Aspen Institute فکر می کنم تانک دریافت 8 میلیون دلار فدرال کسب و کار کوچک وام

اما بسیاری دیگر از بزرگ کنندگان باید تصمیم به بازگشت پول از کسب و کار کوچک مدیریت صندوق به نام چک Protection Program با مدیران تصدیق آنها دسترسی به سرمایه است که بسیاری از کوچکتر مستقل کارفرمایان نیست.

آسپن تصمیم به قبول پول ایجاد اختلاف میان سازمان بسیاری از همراهان و مدیران که اجرای برنامه های آن است. همکار و مدیر Dele Olojede یک برنده جایزه پولیتزر خبرنگار به نام تصمیم به نگه داشتن پول یک تناقض از ماموریت سازمان به فاستر سرویس گرا رهبری برای عموم خوب است.

Olojede گفت: Aspen بسیاری از راه های پیدا کردن پول از شبکه خود را از ثروتمند امنا همراهان و خیر بدون نیاز به آن را از دولت کمک مالی صندوق در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آسپن به حال وقف بیش از 115 میلیون دلار در پایان سال 2018 با توجه به آن به تازگی در دسترس تشکیل پرونده مالیاتی.

سازمان 72 نفر هیئت امنا شامل رئیس James S. تاج عضو امریکا یکی از ثروتمندترین خانواده و سابق دیزنی رئیس Michael Eisner.

دیگر اعضای هیئت امنا شامل روزنامه نگار و کیتی کوریک سابق وزیر امور خارجه, Condoleezza Rice و مرکز خرید اری برنده زن و نیکوکار Ann B. فریدمن. واشنگتن پست شده است یک همکار رسانه ای در ورزش, مرجع تخصصی میزبانی توسط موسسه آسپن.

“مردم و کسب و کار — محلی کتابفروشی ها و کافی شاپ ها و رستوران های کوچک, ریخته گری کوچک بسته بندی کسب و کار خود را فروشنده محلی — که واقعا نیاز به پول هیچ” Olojede گفت. “و ما افسردگی دوران بیکاری است. مرگ و میر دسته جمعی. و امریکا یکی از زبده ترین موسسات فکر می کند آن را خوب است برای گرفتن پول.”

“کسانی که مدعی به ارزش های مبتنی بر و روحیه رهبران نمی تواند در همان زمان قرار داده و منافع خود هنگامی که وجود دارد این است که خیلی انسان درد و رنج و مرگ” او اضافه شده است.

Aspen Institute, رهبران, رهبری, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Daniel R. Porterfield برگزار شد یک تماس شنبه با ده ها تن از اسپن همراهان به توضیح دهد که چرا آنها تا به حال تصمیم به نگه داشتن پول است. این گروه بسیاری از کنفرانس ها و انجمن های نان و کره از آن عملیات لغو شده است. 98-اتاق کنفرانس مرکز صاحب آن در اسپن بسته شده است و پیش بینی ضرر قابل توجهی. به طور کلی سی غیر انتفاعی مستقر در سازمان طرح ریزی یک دست دادن از بین 14 میلیون دلار و 17 میلیون دلار برای سال 2020 است.

آسیا و اقیانوسیه می گوید آن قبلا به تصویب هیئت مدیره به شیر را به آن وقف برای $7.5 میلیون اما که حدود 80 درصد از وقف بودجه ها محدود است و نمی توان برای عملیاتی کردن اهداف. آن است گذاشته و یا furloughed هر کارمند و قصد دارد با استفاده از پول را به نگه داشتن آن دسته از کارگران شاغل به گفته سخنگوی امی DeMaria.

“ما برای اعمال PPP وجوه چرا که ما دچار یک ضربه قابل توجهی به بودجه ما و در حال انجام همه چیز ممکن است برای نگه داشتن مردم ما شده است که هدف از PPP برنامه” او در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از همکار و مدیر تونی Klemmer گفت که او متقاعد شده بود در تماس با Porterfield که این سازمان انجام شد همه از آن می تواند به پیدا کردن پول برای پرداخت به کارکنان و پذیرش پول مناسب بود.

“کامپوزیت من حس بود که او ساخته شده یک انتخاب خوب” گفت: Klemmer که موسس و رئيس جمهور از آکادمی ملی پیشرفته آموزش و پرورش معلم در رود آیلند. “تمام روح پشت این برنامه است برای کمک به مردم در حفظ شغل.”

تصمیم گیری در مورد که باید دریافت و قبول کمک های مالی شده اند پیچیده و در حال تحول و گاهی اوقات متناقض ارشاد از وزارت خزانه داری و SBA. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و SBA مدیر Jovita کررنزا باید منادی این برنامه به عنوان یک موفقیت است. بیش از 4.2 میلیون کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دریافت کرده اند در مجموع بیش از $531 میلیارد دلار بودجه برای این برنامه از طریق ممکن است با توجه به داده های اخیر.

با توجه به قوانین تعیین شده توسط $2 تریلیون اقتصادی و قانون مراقبت عمل متقاضیان برای کسب و کار کوچک وجوه “باید حسن نیت گواهینامه است که عدم اطمینان از شرایط اقتصادی فعلی باعث می شود لازم است درخواست وام برای حمایت از ادامه عملیات واجد شرایط دریافت کننده.”

SBA مقامات می گویند که آنها با تکیه بر ایمان خوب از متقاضیان به خود گواهی است که آنها نیاز به کمک های مالی به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط coronavirus.

اما SBA از توصیه کنندگان به بازگشت پول اگر آنها به راحتی می توانید دسترسی به منابع مالی از منابع دیگر. این سازمان گفت: متقاضیان باید به حساب “خود را در زمان فعالیت های کسب و کار و توانایی خود را برای دسترسی به دیگر منابع نقدینگی.”

کسب و کار است که ممکن است در این دسته قرار می گیرند باید تا شنبه برای بازگشت وجوه و یا در معرض خطر داشتن به بازپرداخت وام حتی اگر آنها rehired کارکنان. SBA خودداری کرده است به انتشار اوراق پرونده نشان میدهد که کسب و کار را با دریافت وام از طریق این برنامه باعث طرح دعوی در دادگاه از پست و چهار دیگر رسانه های خبری روز سه شنبه.

سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.), رئیس کسب و کار کوچک و کارآفرینی کمیته گفت: او کار کرده است برای دریافت کررنزا و یا یکی دیگر از SBA رسمی به نظر می رسد در نظارت شنوایی برای یادگیری بیشتر در مورد چگونه صندوق عامل شده است. تا کنون او موفق نبوده است.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن کسی که آمده بود مدیر. خواسته ما در هفته گذشته. آنها به ما گفت که به آنها یک هفته است. ما دوباره پرسید این هفته,” او گفت:.

در سال 1949 تاسیس این موسسه آسپن اشاره به خودی خود یک “غیر حزبی فروم برای ارزش های مبتنی بر رهبری و تبادل ایده ها” از طریق بسیاری از حوادث در سراسر جهان از جمله یک جشنواره سالانه در آسپن. لغو این رویداد به تنهایی DeMaria گفت: به معنای از دست دادن $5 میلیون به 6 میلیون دلار.

او گفت که با این بیماری همه گیر در حال انجام آن را دشوار است به دانستن زمانی که سازمان قادر خواهد بود برای از سرگیری آن کنفرانس. سازمان های غیر انتفاعی نیز ممکن است دیدن یک کاهش در کمک های بشردوستانه که تاخیر دیگر شاخص های اقتصادی.

“به عنوان مورد با بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی دیگر ما می دانیم که ما عکس های مالی بدتر خواهد شد که این بیماری همه گیر در می رود,” او گفت:.

اما Olojede گفت که برای یک سازمان بر اساس ایده پیشرو به صورت مشترک آن را “بر خلاف اظهار داشت: هدف از این موسسه” قبول بودجه بسیار در حالی که کسب و کارهای کوچک بدون دسترسی به سرمایه در ادامه به درخواست امید دریافت پول است.

“چیزی وجود دارد به طور جدی ناراحت کننده در مورد این موسسه در نظر گرفتن این پول در میان یک شغل بحران و بحران بهداشت عمومی که در آن مردم گرسنه هستند و کسب و کارهای کوچک نمی تواند پولی که به آنها نیاز” او گفت:. “آنها را به بازگشت به پول است.”

اریکا ورنر کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>