به عنوان برگ برنده سیاهی یک اثبات نشده coronavirus درمان تامین تبخیر برای بیمارانی که نیاز به کسانی که مواد مخدر

ناگهانی کمبود این دو دارو می تواند در هزینه های جدی برای لوپوس و آرتریت روماتوئید بیمارانی که بر روی آنها بستگی دارد برای کاهش علائم التهاب از جمله جلوگیری از آسیب اندام در بیماران مبتلا به لوپوس.

چند مطالعات جدید نشان داده اند که ممکن است مزایای هیدروکسی کلروکین و کلروکين اما کارشناسان پزشکی هستند هشدار وجود ندارد و شواهد آنها هیچ تاثیری در coronavirus. در مغلوب ساختن پیشی جستن دستور FDA است و با توجه به راه اندازی گسترده مطالعه بالینی به سند که آیا آنها واقعا کار می کنند.

حتی با عدم قطعیت برخی از پزشکان شده اند تجویز این دارو به عنوان یک اقدام پیشگیرانه و همچنین به عنوان یک درمان. پدیده شناخته شده به عنوان “خارج از برچسب” تجویز شده تخلیه در حال حاضر منابع محدود.

“آن را رفته است. آن را در داروخانه ها در حال حاضر گفت:” الکساندر Morden, یک پزشک در کوئینز است که مصرف این دارو به امید رفع عفونت است. او گفت که او تجویز هیدروکسی کلروکین به حدود 30 بیماران خود را به عنوان یک پیشگیری کننده و به عنوان یک درمان به دیگری ده که در حال حاضر آلوده شده است.

داده های جمع آوری شده در 17 روز از ماه مارس برتر, Inc., یک گروه بزرگ خرید سازمان 4,000 ایالات متحده در بیمارستان نشان داد که 300 درصد در هفته بیش از هفته افزایش سفارشات از کلروکين و 70 درصد در هفته بیش از هفته افزایش در دستور هیدروکسی کلروکین.

“هر دو مخدر بسیار بسیار نایاب در حال حاضر در کانال توزیع و توزیع کنندگان عمده فروشی گزارش هر دو محصول به سفارش” گفت: Soumi Saha, مدیر ارشد, از, حمایت, در لیگ برتر.

در یک نمونه ماه در طول سال 2019 فروش کلروکين به لیگ برتر را 4,000 بیمارستان شد 149 بطری 100 قرص, Saha گفت. در 17 روز از ماه مارس این بیمارستان ها خریداری شده 2,357 بطری.

برای هیدروکسی کلروکین کسانی که خرید شد 16,000 بطری در 17 روز از ماه مارس است که به خوبی بیش از دو برابر مصرف عادی, او گفت:.

کسانی که خرید های بزرگ به احتمال زیاد نمایندگی بيمارستان جوراب زنانه ساقه بلند در عرضه او افزود: بنابراین ممکن است بیشتر ذخیره موجودی نشسته در بیمارستان, داروخانه, قفسه.

در ماساچوست یکی از بیمارستان بوستون مرکز پزشکی گفت: این دستور هیدروکسی کلروکین در اوایل بیماری همه گیر است و دادن آن به مشکوک به کروناویروس مبتلا به تنفس مشکل است.

بیمارستان مرور در حال ظهور اطلاعات در مورد استفاده از مواد مخدر در coronavirus در کشورهای دیگر و تصمیم گرفت این امر می تواند عاقلانه به آن را امتحان کنید در بیمارانی که در حال نمایش علائم ديسترس تنفسی گفت: دکتر تامار Barlam رئیس BMC بخش از بیماری های عفونی. ایمنی این دارو به خوبی تثبیت شده است, او گفت:, و این می تواند به کاهش بدن خطرناک پاسخ التهابی به ویروس. او گفت: بیش از یک دوجین از بیماران درمان شده اند با مواد مخدر, اما آن است که خیلی زود به می گویند اگر آن را هر گونه بهره مند شوند.

این داروها باید استفاده شود به طور انحصاری در بيماران بد حال و سعی نمی prophylactically توسط پزشکان و دیگران, او گفت:.

“این موضوع برای من که نگران کننده است این است که مردم خود به خود نسخه ها و یا تجویز حقوق پزشکان یا دندانپزشکان و نوشتن خود را بزرگ نسخه از مواد مخدر و انجام آن را برای خود و خانواده” او گفت:. “اگر وجود دارد را جمع اوری است که فقط برای رفتن به یک مشکل بزرگ و این چیزی است که در داروخانه ها و سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به قرار دادن یک توقف به بسیار به سرعت.”

خیلی از دیوانگی سوخت شده است توسط سه به تازگی منتشر شده مطالعات بر روی گروه کوچکی از بیماران از چین و ژاپن و فرانسه است که نشان داد ممکن است مزایای استفاده از مواد مخدر. اما کسانی که نمی شد بالینی تصادفی تست شده در برابر دارونما در نظر گرفته است که استاندارد طلا برای اثبات کارآمدی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه ادامه ابراز خوش بینی در مورد استفاده از مواد مخدر از تریبون حتی به عنوان Anthony S. Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ایستاده در کنار او در تلاش برای tamp پایین اعتیاد به مواد مخدره. Fauci به نام شواهد تا کنون “حکایتی است.”

“آن انجام شد و نه در یک کارآزمایی بالینی کنترل شده است, بنابراین شما واقعا می توانید هر گونه بیانیه قطعی در مورد آن” Fauci گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

بعد از آن در بورس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دارای امید بالا برای حداقل یکی از مواد مخدر: “این کار ممکن است آن را نمی ممکن است. من احساس خوبی در مورد آن. که همه در آن است. فقط یک احساس است. شما می دانید که من یک مرد هوشمند. من احساس خوبی در مورد آن. و ما در حال رفتن به.”

اما با اجرا در, مواد مخدر, پزشکان هشدار از خطرات به لوپوس و آرتريت روماتوئيد در بيماران.

وجود دارد هیچ جایگزین های خوب و خروج از این داروها می تواند ماشه جدید التهابی شعله ور شدن یو پی اس گفت: دکتر کارن Costenbader مدیر لوپوس برنامه در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون و رئیس بنیاد لوپوس در امریکا پزشکی-علمی شورای مشورتی است.

“این ضروری است در دراز مدت داروها هستند که پایه و اساس برای درمان بسیاری از بیماری های مزمن و شدید بیماری های خود ایمنی,” او گفت:. “در حال حاضر وجود دارد کمبود وجود دارد و بسیاری از نگرانی. چندین داروخانه در انگلستان و منطقه را تخلیه منابع خود را در حال حاضر.”

تولید کنندگان از هیدروکسی کلروکین شامل تولید کنندگان عمومی Actavis است که متعلق به شرکت تیوا و Sandoz. نوارتیس شرکت مادر از Sandoz گفت: آن آماده شد برای اهدای 130 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین در سراسر جهان در پایان ماه مه اگر استفاده از آن تایید شده توسط مقامات دولتی. “این شرکت همچنین کاوش بیشتر پوسته پوسته شدن برای افزایش ظرفیت عرضه و متعهد به همکاری با تولید کنندگان در سراسر جهان برای پاسخگویی به تقاضای جهانی,” نوارتیس گفت.

یکی دیگر از generic, شرکت, افزایش, دارو, تولید کنندگان هر دو هیدروکسی کلروکین و کلروکين. آن را به تازگی معکوس دو برابر شدن قیمت آن اعمال شده در سال گذشته و گفت: این کاهش قیمت حتی بیشتر و خواهد donate 1 میلیون قرص در مناطق بیشترین نیاز.

“همانطور که مشخص شد در ماه ژانویه است که این بحران رو به رشد بود و بر ما در ایالات متحده افزایش داروسازی قرار داده و این طرح در حال حرکت به پاسخ گفت:” ایرا Baeringer افزایش را افسر ارشد عامل.

Bayer آلمان مواد مخدر غول این هفته اعلام کرد که این امر اهدای 3 میلیون قرص از آن نسخه کلروکين به دولت ایالات متحده برای یک کارآزمایی بالینی بزرگ FDA است که با توجه به.

جامعه داروسازان گزارش کمبود هر دو دارو به عنوان خرید های بزرگ جذب عرضه های موجود گفت: Ronna هاوزر یک داروساز و معاون رئیس جمهور از سیاست و امور حکومتی عملیات در جامعه ملی انجمن داروسازان.

“آبشار اثر شروع شده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de