آسپن موسسه به بازگشت به 8 میلیون دلار در کسب و کار کوچک بودجه

این تصمیم یک روز پس از واشنگتن پست نشان داد این موسسه تا به حال موفق به دریافت وام. این دی سی-بر اساس گروه می پیوندد یک سری از شرکت های لس آنجلس لیکرز و بزرگتر دیگر کارفرمایان است که اعمال و دریافت پول از کسب و کار کوچک مدیریت صندوق تنها به بعد آن را به عقب.

این صندوق به نام چک حفاظت برنامه ارائه می دهد بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک اما تغییر ارشاد از دولت ساخته شده است آن را دشوار برای برخی از بزرگتر وام گیرندگان با دیگر دسترسی به سرمایه برای تعیین اینکه آیا آنها باید به نگه داشتن پول یا نه. متقاضیان باید SBA تعریف یک کسب و کار کوچک است که شامل داشتن کمتر از 500 کارمند و یا جلسه متناوب مورد نیاز است.

“ما باور داریم که برنامه ما ساخته شده بود در اولین هفته از PPP شد مطابق با اهداف برنامه است. پس از گوش دادن به جوامع ما و انعکاس بیشتر ما را ساخته اند این تصمیم به بازگشت وام” گفت: سخنگوی امی DeMaria, در بیانیه ای. “آسپن موسسه متعهد به انجام بخشی از ما را برای کمک به کشور و جهان هر دو از بازیابی و بازسازی از این به بعد جهانی و همه گیر. ما در کنار همه کسانی که در حال تلاش برای ایجاد یک تفاوت بسیار دشوار است.”

DeMaria نمی گویند که چگونه برگشت خواهد بر سازمان و کارکنان و یا چگونه آسپن در غیر این صورت برنامه ریزی شده به پلاگین بودجه خود را سوراخ.

این گروه بسیاری از کنفرانس ها و انجمن های نان و کره از آن عملیات لغو شده است. 98-اتاق کنفرانس مرکز صاحب آن در اسپن بسته شده است و پیش بینی ضرر قابل توجهی. به طور کلی سی غیر انتفاعی مستقر در سازمان طرح ریزی یک دست دادن از بین 14 میلیون دلار و 17 میلیون دلار برای سال 2020 است.

در دفاع از تصمیم اولیه برای حفظ وام پنج شنبه, آسپن گفت: آن را در حال حاضر دریافت کرده تصویب هیئت مدیره به شیر را به آن وقف برای $7.5 میلیون اما که حدود 80 درصد آن وقف منابع مالی محدود شد و نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای عملیاتی کردن اهداف.

آسپن به حال وقف بیش از 115 میلیون دلار در پایان سال 2018 با توجه به آن به تازگی در دسترس تشکیل پرونده مالیاتی. هیئت مدیره خود را شامل سابق دیزنی رئیس Michael Eisner و رئیس James S. تاج عضو امریکا یکی از ثروتمندترین خانواده ها است.

با تکیه بر دولت پول نمی نشستن به خوبی با برخی از این گروه بسیاری از بالا و دستیابی به همکاران و مدیران انجمن. آسپن همکار و مدیر Dele Olojede یک برنده جایزه پولیتزر خبرنگار به نام تصمیم به نگه داشتن پول یک تناقض از ماموریت سازمان به فاستر سرویس گرا رهبری برای عموم خوب است.

“کسانی که مدعی به ارزش های مبتنی بر و روحیه رهبران نمی تواند در همان زمان قرار داده و منافع خود هنگامی که وجود دارد این است که خیلی انسان درد و رنج و مرگ” Olojede گفت: پست قبل از اسپن تصمیم به بازگشت به پول است.

تصمیم گیری در مورد که باید دریافت و قبول کمک های مالی شده اند پیچیده و در حال تحول و گاهی اوقات متناقض ارشاد از وزارت خزانه داری و SBA. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و SBA مدیر Jovita کررنزا باید منادی این برنامه به عنوان یک موفقیت است. بیش از 4.2 میلیون کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دریافت کرده اند در مجموع بیش از $531 میلیارد دلار بودجه برای این برنامه از طریق ممکن است با توجه به داده های اخیر.

SBA مقامات می گویند آنها بیشتر تکیه بر ایمان خوب از متقاضیان به خود گواهی است که آنها نیاز به کمک های مالی به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط coronavirus را بررسی وام 2 میلیون دلار یا بیشتر است. وام بخشوده خواهد شد تا زمانی که آنها استفاده می شود مناسب است.

SBA تا کنون حاضر به انتشار سوابق که در آن کسب و کار دریافت کرده اند بیش از 600 میلیارد دلار در مراقبت قانون بودجه باعث طرح دعوی در دادگاه توسط پست و چهار دیگر سازمان های رسانه ها.

در سال 1949 تاسیس این موسسه آسپن است که به رهبری رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Daniel R. Porterfield و اشاره به خودی خود یک “حزبی فروم برای ارزش های مبتنی بر رهبری و تبادل ایده ها” از طریق بسیاری از حوادث در سراسر جهان از جمله یک جشنواره سالانه در آسپن. لغو این رویداد به تنهایی DeMaria گفت: به معنای از دست دادن $5 میلیون به 6 میلیون دلار.

ارسال شده در یک همکار رسانه ای در ورزش, مرجع تخصصی میزبانی توسط موسسه آسپن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im