پکن — بازارهای سهام آسیا تضعیف دوشنبه پس از چین گزارش داد که سربازان ارتش در مورد جدید از آن شیوع ویروس و تحلیلگران هشدار داد خوش بینی در این بیماری تحت کنترل است ممکن است زودرس.

بازار معیار در توکیو و شانگهای و هنگ کنگ عقب نشینی کردند. استرالیا بدون تغییر بود.

کاهش در هفته گذشته در شماره جدید چینی ویروس موارد گزارش روزانه تغذیه خوش بینی سرمایه گذاران به این بیماری و تاثیر اقتصادی آن ممکن است محو شدن. اما اقتصاددانان و تحلیلگران صنعت هشدار شیوع هنوز وزن در خرده فروشی, گردشگری الکترونیک, حمل و نقل و زمینه های دیگر.

بازار در زمان کاهش روزانه موارد جدید “به عنوان یک نشانه اولیه از مهار” گفت: Vishnu Varathan از بانک Mizuho در یک گزارش.

“اما این ممکن است به خوبی اثبات می شود زودرس امداد گفت: Varathan. “و بنابراین “کرو-NO-virus” امداد است که در بهترین حالت کم عمق, اگر نه اساسا هیچ امداد در این نقطه است.”

شاخص ترکیبی شانگهای کاهش یافته است 0.5% به 2,862.35 و توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن ریختن 0.4% به 23,742.75. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 0.9% به 27,162.84.

در کره جنوبی Kospi کاهش یافته است 0.8% به 2,195 فتح کرد گرفته شد.50 سیدنی در حالی که S&P-ASX 200 بدون تغییر بود در 7,016.30. بازار در نیوزیلند و تایوان و جنوب شرق آسیا نیز عقب نشینی کردند.

چین گزارش 3,062 جدید ویروس موارد در 24 ساعت از طریق نیمه شب یکشنبه. که تا 15% از روز شنبه شمارش در یک یادآوری از تحمل عدم اطمینان در مورد بیماری است که باعث شده است تا مقامات برای کاهش بیشتر دسترسی به مرکز شهر ووهان و تحمیل سفر و محدودیت های دیگر در دیگران است.

بانک مرکزی چین وعده داده شده اضافی اعطای وام به کوسن شرکت ها در برابر ضربه از فشرده کنترل است که بسته مغازه ها و کارخانجات و کسب و کارهای دیگر در سراسر کشور. دولت وعده کاهش مالیات و یارانه به کشاورزان سازندگان لوازم پزشکی و شرکت های دیگر.

مقامات هدفمند با استفاده از وام و هزینه های دولت برای مبارزه با ویروس اثرات به جای گسترده مبتنی بر محرک گفت: جنس زنبق و سوسن اضطراب سخت و ناگهانی از ING در یک گزارش.

“به نظر می رسد که سیاستگذاران نمی خواهید به اشتباه به اورژانس سیاست با استاندارد کاهش سیاست” گفت: اضطراب سخت و ناگهانی. “ما ممکن است دیدن گسترده مبتنی بر سیاست های اقتصادی اقدامات در کوتاه مدت.”

در وال استریت سهام جامعی چهار روز برنده خط و جمعه کاهش یافت و اما بسته کردن بازار ایالات متحده را بهترین هفته در هشت ماه.

قوی تر درآمد شرکت ها و امید جهانی بانک مرکزی می تواند حمایت از بازار کمک کرده بود برای پراکندن ترس در مورد چینی ویروس. اما تحلیلگران گفت: سرمایه گذاران سود جمعه در پی طولانی عدم اطمینان در مورد ویروس تاثیر جهانی.

معیار S&P 500 شاخص عقب نشینی 0.5% به 3,327.71 و میانگین صنعتی داو جونز از دست 0.9% به 29,102.51. شاخص Nasdaq composite با اسلاید 0.5% به 9,520.51.

انرژی: معیار خام ایالات متحده از دست داده و 15 سنت افزایش به $50.17 دلار در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد کاهش یافت و 63 سنت در روز جمعه به حل و فصل در $50.32. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن داد تا 7 سنت افزایش به $54.40 در هر بشکه در لندن است. آن را تضعیف 46 سنت در جلسه قبلی به $54.47 در هر بشکه رسید.

ارز: دلار به دست آورد به 109.80 ین از روز جمعه 109.87 ین. یورو بدون تغییر بود در $1.0954.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im