سیارات دیگر منظومه خورشیدی یافت ‘پنهان در چشم ساده’, دانشمندان می گویند

مجموعه ای از سیارک ها که از خارج از منظومه شمسی ما شده اند با مخفی شدن در دشت بینایی به گفته دانشمندان.

Interstellar بازدید کنندگان مانند ستاره های دنباله دار Oumuamua و 2l/Borisov باعث هیجان, در بخشی به دلیل آنها نشان دهنده نخستین بار است که بشریت شده است به طوری که نزدیک به یک شی از دیگری دور منظومه شمسی است. اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که از جمله بازدید کنندگان ممکن است شده اند در کنار ما در تمام طول.

این محققان نشان می دهد که اشیاء آمد از ستاره دیگر میلیاردها سال پیش شده اند و در مدار اطراف خورشید ما ناشناخته بوده است.

اشیاء برای اولین بار از یکی دیگر از سیستم های خورشیدی در نسبتا در اوایل روز جهان, وقتی ستاره ها به هم نزدیک و خیلی ناراحت هر یک از دیگر جاذبه بیشتر به راحتی. این فعال سیارات کشیده می شود از یک سیستم ستاره به دیگری گفت:” فتحی Namouni نویسنده سرب از مطالعه, در بیانیه ای.

فقط به عنوان با کسانی که بازدید کنندگان دیگر محققان امیدوارند که آنها می توانند با استفاده از اشیاء برای درک تفاوت بین اشیاء است که باید صرف تمام وقت خود را در منظومه شمسی ما و کسانی که بازدید کنندگان بیگانه.

“کشف یک کل جمعیت سیارک ها از interstellar منشاء یک گام مهم در درک فیزیکی و شیمیایی شباهت ها و تفاوت های بین سیستم خورشیدی به دنیا آمد و بین ستاره سیارک ها” اظهار نظر دکتر Morais.

محققان بر آمد کشف پس از اجرای شبیه سازی های کامپیوتری است که به آنها اجازه نگاه کنید که چگونه منظومه شمسی ممکن است نگاه در اولین روز. زمانی که آنها نگاه سیارک ها در سوال آنها دریافتند آنها به دور خورشید در یک منطقه دور فراتر از دیسک گاز و غبار است که شکل می بقیه از سیارک ها و طول های مختلف مدار به دیگر سیارات و سیارک ها.

که عجیب و غریب قرار دادن رهبری محققان به حدس و گمان که سیارات نه بومی در همه بود اما در واقع کنده شده است از فضای بین ستاره ای به عنوان سیارات تشکیل شد.

آنها را شناسایی کرده اند 19 سیارک ها که به نظر می رسد که از خارج از منظومه شمسی است. آنها در حال حاضر در مدار به عنوان بخشی از یک گروه بزرگتر به نام سنتاور که حرکت در اطراف در فضای بین سیاره های غول پیکر منظومه شمسی ما و نمایش غیر معمول مدار که اغلب بهت زده و شبیه سازی های کامپیوتری طراحی شده به مدل و پیش بینی آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات