’ کد.”)

چگونه آستروس دسته اول خود را در مکان های جمعی اظهار نظر در این موضوع کمک خواهد کرد که شکل رسوایی میراث فراتر از اولیه خرید اینترنتی که منجر به شلیک مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow.

این حساب مسائل مربوط به آستروس’ همسالان در سراسر لیگ. آن است که تنها شانس خود را در تمسک به دلیل در حالی که فریب خاکی بازی و همچنین به عنوان آسیب معیشت از بازیکنان دیگر بازیکن محور طرح تولید هیچ مجازات برای درگیر بازیکنان. MLB اعطا بازیکنان ایمنی برای اطمینان از آنها صحبت آزادانه در طول دو ماه انجام شد.

تماس در سراسر بازی در حال رشد بلندتر.

بازیکنان خارج از این تحقیقات این حوزه باید fumed از آنجا ورزشی آغاز و در مدت کوتاهی پس از مسابقات جهانی است. ESPN گزارش داد برخی از Astros بازیکنان رسیده به دیگران به آنها اطمینان می دهم که آنها تقلب نیست اما برخی از دوستی های شکسته به هر حال. Cleveland Indians پارچ مایک Clevinger insinuated او ممکن است در پرتاب بازیکنان مرتبط 2017 Astros. بازنشسته پارچ مایک Bolsinger شکایت Astros برای تقلب در تفرج که شد “ناقوس مرگ” از کار خود را.

“من ترجیح چهره یک بازیکن بود که مصرف استروئید از چهره یک بازیکن که می دانستند هر زمین که از آمدن” لس آنجلس داجرز پارچ الکس چوب توییتی بررس چگونه فاحش او در بر داشت از این رسوایی.

اتباع واشنگتن و نزدیک شان Doolittle پیش بینی بهار آموزش می تواند بسیاری از بازیکنان خواستار هستند از کسانی که فریب خورده آنها و بازی.

“ما می خواهیم یک عذرخواهی برخی از شفافیت و پاسخگویی — پاسخ های واقعی از مردم در نظر گرفتن مسئولیت واقعی برای اجازه دادن به این بازی بیس بال” او توییتی اضافه “می تواند وجود داشته باشد هیچ رستگاری قوس پس از نهادینه رسوایی مانند این تا زمانی که وجود دارد این است که برخی از پاسخگویی.”

بازیکنان تقاضای آن به دلیل هیچ کس هنوز با این تیم گرفته و در عین حال مسئولیت. Chicago White Sox پارچ دالاس Keuchel و مینه سوتا دوقلوها ابزار بازیکن Marwin Gonzalez — دو نفر از اعضای هوستون آلوده 2017 تیم که موفق به کسب حق رای دادن برای اولین بار سری جهانی — عذرخواهی برای این شگرد اما برای کسانی که باقی می ماند با این تیم ندارد.

آستروس’ ستاره ها — جورج, Springer, Bregman, کوریا, Altuve — دو به عنوان مرکز توطئه شخصیت آنها گفت: کمی تا کنون. آنچه آنها گفته اند که دارای قاب رسوایی که در خارج سر و صدا متنفر از چیزی استفاده می کنند به عنوان سوخت برای یکی دیگر از سری جهانی اجرا شود.

“هنگامی که هر کس احساس می کند در زمان مناسب آن را به مراقبت از” outfielder جاش Reddick گفت: در ماه نوامبر هنگامی که او برای اولین بار Astro به صحبت می کنند پس از رسوایی.

Bregman و Altuve به سختی گفت: بیشتر در این تیم زمستان فن جشنواره در هوستون. آنها منحرف تمام سوالات در مورد این حادثه Altuve کاهش برای رسیدگی به وضعیت و Bregman تکرار: “کمیساریای ساخته شده گزارش خود را تصمیم گیری و آستروس تصمیم خود را و من هیچ نظر بیشتر بر روی آن.”

Bregman و بقیه Astros می تواند مجبور به نظر بیشتر بر روی آن در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>