آنا Fifield واشنگتن پست

گردشگران در انگکور وات, باستان, معبد پیچیده است که در کامبوج بزرگترین جاذبه توریستی شده اند با پوشیدن ماسک این هفته به گارد در برابر coronavirus.

سیم ریپ کامبوج — گردشگران رومینگ در اطراف باستان معابد کامبوج در انگکور وات در حال استفاده می شود برای محافظت از خود. معمولا آن را در برابر آفتاب و خستگی ناپذیر دستفروشان.

اما به عنوان coronavirus پخش شده از چین برای گردشگری نقاط داغ در سراسر آسیا و با کمک جنبش توده ای از مردم در طول سال جدید قمری تعطیلات — بسیاری از مردم به دنبال راه هایی برای محافظت از خود در برابر ذات الریه-مانند بیماری تنفسی است که تاکنون بیش از 200 زندگی می کند.

“ما تا به حال ضد عفونی کننده دست از چین و ما در هتل به ما ماسک” گفت: Roberto روبیو یک زندگی آمریکایی در شهر ساحلی چینگدائو. او و همسرش, Jenessa چپ چین در ژانویه. 19 قبل از شدت شیوع روشن بود.

آنها با پوشیدن لباس نور آبی فولاد ماسک به عنوان آنها سفر خرابه در انگکور وات که معمولا بسته بندی شده با گردشگران چینی در سال جدید قمری تعطیلات بود اما مهمترین آنها آرام این هفته.

[Live وبلاگ: آخرین به روز رسانی در coronavirus]

در حال حاضر بازگشت پرواز لغو شده است و محل کار خود را در حال ارائه به گسترش خود را می شکند. “ما نمی تصمیم چه به” Jenessa روبیو گفت: با بالا انداختن.

شیوع کروناویروس که تشخیص داده شده در میان همه همسایه چین از جمله ژاپن و کره جنوبی و فیلیپین و ویتنام و تایلند و کامبوج — دارای بازیگران پال بیش از یک منطقه در صنعت گردشگری تبدیل شده است که به طور فزاینده ای متکی به چین رو به رشد طبقه متوسط است.

دولت چین را لغو کرده است تمام خروجی تورهای گروهی, در حالی که تعداد قابل ملاحظه ای از این سفر به طور مستقل را لغو برنامه های خود را.

این یک نتیجه است که پیچیده است برای همسایه چین و تاثیر آن تنها فقط شروع به احساس می شود.

اجتناب از گردشگران چینی

آن را غیر معمول نیست برای دیدن آسیایی, گردشگران پوشیدن انواع ماسک اغلب در ارتباط با بهداشتکاران دهان. اما این هفته همه از زلاند نو به روسها شیلی به سریلانکا بوده است پوشیدن ماسک به عنوان آنها سفر در اطراف مکان های محبوب گردشگران چینی است.

این نگرانی در مورد سلامت است که به دنبال بسیاری مانند پروفایل.

برخی حتی می گویند که آنها در حال بیرون رفتن از راه خود را برای جلوگیری از گردشگران چینی و ماندارین زبان مسافران مانند تایوان و سنگاپور را متوجه مردم قرار دادن ماسک زمانی که آنها رویکرد است.

بسیاری از راهنماهای تور در انگکور وات با پوشیدن ماسک های داده شده توسط خود سازمان.

“دولت به ما گفت به پوشیدن ماسک, اما من فکر نمی کنم آنها واقعا می تواند در محافظت از ما و من نمی توانم پوشیدن, ماسک, هر روز از اینجا گفت:” بینگ یک گارد امنیتی داد که تنها نام خود را به عنوان او نشسته بود در بالای سه بسیار تند پرواز از مراحل سنگ در Ta Keo معبد است که بازسازی شده است با کمک پول است.

“چینی گردشگران هنوز هم آمده است. ما فقط امیدوارم که آن را بهتر به زودی,” او گفت:.

آنا Fifield

واشنگتن پست

یک فروشنده خیابانی در انگکور وات کامبوج می پوشد یک ماسک صورت در حالی که خدمت به مشتریان.

یک مسافر از شانگهای که تا به حال کوچک Ta Keo گفت: همه گردشگران چینی در هتل با داشتن درجه حرارت خود را چک هر روز و خواسته شده بود که در آنها از.

“شما بهتر نیست که می گویند شما از ووهان” مرد گفت: کاهش را به نام خود.

چینی سنتی لکه های Siem Reap مانند قابلمه داغ, رستوران ها و بزرگ وظیفه رایگان فروشگاه با آن شاد سال موش علائم تقریبا خالی است.

[ در هنگ کنگ coronavirus به ارمغان می آورد وحشت — و تازه خشم در مقامات]

برای بسیاری از چینی شامل بزرگترین بخش از گردشگران خارجی و آنها می رسند با پول بیشتر برای سوزاندن. از هتل های Siem Reap, به فروشگاه لوازم آرایشی, سئول, چینی-صحبت کردن کارکنان در تقاضا و چینی پرداخت در برنامه خوش آمدید.

اما در حال حاضر وجود دارد یک تلنگر جانبی.

خواستار محاصره’

در کره جنوبی, تشخیص شش مورد از coronavirus به ارمغان آورد برخی از مکالمات برای ورود به ممنوعیت بازدید کنندگان چینی.

شیم جائه چول کف رهبر اصلی مخالفان آزادی کره حزب خواهان اساسی “محاصره توسط این وسیله به عنوان یک ممنوعیت ورود گردشگران چینی” در حالی که یک دادخواست آنلاین درخواست رئیس جمهور مون جائه-در به ممنوعیت اتباع چینی از ورود به کره جنوبی جلب بیش از 590,000 امضا در یک هفته.

برخی از 130,000 گردشگران چینی بودند و انتظار می رود در کره جنوبی در طول هفته سال جدید قمری تعطیلات بخشی از یک تک به تک از انگیزه های سیاسی نادر در سال 2017. چینی تعداد توریست رشد کرده بود با 44 درصد از آن به بعد.

Ahn Young-Joon

AP

یک عضو از کره جنوبی گارد شاهنشاهی می پوشد یک ماسک در طول یک اجرا یا نمایش مجدد از نگهبانان سلطنتی تغییر مراسم در مقابل Deoksu کاخ در سئول در روز پنج شنبه.

در ژاپن و کسب و کار در سراسر کشور گزارش رکود از سال گذشته بیش از 720,000 چینی بازدید گردشگران در طول ماه حدود سال جدید قمری. یک آژانس مسافرتی که آماده تورهای گروهی برای گردشگران چینی گفت: Yomiuri روزنامه که رزرو برای برخی از 20000 بازدید کنندگان شده بود لغو شد در این هفته.

[نقشه برداری گسترش جدید کروناویروس]

“بزرگترین قابل پیش بینی خطر این است که تقاضا از ورودی گردشگران سقوط خواهد کرد بیش از حد” گفت: Hideo Owase اجرایی اقتصاددان ارشد در دای-ایچی زندگی موسسه تحقیقاتی در توکیو. گردشگران چینی بوده است “تاسیسات” پس از یک کاهش شدید در تعداد از کره جنوبی بازدید کرد.

کیمونو اجاره مغازه ها که در آن زنان چینی برای دریافت انجام می شود تا در لباس سنتی ژاپنی و سبک های مو قبل از آنها سرگردان خیابان ها دیده می شود موجی از لغو.

“ما دیده ایم تعداد رزرو توسط مشتریان چینی به سقوط فقط یک دهم در روزهای اخیر گفت: Takayuki Watanabe رئیس جمهور از یک کیمونو اجاره مغازه در توکیو نقطه توریستی Asakusa. بدتر هنوز, ژاپنی مشتریان آگاه باشید که بسیاری از چینی ها به کیمونو فروشگاه را آغاز کرده اند لغو بیش از حد ترس از آینده در تماس با مسافران چینی.

صاحبان کسب و کار در جنوب غربی چشمه های شهر بپو در ضمن نا امید که یک کشتی کروز, برنامه ریزی برای آوردن نزدیک به 2000 گردشگران چینی هفته آینده در آن سفر قبل از ازدواج وجود دارد شده بود لغو شد.

“از آنجا که گردشگران چینی شناخته شده به عنوان بزرگ خریداران, من فکر می کنم [صاحبان کسب و کار] می نا امید در این اخبار گفت:” Shota کاتو یک بپو گردشگری رسمی. این شهر تا به حال حتی شده آماده شدن برای مراسم استقبال رسمی کشتی.

مالزی است سخت تر ویزا برای چینی در حالی که قلمرو چین از هنگ کنگ به شدت محدود حمل و نقل با سرزمین اصلی. کشورها از جمله ویتنام و تایلند افزایش یافته غربالگری اقدامات برای ورود به کشور است.

تایلند سازمان گردشگری می گوید که انتظار می رود تعداد گردشگران چینی به سقوط از 9 میلیون به 7 میلیون در این سال ها به دلیل ویروس.

‘شما نمی توانید به دور از ترس ،

گسترش coronavirus باعث شده است که حتی کشورهایی که از لحاظ سیاسی متمایل به چین برای اعمال محدودیت.

فیلیپین که با استقبال تقریبا 1.4 میلیون گردشگران چینی در نه ماه اول سال گذشته به تنهایی و خود را تنظیم کرده است هدف از 4 میلیون گردشگران چینی تا سال 2022 را متوقف کرده است اعطای ویزا به محض ورود برای اتباع چینی و ورود آنها به بازدید کنندگان از شهر ووهان که در آن ویروس آغاز شد.

اما فیلیپین جمهور رودریگو Duterte وجود دارد گفت: بدون نیاز به ممنوعیت مسافران از سرزمین اصلی چین و یا به طور کامل تعلیق پروازهای بین دو کشور.

برخی از هتل اپراتورهای اما شروع به گرفتن امور به دست خود با چرخش به دور اتباع چینی.

لیزا Almerida یک تور اپراتور در فیلیپین جزیره Coron, شناخته شده برای سواحل و غواصی گفت که او مواجه می شوند یک خانواده با سه فرزند که جستجو شد به شدت برای جایی برای ماندن پس از تبدیل دور در هتل ها است.

“ما در امنیت هستیم اما شما نمی توانید به دور از ترس” Almerida گفت. “من تا به حال چهار گردشگران چینی است. من احساس یک ضربه به پوشیدن ماسک, اما من خیلی خجالت می کشم.”

تد Aljibe

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم در صف برای خرید ماسک محافظ در پزشکی فروشگاه عرضه در مانیل در روز جمعه.

این یک وضعیت مشابه در ویتنام که در آن مقامات را مسدود مسافران از بخشی از چین که در آن ویروس آغاز شد در حالی که به گفته کارگران از بازگشت از چین پس از تعطیلات سال جدید باید قرنطینه به مدت 14 روز تحت نظارت بهداشت محلی مقامات.

یک هتل در جزیره فو قوک و یک رستوران در ساحل رفت و آمد مکرر از Danang قرار داده اند تا نشانه و گفت: “در این زمان ما در حال دریافت مهمان از چین است.”

[کارشناسان کم ارزش کردن حاشیه نظریه ارتباط چین coronavirus به سلاح تحقیقات]

در کامبوج یک فقیر کشور است که بهره مند فوق العاده از هر دو چینی گردشگری و سرمایه گذاری در سال های اخیر نخست وزیر کامبوج گفت: هیچ نیاز به اقدام شدید مانند مسدود کردن تمامی ترافیک هوایی از چین است. شش هفتگی پروازها از ووهان شده اند به حالت تعلیق اما دیگران ادامه خواهد داد.

“توقف پروازها از چین به معنی کشتار کامبوج اقتصاد” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری به نام به آدرس نگرانی های بیش ویروس. “در زمان خوب ما با هم بمانند. اما در شرایط دشوار ما اجرا دور [از چین]?”

مهاجرت در چین گردشگران را تحمیل جدید درد در کامبوج اقتصاد در یک زمان هنگامی که آن را در حال حاضر وضعیتی وخیم از خروج از تقریبا نیم میلیون چینی که در سمت چپ زمانی که Hun Sen ممنوع قمار آنلاین.

گردشگران چینی اختصاص بیش از یک سوم از مسافران به کامبوج در سال گذشته با 2.18 میلیون ورود در 11 ماه اول سال 2019 با توجه به کامبوج وزارت گردشگری.

“لطفا نمی ترساندن مردم چین,” Hun Sen ادامه داد: با توجه به محلی گزارش. “ما در حال کار به آنها کمک کند. ما کمک به درمان شهروندان چینی که ماندن در کامبوج.”

برای شهروندان کشورهای دیگر سفر در کامبوج اما این ویروس باعث شده است که برخی پیش بینی نشده سفرهای خرید.

هالی Quinonez از عملیات Pop دود که جانبازان در سفر طراحی شده برای کاهش اختلال استرس پس از سانحه نیز چپ واشنگتن قبل از شدت شیوع شناخته شده بود.

“ما سربار پنوم پن اما ما نمی تواند پیدا کردن هر گونه ماسک,” او گفت: در ورود به Ta Keo. “در پایان, ما تا به حال برای خرید از یک فرد در خیابان.”

Min Joo Kim در سئول Akiko Kashiwagi در توکیو, Regine Cabato در مانیل و Shibani Mahtani در هنگ کنگ کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در coronavirus شیوع رهبران چین تلاش برای جلوگیری از یک چرنوبیل لحظه

آمریکا خواهان اعزام یک تیم متخصص به چین برای مبارزه با شیوع کروناویروس; Xi دفاع پاسخ

نگرانی و خستگی — mount برای کسانی که به دام افتاده در مرکز شیوع کروناویروس

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im