نیروهای اسد را به پیشرفت بیشتر تامین حلب منطقه

دمشق سوریه — سوریه را ساخته اند پیشرفت های قابل توجهی در برابر آخرین شورشی برگزار شد انکلاوها در این کشور شمال, رسانه های دولتی گفت: تحکیم دولت را نگه دارید و بر روی کلید حلب استان است.

دولت سوریه پیشبرد همچنین به نظر می رسد برای قرار دادن استان حلب خارج از محدوده از گروه های مخالف برای اولین بار در سال, یکی دیگر از نشانه ای از رئیس جمهور سوریه بشار اسد را در حال رشد کنترل این منطقه است.

مسلح اپوزیسیون رانده شده از شهر حلب شرقی چهارم در اواخر سال 2016 که آنها کنترل شده برای سال در حالی که مبارزه با نیروهای دولتی که مسئول در بخش غربی. گروه های شورشی ادامه داشت به هری نیروهای دولتی اما از خارج از شهرستان با ملات دور.

دولت خبرگزاری سانا گزارش داد 30 روستاها و شهرهای اطراف این شهرستان در غرب حلب دستگیر شدند در روز یکشنبه.

رامی عبد الرحمن رئیس بریتانیا مبتنی بر جنگ مانیتور سوریه رصدخانه حقوق بشر را تایید کرد به گزارش.

“این به این معنی کنترل حلب (شهر) و حومه شهر و تامین امنیت تمام حلب” Abdul-Rahman گفت.

دولت-اجرای Al-Ikhbariya تلویزیون گفت: مذاکرات هنوز در محاصره مانده از اپوزیسیون سوریه در یک بخش کوچک روستایی در حلب است.

جنگ در منطقه حلب و در نزدیکی استان ادلب به راه انداخته است یک بحران انسانی. بیش از 800,000 شهروندان از نزدیک به 4 میلیون زندگی در محاصره آواره شده اند, زندگی در زمینه های باز و اسکان موقت برای اکثر در شرایط سخت زمستان.

مخالفان مسلح در حال حاضر به فشرده شدن منطقه از نزدیکی استان ادلب که در آن دولت نیز در حمله.

“مردم سوریه مصمم به آزادسازی تمام سرزمین سوریه” رئیس جمهور سوریه گفت: با توجه به دولت سوریه خبرگزاری در روز یکشنبه.

اسد صحبت شد در دیدار با بازدید پارلمانی ایران سخنران علی لاریجانی. هر دو کشور ایران و روسیه را به شدت مورد حمایت از بشار اسد در جنگ داخلی.

سوریه رهبر همچنین ادعا کرد “تروریست ها” در شمال غربی سوریه با استفاده از ساکنان به عنوان “سپر انسانی” در تلاش برای متوقف کردن نیروهای سوری از پیشروی به خاک.

سوریه دولت در نظر همه مخالفان در نه سال جنگ به عنوان “تروریست” است و بارها و بارها وارد اتهام که آنها را ساکنان مناطق آنها به عنوان گروگان. اما بسیاری از آوارگان در سوریه را در استان ادلب فرار کرده اند جنگ در دیگر نقاط کشور انتخاب برای زندگی در مناطق خارج از کنترل دولت.

ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و تجهیزات به مخالفان محاصره در تلاش برای غرفه دولت پیشبرد.

ترکیه که پشت مخالفت کرده و خواستار پایان دادن به دولت سوریه حمله. همچنین این ترس که آواره ممکن است پایمال کردن مرزهای خود. ترکیه در حال حاضر به بیش از 3.5 میلیون پناهجوی سوری است. سازمان ملل متحد نیز خواستار آتش بس.

لاریجانی در عین حال تصریح کرد کشور خود را برای حمایت از سوریه در مبارزه با تروریسم است. ایران نقش کلیدی در حمایت از اسد جنگ تلاش های ارسال پشتیبانی مالی و همچنین مبارزان به عقب سوریه عملیات نظامی است.

حمایت از روسیه و ایران فعال است نیروهای اسد به دست آوردن مجدد کنترل از بسیاری از سرزمین های آنها از دست داده بود به گروه های مسلح کار می کرد که به سرنگونی او.

بیش از 400 ، 000 نفر کشته شده اند و نیمی از سوریه جمعیت آواره پس از تظاهرات مسالمت آمیز در سال 2011 تبدیل به یک جنگ داخلی دامن زده توسط مداخلات خارجی.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im