مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

پس از سه ماه انتظار – 100 روز به طور دقیق – طرفداران فوتبال در نهایت تشنگی خود را برای لیگ برتر فوتبال فرو نشستن در شب چهارشنبه.

در حالی که برخی نمی تواند کمک کند اما توجه داشته باشید که استون ویلا در مقابل شفیلد یونایتد است نه انفجاری ترین رویداد بر روی کاغذ چه اتفاقی می افتد بر روی کاغذ است نه آنچه که اتفاق می افتد بر روی زمین و برخورد در ویلا پارک به اثبات رسانده پر حادثه برای دلایل مختلف.

اگر چه تیم های بازی 0-0 قرعه کشی اولین بازی برگشت در انگلیسی بالا پرواز ارائه مقدار زیادی به بحث در مورد. در اینجا پنج چیز به ما آموخته:

Goal-line technology می توانید (به ظاهر) شکست

اولا فیل در زمین: Goal-line technology به ظاهر شکست خورده به کار در یک جای خلع سلاح لحظه در ویلا پارک.

در حالی که ور شده است موضوع انتقاد شدید سال گذشته بیش از goal-line technology به نظر می رسد برای عملکرد بی وقفه در هر زمان که از آن شده است به نام پس بدو. اعتماد در سیستم در حال حاضر متزلزل شده است اما پس از الیور نوروود ضربه آزاد به نظر می رسد به انجام خط توسط یک سکندری Orjan Nyland در نیمه اول. شده اند وجود دارد, از تماس قبل از, اما این به نظر نمی رسد به یکی از آنها با توپ پر کننده دست زدن به بسیار عقب هدف پست.

وجود دارد پیشنهادات که داور مایکل الیور دیده بان buzzed به نشان می دهد یک هدف در طول نیمه وقت – دقیقه پس از حادثه در سوال تا به حال رخ داده است. اگر درست است که تایید می کنند که تکنولوژی شکست خورده است و نه هشدار دهنده توسعه به خصوص زمانی که یکی معتقد اهمیت این هدف است که نبود آن می تواند نقش موثری در شفیلد یونایتد را پیگیری لیگ برتر فوتبال و در استون ویلا را مبارزه برای بقا است.

استریل صحنه به اندازه کافی برای خراب کردن احساس واقعی از فوتبال

‘آیا استفاده از’ نشانه ها در زمین-کنار کرسی هیات ورزشی ماسک محافظ در تونل هدف-پست های پاک بودن قبل از ضربه کردن خالی می ایستد – لیست غیر طبیعی مناظر در شب چهارشنبه گسترده بود. اما به عنوان به زودی به عنوان تیم strode بر روی زمین آشکارا مشتاق به بازگشت توپ از آن شروع به احساس می کنم مثل یک مناسب matchday.

موسیقی های زننده از طریق ورزشگاه PA بلندگو به بازیکنان پوشش های لیگ برتر-مارک ایستاده چیزی که آنها سرپا نگه داشتن تا در نیمه راه line – لیست آشنا مناظر در شب چهارشنبه بود گسترده و بیش از حد با آن موارد اثبات آرامش در آشنایی.

یک عضو هیات پاک goalposts در ویلا پارک جلوتر از kick-off (گتی ایماژ)

همچنین شایان ذکر است که بازیکنان به نظر نمی رسد به خصوص زنگ زده. بوندسلیگا و لالیگا وسایل که صورت گرفته تا کنون پیشنهاد شده است که تیم های لیگ برتر نیز به سرعت وفق دهند و ثابت کرد که به این مورد در ویلا پارک.

فوتبال وجود ندارد در یک حباب

تا آنجا که وجود دارد برخی از راحتی در حس نرمال که در بازگشت از لیگ برتر ارائه شده به این امید بود که همیشه بالا پرواز خواهد تنها دوباره زمانی که آن را به اندازه کافی امن برای انجام این کار. است این هفته از سر گیری بازی زودرس? شاید این امر حتی می تواند زودرس را به قضاوت در این, اما یک لحظه سکوت قبل از شروع مسابقه فوتبال – در ادای احترام به کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به کروناویروس – یک یادآوری است که این سهام هنوز هم بسیار بالاتر به خارج از زمین از روی آن.

ویلا مربی دین اسمیت به تازگی پدر خود را از دست سابق مباشر در ویلا پارک به Covid-19 و نزد مباشر ژاکت گذاشته بر یک صندلی خالی در افتخار اسمیت Sr شد و دیگری مربوط به یادآوری آنچه که مبارزه در طول ورزش بازگشت.

در نظر گرفتن یک زانو به معنی گرفتن یک گام به جلو

فوتبال شده است بیش از حد کند و واکنشی وقتی که می آید به مقابله با مسئله نژاد پرستی. با رشد اخیر از زندگی مهم جنبش امید در میان بسیاری از مردم شده است که قابل توجه و طولانی مدت تغییر است و در نهایت بر ما و هنگامی که هر بازیکن در زمین در ویلا پارک از لحاظ جسمی در زمان زانو پس از افتتاح سوت رفت فوتبال به نظر می رسید به نمادین را یک گام به جلو – مهم نیست که چقدر کوچک است. حتی قوی تر شد, تصویر داور الیور پیوستن بازیکنان در زانو را به عنوان به زودی به عنوان او دمیده خود را سوت.

هر بازیکن و داور مایکل الیور در زمان زانو (AP)

با بازیکنان ورزشی پیراهن با ‘Black Lives Matter’ در پشت, عمل زانو به نظر می رسید مانند یک امکان جلوتر از لیگ برتر بازگشت. اما دیدن آن را در واقع اتفاق می افتد هنوز زمان بسیاری از ما عقب قضاوت از لحن رسانه های اجتماعی جدول زمانی و مفسران صدای. برخی بیشتر بدبینانه ناظران ممکن است سوال اثربخشی چنین لحظه ای اما تاثیر بالقوه لیگ برتر بازیکنان با استفاده از چنین گسترده و قابل مشاهده پلت فرم به منظور بالا بردن آگاهی در اطراف یک مسئله مهم نباید نادیده گرفته شود.

تجربه مشاهده برخورد کرد و از دست

جعلی جمعیت سر و صدا به نظر می رسید دریافت بیشتر انتقاد از ستایش از کسانی که به تماشای این بازی که قابل درک است. که عامل احساس مانور و در زمان منحرف. پس بدون همراه جعلی صدای جمعیت در واقع اجازه عمیق تر غوطه ور شدن در آنچه که یک وضعیت منحصر به فرد وجود دارد چیزی جذاب تر در شنیدن تماس های از “در آن می رود” “آزادی” و “دیده بان, سازمان دیده بان او را!”

در جای دیگر وجود دارد که بیشتر عنصر موثر برای پخش: تکرار لحظات کلیدی در بازی شد و در بار همراه با فیلم از مجموعه ای از واکنش طرفداران از خانه های خود. در حالی که هیچ چیز نمی تواند مطابقت نزد ده ها هزار نفر از حامیان تجربه یک لحظه احساسی همزیستی دیدن این طرفداران از خانواده ارائه شده به عنوان یک گروه رفت و برخی از راه برای گرفتن آنچه در فوتبال همواره در مورد: توانایی خود را به تعداد زیادی از مردم با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات