به عنوان رای شمارش نزدیک, پایان, پنج راه اسرائیل می تواند در نهایت به یک دولت

امیر کوهن ایسنا

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل می ایستد در کنار همسرش سارا به او امواج به هواداران پس از اعلام خروج سنجی در اسرائیل انتخابات در مقر حزب لیکود در تل آویو, مارس 3 سال 2020 است.

با فقط چند رای هنوز به تعداد سه شنبه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را قوی نشان دادن در روز انتخابات با این وجود خود را در سمت چپ جناح راست ائتلاف کوتاه از اکثریت مطلق در پارلمان سه کرسی خجالتی بودن قادر به تشکیل یک دولت است.

اگر اولیه شمارش نگه می دارد, آن را با اشتیاق در عین حال یکی دیگر از دوره از زمان مذاکرات در اسرائیل در سال بن بست سیاسی که نتانیاهو می خواهم برای پیدا کردن قانونگذاران مخالف دولت و یا احزاب مایل به پیوستن به ائتلاف.

اما نتانیاهو تجدید حیات پشتیبانی در روز دوشنبه رای با وجود محاکمه به اتهام فساد مالی اواخر این ماه هنوز برگ او را به شدت می چرخاند به امن یک رکورد پنجم مدت به عنوان نخست وزیر گفته تحلیلگران.

تعداد دفعات مشاهده شده تا کنون می دهد حزب لیکود نتانیاهو 36 کرسی در کنست اسرائیل مجلس نسبت به 33 مرکز-چپ آبی و سفید بعدی بزرگترین حزب. آبی و سفید را ضعیف نشان دادن سمت چپ این گروه به رهبری سابق رئیس ستاد ارتش Benny Gantz riven با انتقاد از درون و بدون بالا بردن سوال در مورد توانایی اسرائیل تازه وارد به چسبیدن به هم به عنوان ائتلاف مذاکرات آغاز خواهد شد.

سومین شماره از صندلی رفت و به ائتلافی از احزاب عرب اسرائیلی مشترک لیست که به دست آورد 15 کرسی افزایش برای سیاستمداران به نمایندگی از کشور و شهروندان فلسطینی. عرب رای دهندگان در نزدیکی رکورد تعداد انگیزه خشم نتانیاهو تکرار خصوصیات آنها را به عنوان بی وفا اسرائیلی و با ارائه در اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح پیشنهاد شده است که برخی از آنها می تواند پرطرفدار.

اسرائیل تلاش جناح چپ جناح کشور از جمله موسس حزب کارگری دیدم پشتیبانی رویم و حتی بیشتر در کشور سوم انتخابات در کمتر از یک سال. سه سمت چپ متمایل احزاب زد که در یک لیست مشترک تنها موفق به کسب هفت کرسی است.

حیاتی نتیجه 58 کرسی های کنترل شده توسط نتانیاهو جناح راست بلوک سه کوتاه از 61 مورد نیاز به کنترل از 120 کرسی کنست ، که تعداد دو کمتر از انتخابات در شب انتخابات تا به حال پیش بینی نوسانات سرخوشی که تا به حال رو به حزب لیکود پیروزی حزب.

در حال حاضر نتانیاهو حتی به عنوان او آماده برای ورود به این متهم در بارانداز در 17 مارس به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد باید جذب بیشتر کرسی به ائتلاف او قبل از او می تواند تشکیل یک دولت.

به عنوان اسب سیاسی-تجاری در انتخابات عراق به صورت جدی در اینجا پنج سناریو است که می تواند منجر به اسرائیل برای اولین بار عملکرد دولت در بیش از یک سال:

سناریو 1: پیدا کردن تیم سیستمهای
نتانیاهو اولین گزینه خواهد بود به دنبال جداشدگان از احزاب هستند که خود را در جناح راست بلوک قانونگذاران که یا به دنبال یک معامله بهتر یا که بیمار از ادامه بن بست. اهدای چنین افراد است که شاید ظریف ترین راه حل, اما وجود دارد برخی از محدودیت های فردی اعضای کنست که مایل به تبدیل به یک حزب پس از انتخاب شدن با دیگری.

یکی ممکن است نامزد اورلی لوی-Abekasis رئیس Gesher حزب است که در حال حاضر همراه با کار و Meretz. لوی-Abekasis اتحاد عمل برای چند سال گذشته به عنوان یک نامزد مستقل و تمرکز اصلی او این است که رفاه اجتماعی و مسائل بهداشتی.

دختر سابق وزیر امور خارجه و زمانی نتانیاهو متحد دیوید لوی لوی-Abekasis موجب گمانه زنی ها پس از خروج سنجی دوشنبه به tweeting که او “امیدوار است تا از خواب بیدار به یک دوره جدید از عمل است.” او حذف پست یک زمان کوتاه پس از روزنامه نگاران سوال که آیا او نشان می دهد تمایل به پیوستن به جناح راست ائتلاف. اما حتی اگر لوی-Abekasis که را رد کرده است و حتی فکر رفتن با نتانیاهو شدند به سوئیچ طرف آن را نمی خواهد به اندازه کافی به پلاگین سه صندلی فاصله.

 سناریو 2: فریب کل جناح

ممکن است آن را ساده تر برای نتانیاهو سعی کنید فریبنده کل جناح برای پیوستن به بلوک. هر دو آبی و سفید و بیشتر-حزب چپ کارگری-Gesher-Meretz ساخته شده کوچکتر جناح که ایالات متحده از طریق انتخابات به دلایل استراتژیک.

در حال حاضر که انتخابات را تصویب کرده است آنها از نظر قانونی مجاز به شکستن از هم جدا. در این مرحله اولیه تمام احزاب مخالف در حال ایستاده شرکت در تعهد خود را به پیوستن به نتانیاهو-رهبری دولت است.

سناریو 3: ایجاد یک دولت وحدت ملی

پس از افزایش اندازه و حزب لیکود نتانیاهو در یک موقعیت قوی تری برای ایجاد یک دولت وحدت خود را با رقیب اصلی آبی و سفید. رهبری Gantz حزب اتحاد اصرار داشت آن را نمی خواهد در خدمت تحت یک رهبر رو جنایی کیفرخواست.

اما آبی و سفید ساخته شده است که از سه طرف می تواند تجدید نظر در حال حاضر آن است که روشن نیست صندلی به اندازه کافی برای outmaneuver حزب لیکود و به منظور نجات اسرائیل از چهارمین دور رای گیری. اما موقعیت خود را بسیار ضعیف تر از بعد از آخرین انتخابات در ماه سپتامبر هنگامی که آن را بزرگترین و می تواند خواسته های بیشتری.

برای نتانیاهو بیش از حد این گزینه دارای اشکالاتی است. وجود گمانه زنی های گسترده که او امیدوار بود که به شکل یک ائتلاف است که او را قادر می سازد برای پیدا کردن یک راه قانونی برای نادیده گرفتن کیفرخواست علیه او گسترش خود ایمنی ، با تکیه بر آبی و سفید برای یک دولت را ندارند او که گزینه.

 سناریو 4: یک حزب لیکود به رهبری دولت اقلیت

یکی دیگر از گزینه خواهد بود برای نتانیاهو به تلاش تشکیل یک دولت اقلیت با حمایت از خارج است. این می تواند یک راه حل برای زمانی متحد متهاجم وزیر دفاع سابق آویگدور لیبرمن.

به عنوان رئیس جناح راست سکولار اسرائیل Beitenu حزب او مبارزه کرد و بر روی پلت فرم از پیوستن به یک دولت با ارتدوکس افراطی و راست افراطی و ملی گرا در نرم افزار-نتانیاهو بلوک.

لیبرمن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که او نمی خواهد داد تا بر اصول خود را انجام آنچه او می تواند برای جلوگیری از یک چهارم انتخابات نشان می دهد که اصول خود را ممکن است نرم کردن با توجه به آنچه نتانیاهو او را ارائه می دهد.

 سناریو 5: آبی و سفید به رهبری دولت اقلیت

یکی نهایی و به طور فزاینده ای بعید است, گزینه برای آبی و سفید خود را به تلاش تشکیل یک دولت اقلیت با حمایت خارج از لیست مشترک احزاب عربی.

بر اساس نتایج نهایی وجود دارد کرسی های بیشتری در پارلمان از احزاب که حمایت نتانیاهو از کسانی که حتی اگر آنها به طور گسترده ای تقسیم شده است. اگر Gantz می تواند پل شکاف بین ملی گرایان افراطی لیبرمن و جناح چپ لیبرال Meretz او یک فرصت برای تشکیل یک اقلیت بلوک.

او پس از آن نیاز به متقاعد کردن که بلوک برای رسیدن به یک توافق با لیست مشترک احزاب عربی. چنین ترتیب موفق به تحقق در گذشته دور به دلیل مخالفت از درون جناح خود را.

به نظر می رسد غیر واقعی در این زمان بیش از حد به عنوان اعضای آبی و سفید کردیم از تشکیل تنها یک “یهودی-دولت اکثریت.”

مواضع رئیس Ayman عوده گفت: او بعید است به بازگشت Gantz این زمان به عنوان او پس از انتخابات قبلی به دلیل نژادپرستانه نظرات توسط اعضای آبی و سفید.

البته اگر هیچ یک از این حالات کار اسرائیلی ها می تواند رفتن به پای صندوق های رای برای چهارمین بار به عنوان به زودی به عنوان این تابستان.

گلی Tibbon

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Benny Gantz, رهبر, آبی و سفید, اتحاد انتخاباتی, آدرس حامیان خود در تل آویو در اوایل مارس 3 سال 2020 پس از انتخابات رسما بسته شده است.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net