وکیل آسانژ ادعا کنگره پیشنهاد عفو از طرف مغلوب ساختن پیشی جستن در ازای absolving روسیه در ویکی لیکس DNC مورد

لندن — یک وکیل جولیان آسانژ گفت: در یک دادگاه بریتانیا روز جمعه سابق جمهوریخواه کنگره دانا تبدیل نمایند یک متحد از رئیس جمهور تهمت ساخته شده یک پیشنهاد به بنیانگذار ویکی لیکس به نمایندگی از مغلوب ساختن پیشی جستن به عفو آسانژ در مقابل گفت که روسیه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با 2016 هک و نشت ایمیل از کمیته ملی حزب دموکرات.

آسانژ در یک زندان در حالی که او در انتظار یک تصمیم در یک استرداد درخواست شده توسط ایالات متحده است. دولت ایالات متحده می خواهد او را برای محاکمه به اتهام که او نقض قانون جاسوسی عمل می کنند به اتهام کمک به به دست آوردن و سپس انتشار اسناد محرمانه دولتی در سال 2010 و 2011 مربوط به جنگ در عراق و افغانستان است.

[آسانژ به اتهام نقض جاسوسی عمل می کنند]

آسانژ در مبارزه با تروریسم — با این استدلال که او در عمل به عنوان یک ناشر و روزنامه نگار و که ایالات متحده به دنبال او برای “جرائم سیاسی.” او ممکن 175-حکم سال اگر محکوم کرد.

در جلسه روز شنبه, ادوارد فیتزجرالد, یکی از آسانژ وکلا گفت: یک قاضی در وستمینستر دادستانی دادگاه در اینجا است که آسانژ می خواستم به ارائه شواهدی که تهمت به او پیشنهاد یک معامله در سال 2017 از طریق تبدیل نمایند.

فیتزجرالد ساخته شده است این ادعا در به دنبال اجازه دادگاه برای اعتراف یک بیانیه توسط جنیفر رابینسون یک وکیل برای ویکی لیکس که می گوید او در حال حاضر زمانی که تبدیل نمایند ساخته شده ارائه می دهند.

رابینسون بیانیه خوانده شده در قسمت در دادگاه علنی و گزارش مطبوعات بریتانیا انجمن میسازد نسخه خود را از آنچه گفته شد با تبدیل نمایند در Ecuadoran سفارت در لندن در اوت. 16, 2017. همچنین در حال حاضر با تبدیل نمایند و سپس یک کنگره از اورنج کانتی, کالیفرنیا., شد چارلز جانسون, یک محافظه کار فعال سیاسی. تبدیل نمایند با شکست مواجه شد در سال 2018 است.

[تبدیل نمایند یک طرفدار روسیه موسوم به دقت از دست می دهد خانه صندلی]

در زمان نشست های افراطی تحت کیفرخواست. سال بعد او متهم تحت مهر و موم. کیفرخواست شد unsealed در ماه آوریل است.

قاضی منطقه ونسا Baraitser حکومت که رابینسون بیانیه بود قابل پذیرش در دادگاه در نتیجه احتمالا کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن به رسیدگی است.

تبدیل نمایند جلسه با آسانژ در سفارت بود هیچ راز است.

او پس از سفر به لندن تبدیل نمایند گفت: پرتقال کشور ثبت نام که آسانژ “مجددا تهاجمی خود را انکار است که روسها تا به حال چیزی برای انجام با نرم از DNC در انتخابات.”

او افزود: “من فکر می کنم آن خواهد شد که یک زمین بسیار مخربی سیاسی تاثیر است.”

در بیانیه ای که به وب سایت خود را بر روی چهار شنبه, تبدیل نمایند گفت: “در هیچ زمان من بحث را به رئیس جمهور تهمت در مورد جولیان آسانژ. به همین ترتیب من به کارگردانی مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری در ارتباط با او را برای دیدار با جولیان آسانژ.”

او گفت که او خود را “خود واقعیت پیدا کردن ماموریت در هزینه های شخصی” و این که “در هیچ زمان به من پیشنهاد جولیان آسانژ هر چیزی از رئیس جمهور به خاطر من تا به حال صحبت با رئیس جمهور در مورد این مسئله در همه.” اما او گفت که آسانژ که اگر او به او شواهد در مورد کسی که او را ارائه DNC, ایمیل, او از مغلوب ساختن پیشی جستن به او را عفو کنند.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام در روز چهارشنبه را تکذیب کرد, ادعای که تهمت بود به دنبال یک تجارت با آسانژ. “رئیس جمهور به سختی می داند که دانا تبدیل نمایند دیگر از او سابق-کنگره” او در بیانیه ای گفت. “او سخن گفته است هرگز به او در مورد این موضوع و یا تقریبا هر موضوع. آن را کامل ساخت و در مجموع دروغ است. این است که احتمالا دیگر هرگز پایان دادن به جعل و دروغ از DNC.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی bristled در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را “اعتماد به نفس بالا” نتیجه نشان داد عموم در ژانویه 2017 که مسکو شد هک و انتشار دموکراتیک ایمیل در ریاست جمهوری 2016 مسابقه و که آن را بخشی از تلاش به دستور ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای تضعیف هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمک مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که هکر می توانست “برخی از مرد در خانه خود در نیوجرسی” و یا کار ،

اولین جلسه در آسانژ را استرداد به ایالات متحده برنامه ریزی شده است برای شروع در Woolwich تاج دادگاه خارج از لندن در روز دوشنبه با یک هفته از استدلال حقوقی. مورد خواهد بود موکول خواهد شد و در ادامه با سه هفته از شواهد در مارس 18.

روشن نیست که آسانژ دفاع تیم حاضر خواهد شد به دادگاه شواهد خود را که تبدیل نمایند به دنبال یک معامله با آسانژ برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آسانژ شده و زندانی در Belmarsh زندان پس از او گناهکار عبور خود را وثیقه شرایط زمانی که او فرار کرد به Ecuadoran سفارت در لندن است.

در سال 2012 آسانژ پناه در سفارت برای جلوگیری از استرداد به سوئد که در آن او می خواست برای بازجویی بیش تجاوز جنسی اتهامات. آسانژ همواره با رد این اتهامات است. سوئد پس از بررسی آن به پایان رسید.

آسانژ بود پر از سوراخ در سفارت برای نزدیک به هفت سال قبل از دستگیری اش در ماه آوریل است.

چلسی منینگ سابق ارتش خصوصی بود که به اعدام محکوم و به اتهام او ارائه عراق و افغانستان اسناد به ویکی لیکس است دادخواست برای آزادی از زندان است. منینگ که زندان اام در ژانویه 2017 توسط رئیس جمهور باراک اوباما گفت که او هرگز با رعایت یک حکم برای شهادت دادن در مقابل یک هیئت منصفه در مورد تعاملات خود با آسانژ.

Nakashima گزارش از واشنگتن است. Karla آدم در لندن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>