دادستان حتی با موفقیت استدلال کرد قبل از یک قاضی فدرال در تگزاس بیش از آخر هفته که در اختیار داشتن مواد مخدر مشکوک با اتهام boogaloo روابط باید رد پیوند به دلیل Facebook و Instagram posts دفاع از خشونت علیه اعضای گارد ملی و تهدید به کشتن غارتگران نشان داد او یک “تهدید برای جامعه است.”

Boogaloo بیشتر از یک خشونت آمیز ضد دولتی از ایدئولوژی رسمی جنبش می گویند کسانی که به مطالعه گروه های افراطی. آنها می گویند که آنها نمی تواند شناسایی یک رهبر مقر یا ساختار فرماندهی فقط آزادانه وابسته به صفحات رسانه های اجتماعی اعم از صراحت خشونت صرفا تجاری و واسطه boogaloo با مضمون کالا.

اما دید boogaloo حامیان در تظاهرات اخیر — لباس پوشیدن و در علامت تجاری پیراهن هاوایی و حمل نظامی به سبک تفنگ — تا به حال نگران محققان که برای ماه هشدار داده بود در مورد خطر این گروه مطرح کرد.

در حال حاضر دادستان فدرال در کالیفرنیا و تگزاس و نوادا و کلرادو به نظر می رسد حمایت این نگرانی با یک سری از اتهامات علیه خود توصیف boogaloo حامیان که در بازداشت بودند اغلب همراه با تشنج از سلاح و مواد منفجره.

یکی boogaloo حامی, استیون Carrillo فعال-وظیفه نیروی هوایی گروهبان متهم به قتل یک گارد امنیتی در دادگاه فدرال در اوکلند در ماه گذشته. دادگاه اسناد محرمانه او ناخوانا کلمه “Boog” در خون بر روی یک خودرو او به سرقت رفته است.

“شماره طاقت فرسا هستند: بسیاری از خشونت است که از راست افراطی” گفت: Clint وات سابق FBI agent که مطالعات افراطی فعالیت سیاسی برای سیاست خارجی موسسه تحقیقات یک مخزن فکر می کنم در فیلادلفیا.

تیراندازی که منجر به کشته شدن یک نیروی امنیتی و زخمی دیگر صورت گرفت, مارس 29 نزدیکی که در آن تظاهرکنندگان جمع شده بودند در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید گزارشی در مینیاپولیس.

Facebook posts نیز رقم در Carrillo را تعقیب با اسناد دادگاه به نقل از یکی منسوب به او: “استفاده از خشم خود را به سوخت ما آتش است. فکر می کنم در خارج از جعبه. ما اوباش از مردم عصبانی برای استفاده به نفع ما است.”

کاریلو نیز متهم به قتل یک کلانتر معاون در یک حادثه جداگانه در کالیفرنیا سانتا کروز شهرستان است. کاریلو را وکیل هشدار داد در برابر “با عجله به قضاوت” در اتهامات عنوان شده علیه.

این boogaloo جنبش متولد شد و در حاشیه رسانه های اجتماعی مرجع تخصصی مانند 4chan اما مهاجرت به جریان اصلی بیشتر آنهایی که مانند Instagram, Twitter و Facebook که در آن محققان دریافته اند برخی از گروه تا به حال در برابر صدها نفر از هزاران نفر از پیروان. نام گروه می آید از یک سال 1984 break-dancing عاقبت فیلم به عنوان تقریبا غیر قابل تشخیص از اصل — boogaloo حامیان ادعا می کنند که دومین جنگ داخلی خواهد شد شبیه به یک در 1860s.

نام و نمادهای تکامل یافته اند به سرعت در حال حاضر در میان خواستار خشونت علیه پلیس و مقامات دیگر با boogaloo تبدیل شدن به بزرگ “کلبه” و “بزرگ لواو” که الهام گرفته از گسترش جنبش نمادها از جمله پیراهن هاوایی. سناتور. مارکو روبیو (R-Fla.) توییتی یک تصویر از آشکار boogaloo حامیان حمل تفنگ بالای یک لغو و تخریب ماشین پلیس در سالت لیک سیتی در ماه گذشته.

این boogaloo ایدئولوژی ثابت تطبیقی نیز با حامیان ظاهر می شود به طور منظم در یک تظاهرات مخالف دولت coronavirus محدودیت های قبل از تغییر به Floyd تظاهرات — گاهی اوقات در قسم خورده حمایت از معترضان گاهی اوقات به اتهام سرکوب ناآرامی و گاهی اوقات به عنوان تحریک به دنبال ملتهب آن است.

نقش رسانه های اجتماعی در انکوبه جنبش و گسترش آن ایدئولوژی باعث شده است تا چند محققان به مقایسه boogaloo خارجی به گروه های تروریستی مانند دولت اسلامی استفاده می شود که الگوهای رفتاری و اشکال دیگر از پیام آنلاین به گسترش افراطی و شعارهای جمع آوری پول و جذب اعضای جدید.

“افراط گرایی و رادیکالیسم و استخدام ، روش جدید است که شما می توانید به ده ها میلیون از مردم با یک کلیک یک انگشت” پل گلدنبرگ یک عضو ارشد در دانشگاه راتگرز را Miller مرکز و یک عضو از وزارت امنیت داخلی شورای مشورتی است.

مقامات فدرال این ماه متهم در نوادا همه با نظامی ایالات متحده تجربه از برنامه ریزی برای استفاده از کوکتل مولوتف و مواد منفجره به ماشه یک واکنش خشونت آمیز میان معترضان با تجمع در لاس وگاس در ماه گذشته. FBI تیم SWAT دستگیر مردان با آتش بازی accelerants یک AR-15, تفنگ, 12 gauge shotgun و مهمات با توجه به شارژ اسناد و مدارک. مردان نیز به اتهام جرائم مربوط به برنامه ریزی firebombing از یک جنگل مرکز خدمات در دریاچه مید در شمال غرب لاس وگاس است.

مانند Carrillo, این مردان بودند طرفداران boogaloo ایدئولوژی با توجه به شارژ اسناد با هدف ایجاد “یک حادثه به تحریک هرج و مرج و احتمالا شورش” در میان تا حد زیادی به تظاهرات صلح آمیز است.

دنور پلیس در ماه گذشته به طور جداگانه کشف و ضبط نظامی به سبک تفنگ, اسلحه, مهمات و ماسک گاز از خودرو یک ادعا وفاداری به boogaloo ایده ها و حضور فلوید تجمع اما اتهام او را با هر گونه جرایم است.

در تگزاس یک زن اتهام به اجرای غیر قانونی استروئید توزیع حلقه برگزار می شد بدون پیوند دادستان پس از ذکر خود را رسانه های اجتماعی پست های دفاع از “جنگ چریکی” در برابر اعضای گارد ملی گشت زنی در تظاهرات و Facebook پست که شامل تهدید درباره قتل “غارتگران” و “شکار” قرار است چپ آشوبگران.

در یک ویدیو ارسال شده به Instagram و بعد از آن فرستاده شده به عنوان شواهد و مدارک توسط دادستان فدرال مرد, فیلیپ آرچیبالد گفته خواست مردم برای سفر به, St. Paul, Minn., برای مقابله با معترضان و “را که [expletive] گرما” همراه با “مهمات.”

“شما می دانید این است — این زمان ما نیاز به ایجاد یک پایه. پس دوباره Saint Pauls, مینه سوتا مینیاپولیس, مینه سوتا, این جایی است که آن را پایین. بنابراین اگر شما مردم ارسال ’em وجود دارد” با توجه به یک حساب پست ارائه شده توسط دادستان.

سراسیمگی از boogaloo مربوط به تعقیب خط رو به رشد تهدید مطرح شده توسط راست گرایان می گویند کارشناسان بر این گونه حرکات ، برخی از سوال که چرا تهمت و دیگر مقامات ارشد ایالات متحده به نظر می رسد بیشتر متمرکز بر antifa گروه یک مجموعه از چپ که اعضای آن را به عهده داشته اند چند مستند جنایات در طول ناآرامی های اخیر به جای boogaloo و دیگر به شدت گروه های مسلح در سمت راست.

“این سوال هیچ مشروع پاسخ به صادق گفت:” جان کشاورز سابق نیوجرسی دادستان کل و مدیر ایگلتون موسسه سیاست در راتگرز که مورد مطالعه قرار boogaloo افراط گرایان و دیگران. “وجود دارد هیچ حس فوریت. من فکر می کنم آن را سیاسی غفلت.”

متعدد مستقل پژوهشي در گروه از جمله شبکه سرایت موسسه تحقیقات که کشاورز co-نوشت: گزارش شده است هشدار برای ماه ها در مورد افزایش نشانه هایی از boogaloo سازماندهی و فعالیت های دیگر در Facebook, Instagram, Twitter و سیستم عامل های دیگر. آنها شده اند به ویژه نگران آن است که این افراط گرایان تبدیل شده بود تخريبي و به طور بالقوه خطرناک عنصر سیاسی در تظاهرات.

Facebook که صاحب Instagram گفت: آن را حذف کرده و متعدد boogaloo با مضمون گروه صفحات و پست ها برای نقض این سیاست شرکت در برابر خشونت و تحریک و آن را گرفته است بیشتر هدف اقدام علیه افراد وابسته به boogaloo جنبش که اقدام به ارتکاب “جرم و خشونت” تحت سیاست شرکت برابر خطرناک افراد و سازمان ها.

پس از تیراندازی از ماموران امنیتی که مقامات می گویند که درگیر یک دوم مرد که سوار Carrillo به دادگاه Facebook ممنوع و مردان.

“ما تعیین شده این حملات به عنوان نقض حوادث و حذف حساب برای دو عاملان همراه با چند گروه. ما را حذف محتوا است که پشتیبانی از این حملات و ادامه کار با اجرای قانون در تحقیقات خود,” Facebook سخنگوی سارا پولاک گفت.

مقامات فدرال به طور سنتی درمان داخلی گروه های شبه نظامی و حتی افراطی ترین مراتب متفاوت از خارجی آنهایی که شده است وجود دارد افزایش شناخت در برخی از محله های تهدید مطرح شده توسط راست افراطی.

شده است وجود دارد یک بحث در سطح فدرال در مورد اینکه آیا داخلی تروریست ها شایستگی تمرکز بیشتر در امتداد خطوط رسمی عنوانی است که وزارت امور خارجه تحمیل می کند و در برخی از گروه های خارجی است.

مقامات ایالات متحده به ندرت ذکر شده boogaloo publicly اما باید گفت که آنها را در مقابل عمل خشونت آمیز افراط گرایان صرف نظر از ایدئولوژی زمانی که آنها مرتکب جنایات.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: در اعلام اتهامات علیه Carrillo, “ترور و آسیب فدرال افسران که سوگند سوگند به محافظت از مردم آمریکا تحمل نخواهد شد. وزارت امنیت داخلی را در ادامه ماموریت خود برای پایان دادن به افراط گرایی خشونت آمیز در هر فرم.”

مارک Raimondi یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: او نمی دانست هر دستور خاص به boogaloo ایدئولوژی که فرستاده شده بود به دادستان و او گفت که این گروه شده است “با تمرکز بر کسانی که در غیر قانونی خشونت آمیز و یا رفتار مخرب بدون در نظر گرفتن الهام بخش است.”

با وجود تهمت تماس در ماه گذشته برای تعیین antifa جنبش یک گروه تروریستی وجود دارد این است که هیچ ساز و کار قانونی برای انجام این کار. مقامات فدرال گسترش درجه ای از احترام به شبه نظامیان و گروه های مشابه از آنجا که بسیاری از آنچه آنها انجام دهید — ساخت سیاسی, اظهارات, اعتراض, حمل سلاح گرم — است که قانون اساسی محافظت می شود.

خشونت های اخیر مطرح شده است و سوالات در مورد اینکه آیا تمرکز بیشتر و سیستمیک پاسخ موجه برای گروه مانند boogaloo که آشکارا معتقدان به خشونت علیه پلیس و دیگر مقامات دولتی.

نیوجرسی به طور رسمی تعیین شده سفید supremacist گروه به عنوان یک پیشرو تهدید تروریستی در ماه فوریه گزارش در آنچه که مقامات وجود دارد به نام اولین حرکت در کشور است. Boogaloo پیروان آنها دولت به طور خاص در دوره ای تهدید, گزارش گاهی اوقات معتقدان سفید supremacist انداز و گاهی ابراز همبستگی با همه گروههای نژادی از جمله زمانی که برخی از boogaloo جناح حمایت فلوید معترضان محققان و مقامات می گویند.

“این نوع از گروه آنها فقط امکان استفاده از لحظه, و آنها را با فشار خارج کردن برخی از پیام های, و آن را فقط سود کشش” گفت: Jared افرای, مدیر امنیت داخلی و آمادگی برای, New Jersey. “افرادی که در حال انجام این کار با استفاده از ترس مردم. … یکی از بزرگترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید این است که تماس با آن است.”

Devlin بارت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود رایگان مقالات