هکتور Retamal خبرگزاری گتی ایماژ

هتل کارگران با پوشیدن ماسک محافظ ورزش در لابی در طول یک جلسه توجیهی در مورد نحوه اجرای مقررات جدید در مورد وضعیت کنونی در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در Jan. 28 سال 2020.

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش یافته است به 106 در چین با بیش از 4,565 موارد عفونت و حتی به کشورهای منطقه نیز گزارش بیشتر و بیشتر آلوده — تقریبا همه آنها گردشگران از چین است. دولت ها در منطقه روبرو هستند استارک انتخاب که آیا برای قطع ارتباط با مناطق آلوده و عظیم ضربه به اقتصاد خود و یا تکیه بر افزایش نمایش فیلم. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

● هنگ کنگ اعلام کرد اقدامات چشمگیر به ساقه جریان از سرزمین اصلی چین به خاک بسته شدن دو راه آهن و کشتی و مرزی اتوبوس تور. پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین خواهد بود و کاهش به نصف و فردی ویزا به چینی دیگر صادر می شود با شروع از پنج شنبه.

● چین مرکز کنترل بیماری ها گفت: یک تعادل است زده می شود بین کنترل گسترش بیماری و mimizing تاثیر اقتصادی. دیگر تعطیلات بهتر است به گفته معاون مدیر کل اما “مردم نیاز به کار و زندگی و تامین اضطراری نیاز به تولید و حمل و نقل.”

● بازارهای جهانی شاهد تلفات سنگین در روز دوشنبه با داو ياوه 1.6 درصد است. این روند ادامه دارد در سراسر آسیا روز سه شنبه در بازارهای در حال باز کردن بعد از سال جدید قمری تعطیلات. هر دو کره جنوبی و ژاپن در بازار کاهش یافته است 3 درصد است.

● تایلند می گوید: صنعت گردشگری خود مواجه است 1.6 میلیارد دلار ضرر در درآمد با لغو چینی گروه تور.

● مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفت: در روز دوشنبه وجود نداشت جدید تایید موارد coronavirus یک شبه اما آن است که بررسی 110 نفر در 26 متحده است. وجود دارد پنج موارد تایید شده در ایالات متحده است.

● آلمان اعلام کرد در حالی که تایلند تایید کرده است شش بیشتر موارد آوردن آن در مجموع به 14 دلیل تماس با بسیاری از جمعیت آسیایی برای بستن مرزها به بازدید کنندگان چینی. عفونت های تایید شده اند در فرانسه, کره جنوبی, ژاپن و نپال و کامبوج, سنگاپور, ویتنام و تایوان و کانادا و سریلانکا است. ما در حال نقشه برداری از گسترش در اینجا.

آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس | صحنه های از چین مرگبار CORONAVIRUS بحران

پکن — با بازارهای جهانی سهام کشویی در نگرانی در مورد گسترش مرگبار coronavirus دولت ها در سراسر آسیا روبرو هستند به طور فزاینده ای دشوار معضل: انتخاب بین سلامت خود و یا اقتصاد. آیا آنها متوقف کردن مردم از سفر به کشور خود را برای کسب و کار و یا تعطیلات و خطر اصلی ضربه به اقتصاد خود و یا باید به آنها امید افزایش مرز نمایش فیلم جلوگیری از این بیماری همه گیر از گسترش بیشتر ؟

به طور فزاینده ای همسایه چین در حال beefing تا کنترل مرز محدود کردن ویزاها و در برخی موارد بسته شدن مرزها. حتی چین semiautonomous شهر هنگ کنگ است که به دنبال محدود کردن سفر از سرزمین اصلی است.

چین در حال حاضر قرار داده شده در حدود 54 میلیون نفر در مرکز استان هوبئی در مستند ممنوع تور گروه از سفر به خارج از کشور و تمدید آن در سال جدید قمری تعطیلات سه روز تا چهار شنبه, فوریه. 2. کارشناسان هشدار می دهند این ممکن است به اندازه کافی برای مهار این بیماری همه گیر است که در حال حاضر ادعا کرد حداقل 106 زندگی و آلوده بیش از 4500 نفر با توجه به آمار رسمی.

گردشگران در حال حاضر آورده بیماری به تایلند, سنگاپور, ایالات متحده آمریکا, استرالیا, ژاپن و کره جنوبی و همچنین هشت نفر دیگر کشورها و مناطق. در همین حال دهها میلیون نفر از کارگران مهاجر را جریان پشت به چین شهرستانها در پایان فصل تعطیلات جایی که آنها زندگی و کار در مجاورت بسیار نزدیک به یکدیگر است.

حتی اگر کارگران از ووهان مرکزی شهرستان چینی در کانون این بیماری هستند منع از سفر بزرگ جنبش مردم را افزایش می دهد خطر ابتلا به یکی دیگر از افزایش در موارد.

توماس پیتر

ایسنا

پزشکی کارگر در دست کت و شلوار محافظ کنترل درجه حرارت بدن از یک خودرو سواری در یک پست بازرسی در شهر یوینگ استان هونان چین, Jan. 28 سال 2020.

اما دولت چین نمی توانیم به بسته اقتصاد را به طور نامحدود — حداقل نه به دلیل آن مشروعیت سیاسی و گران قیمت سیستم اجتماعی کنترل بقیه مستقیما بر رشد اقتصادی و مالیات بر درآمد.

چینی مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) می گوید: این یک سوال قابل توجه یک تعادل بین کنترل گسترش بیماری و به حداقل رساندن اجتماعی و اقتصادی اثرات.

“البته دیگر تمدید تعطیلات است بهتر آن است که به صورت اپیدمی کنترل” فنگ Zijian CDC معاون مدیر کل گفت: شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین در یک شنبه شب ، “اما ما نیز به اعتصاب تعادل زیرا مردم نیاز به کار و زندگی و تامین اضطراری نیاز به تولید و حمل و نقل.”

[Coronavirus دهید CDC برای گسترش سفر هشدار به همه از چین]

بازارهای جهانی سهام در زمان رکود اقتصادی دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران بزرگ به طور فزاینده ای نگران سویفت گسترش coronavirus فراتر از چین است. میانگین صنعتی داو جونز فرو 454 امتیاز و یا در حدود 1.6 درصد است.

در کره جنوبی و بازارهای باز پس از سه روز تعطیلات با سهم اصلی و شاخص در حال سقوط بیش از 3 درصد در اوایل بعد از ظهر با ضرر و زیان در سراسر هیئت مدیره در نگرانی این ویروس باعث رکود در تقاضای جهانی. ژاپن اصلی شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص کاهش یافته و نزدیک به 3 درصد تا کنون در این هفته است. چین بازار باقی می ماند بسته برای تعطیلات.

در چین و همسایه نزدیک و همسایه معضل نیز تیز چون قمری تعطیلات سال جدید به طور سنتی از یک هفته زمانی که میلیون ها نفر از گردشگران چینی از طرفداران را در سراسر منطقه در تعطیلات ارائه یک خوش آمدید مالی افزایش به منطقه گردشگری و صنایع.

در تایلند به تنهایی صنعت گردشگری مواجه است 1.6 میلیارد دلار کاهش در درآمد پس از چین ممنوع تور گروه برای خروج از کشور و تعطیل شهرهای مختلف. در عین حال با 14 مورد از این ویروس در حال حاضر از همه بازدید کنندگان چینی — تایلندی مقامات قول داده اند که به نمایش فیلم های چینی در فرودگاه.

در کره جنوبی نزدیک به 530,000 مردم باید امضا طومار درخواست رئیس جمهور مون جائه-در منع مردم از ورود به کشور. ماه سلف, Park Geun-hye شد به طور گسترده ای برای انتقاد از بی مهارت خود دولت در پاسخ به شیوع ابتال به بیماری مرس یا سندرم تنفسی خاورمیانه در سال 2015 و ماه دولت است مشتاق به تاکید این اقدامات برای نظارت از مردم از ورود به کشور و منزوی شده است.

[به عنوان کشنده coronavirus گسترش ایالات متحده به گسترش غربالگری مسافران از چین در 20 فرودگاه]

کره شمالی که فاقد زیرساخت های پزشکی برای مقابله با اپیدمی ویروسی است به طور کامل ممنوع همه گردشگران خارجی از ورود به کشور, مصرف چه خواهد بود یک ضربه قابل توجهی به اقتصاد آن است. جدا شده ملت بوده و با تکیه بر یک هجوم گسترده گردشگران چینی برای کمک به تسکین درد ناشی از تحریم های بین المللی.

دیگر اتباع خارجی از جمله دیپلمات ها و یا کمک کارگران پس از رسیدن از چین روبرو خواهد شد یک ماه قرنطینه با توجه به بیانیه ای از سفارت روسیه در پیونگ یانگ.

ژاپن نیز بوده است بانکی در گردشگران چینی برای افزایش آن تنبل اقتصاد در این سال نه تنها بیش از سال جدید قمری است اما در طول سال و همچنین در طول بازی های المپیک تابستانی در توکیو.

“در این معنا, شیوع جدید پنومونی virus می آید در بدترین زمان است.” هیدئو Owase اجرایی اقتصاددان ارشد Dai-ichi زندگی موسسه تحقیقات نوشت: در یک ستون برای رادیو فردا هشدار داد که طولانی مدت بیماری می تواند بر بازی های المپیک و تاثیر قابل توجهی در این کشور مصرف کننده محور صنایع.

AP

AP

پزشکی کارگران در دنده محافظ صحبت با یک زن مشکوک بودن به بیماری کروناویروس در یک ایستگاه سلامت جامعه در ووهان در مرکز چین هوبئی شنبه, ژان. با 27 سال 2020 است.

رو فشار عمومی از هر دو طرف سیاسی راهرو هنگ کنگ اجرایی کری لام روز سه شنبه اعلام کرد اقدامات چشمگیر به ساقه جریان از سرزمین اصلی چین به خاک از جمله بسته شدن راه آهن و کشتی و مرزی اتوبوس تور. پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین خواهد بود و کاهش به نصف و هنگ کنگ دولت را جلوگیری از صدور فردی رواديد سفر به سرزمین اصلی چین شروع از پنج شنبه.

تصمیم لام گفت: ساخته شده بود همراه با مقامات در پکن. همه در همه, حدود نیمی از هنگ کنگ بازرسی مرزی با سرزمین اصلی چین بسته خواهد شد.

“جریان مردم بین دو مکان باید به شدت کاهش می یابد,” لام گفت.

پکن دارای حاکمیت بیش از هنگ کنگ اما تحت “یک کشور دو سیستم” تنظیم هنگ کنگ حفظ خود سیستم مهاجرت.

قبل از او ساخته شده تصمیم تاجر برجسته James Tien طرفدار پکن حزب لیبرال از دولت خواست به در نظر گرفتن بسته شدن مرز سرزمین اصلی برای یک دوره یک ماه شروع به کار کند.

هر چند آن را “بسیار دردناک” پیشنهاد برای کسی که حمایت برای یک کسب و کار دوستدار محیط زیست “ویژه بار تماس به صورت ویژه اقدامات” تین نوشت on Facebook.

خاک است که در حال حاضر وضعیتی وخیم از تاثیر هشت ماه از ناآرامی های سیاسی بیش از ترس است که هنگ کنگ استقلال در حال فرسایش توسط پکن.

گردشگری شده است به ضربه بسیار سخت اما برخی از اتحادیه های کارگری و حتی در این بخش, با این حال, به طور مشابه به دفاع از مرز بسته شدن با این استدلال که دولت باید اولویت بهداشت عمومی بیش از کوتاه مدت اقتصادی به دست آورید.

“اگر همه ناخوشی اقتصاد نخواهد بود مهم دیگر گفت:” الکس Tsui رئیس طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ به کارکنان اتحادیه اشاره کرد که شیوع بیماری سارس در سال 2003 که آمار این سرزمین به خصوص گسترش از طریق هتل ها.

“صنعت ما بسیار بالا است خطر, هتل ها و مکان خطرناک برای یک ویروس به گسترش است. ایمنی از هنگ کنگ به مردم و هتل ما کارگران باید در اولویت باشد.”

هنگ کنگ دولت را تشویق کارمندان دولت, دیگر از کسانی که در ارائه مراقبت های بهداشتی و دیگر خدمات عمومی ضروری به کار از خانه. امکانات ورزشی و موزه ها بسته شده اند و به طور نامحدود و بانک ها و موسسات مالی و شرکت های حقوقی نیز خواسته کارگران به خود شده است.

اندرو ذغال سنگ, مدیر عامل و بنیانگذار شرق پایتخت تحقیقات گفت: کسب و کار بین المللی جامعه است که در حال حاضر خسته از طولانی ایالات متحده-چین و ماه از تظاهرات خیابانی.

“این ویروس می افزاید: سوخت بیشتر به آتش” او گفت:. “همه از این مشکلات در کل اضافه کردن به نصب شواهدی وجود دارد که دلار هنگ کنگ بهترین روز ممکن است بیش از.”

در حالی که آشکار مرز تعطیلی باقی می ماند بسیار بعید است که این بیماری همه گیر ممکن است تقویت ادراک در سراسر آسیا است که اقتصاد خود را بیش از حد وابسته به چین و گردشگران است.

اما آن را در چین که بزرگترین تاثیر را به وضوح احساس می شود. پنج میلیون نفر در حال حاضر در سمت چپ ووهان یکی از چین نه بزرگترین کلانشهر و حمل و نقل hub قبل از این مستند آمده بود و به اثر آن شهردار گفت: در تعطیلات آخر هفته.

به عنوان آنها به گسترش این ویروس در سراسر کشور, ترس در حال حاضر در حال نصب است که هزینه این ویروس می تواند بیش از این که از 2002-3 سارس (سندرم حاد تنفسی) شیوع.

“ما اعتقاد داریم که تاثیر منفی از ووهان شیوع کروناویروس در اقتصاد چین نباید انجام نگرفته هر چند آن را کاملا دشوار است برای ارزیابی در این مرحله به دلیل مقدار عدم قطعیت” Nomura نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

[Facebook, Google و توییتر تقلا برای جلوگیری از اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس]

Nomura گفت: این ویروس می تواند ضربه بخش خدمات بد و وزن در تولید و سرمایه گذاری به ویژه برای استان به شدت آسیب دیده توسط ویروس و متکی به کارگران مهاجر. اقتصاد چین نیز به عنوان یک شکل به مقاومت در برابر تاثیر آن را به عنوان تا به حال شده است در 2002-3 آن اضافه شده در حالی که این ویروس همچنین می تواند پیچیده تر از برنامه های دولت برای رول کردن یک بسته محرک اقتصادی.

Gavekal Dragonomics یک شرکت مشاوره گفت: هزینه اقتصادی این ویروس نمی شد به سادگی یک تابع از آن نرخ مرگ و میر.

“این هزینه ها به جای رفتن به تعیین اقدامات دولت چین طول می کشد و شامل گسترش آن — اقدامات است که باید به سرعت به تشدید بی سابقه ای شدت” آن اقتصاددانان نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید.

“تمدید خاموش کردن عادی سفر و کسب و کار در حال حاضر در محل در سراسر بسیاری از چین تضمین شده است به ارائه آمار به رشد در سه ماهه اول سال 2020 متمرکز در مسافرت و گردشگری است.”

سارس تا به حال خیلی تاثیر بیشتری بر اقتصاد هنگ کنگ و چین از بقیه جهان.

تنگ Chhin Sothy

خبرگزاری گتی ایماژ

دانش آموزان پوشیدن محافظ ماسک صورت در یک مدرسه در پنوم پن در 28 ژانویه سال 2020 است.

مطالعه 2004 توسط کارشناسان در کره جنوبی دانشگاه و دانشگاه ملی استرالیا تخمین زده است که به طور کلی تاثیر سارس — نه فقط از نظر هزینه های مستقیم بلکه کسب و کار, اعتماد به نفس — کاهش هنگ کنگ تولید ناخالص داخلی 2.6 درصد و کشور چین با بیش از 1 درصد کل هزینه به اقتصاد جهانی از 40 میلیارد دلار.

[چین coronavirus مستند — به شما به ارمغان آورد استبداد]

در حال رشد در میان هشدار در مورد این بیماری را سریع گسترش مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری تقویت نیروی انسانی در 20 متحده فرودگاه که باید قرنطینه و امکانات دریافت خواهید کرد که اکثریت قریب به اتفاق مسافران خطوط هوایی از چین است.

در ایالات متحده 110 نفر در 26 متحده در حال آزمایش برای عفونت ممکن است اما تنها پنج تا کنون — تمام افرادی که سفر از ووهان در استان هوبئی مرکزی در چین — در حال تایید به عفونت CDC روز دوشنبه گفت:. هیچ کس در ایالات متحده مرده است و هیچ مورد شناخته شده و در عین حال از گسترش ویروس از داخل کشور است.

CDC به افزایش آن هشدار سفر به یک سطح 3 شنبه — بالاترین سطح هشدار — ترغیب شهروندان ایالات متحده برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین به دلیل شیوع. هشدار می گوید کسانی که سفر باید اجتناب از تماس با افراد بیمار حیوانات بازارها و محصولاتی که از حیوانات و شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه.

آلمان در عین حال اعلام کرد اما از ارائه جزئیات در مورد این که آیا او تا به حال سفر از چین است. هر کس با او در تماس است قرار گفت: مقامات و او در حال حاضر در یک “پزشکی خوب دولت است.”

Denyer گزارش از توکیو است. Shibani Mahtani در هنگ کنگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im