مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آماده برای بازدید از دیوار بالا می رود در هند

Ajit Solanki AP

کارگران ساخت یک دیوار در مقابل یک زاغه جلوتر از رئیس جمهور تهمت بازدید در احمدآباد هند.

احمدآباد هند — 49 ساله خیاط زندگی کرده است و این هند غربی شهرستان برای تمام زندگی خود را, اما او هرگز دیده می شود هر چیزی کاملا شبیه به این.

پیش از رئیس جمهور تهمت سفر به هند در هفته آینده, کارگران نازل شده بر او متواضع محله متداول شدن جاده ها و تخمگذار بتن پیاده رو جایی که هیچ کدام وجود داشته رفع چراغ های خیابانی و رنگ آمیزی یک پل هوایی با رنگ سفید است. در اخیر بعد از ظهر آنها کمرویی قرار داده شده ردیف بر ردیف نهال به ثمر جاده تقسیم.

“این فوق العاده” گفت: Hamir مبلمان پایدار بررسی فعالیت های در اطراف او. مغلوب ساختن پیشی جستن “باید هر شش ماه یک بار.”

تهمت می رسد روز شنبه برای اولین بار به عنوان رئیس جمهور به بزرگترین دموکراسی جهان و اگر چه او اقامت برای تنها 36 ساعت دولت هند ترک هیچ چیز را به شانس. یاد تاج محل است که buffed و پاک قبل از غروب آفتاب بازدید با تهمت و بانوی اول. بزرگترین ورزشگاه کریکت چندان جدید نیست رسما باز خواهد شد میزبان رالی برای تا 120000 نفر لقب “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” و یا “سلام مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Amit دیو

ایسنا

یک دیوار نقاشی شده با یک پیام به رئیس جمهور تهمت در امتداد یک مسیر او خواهد شد در آینده خود را ببینید در احمدآباد.

آماده سازی دیگر بیشتر بحث: در احمدآباد مقامات شهرداری مطرح کرده اند 6-پا-بالا 200-حیاط-دیوار بلند در مقابل یک حلبی آباد در امتداد جاده مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در نزدیکی فرودگاه. این شهرستان می گوید: زمان اتفاقی است اما ساکنان متقاعد نشده. در اوایل VIP بازديد کارگران قرار داده تا پرده در مسیر آنها می گویند.

“در حال حاضر شماره یک کشور در حال آمدن است به طوری که در هر شماره یکی از استانداردهای آنها ساخته شده است دیوار” گفت: Vikram Rathod, 40, یک کارگر که زندگی در زاغه. “آنها تصمیم گرفته اند که مردم فقیر باید دیده نمی شود.”

دیوار عين مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد دریافت مشتاق پذیرش در هند, حتی اگر آن را کاملا به عنوان بزرگ به عنوان او امیدوار است. مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه که نارندرا نخست وزیر هند وعده داده بود در آنجا خواهد بود “7 میلیون نفر” در خیابان احمدآباد به او خوش آمد می گوید. این است که تقریبا تمام جمعیت این شهرستان و رقم واقعی برای این کاروان مسیر به احتمال زیاد خواهد شد و نزدیک به 100,000, با توجه به رسمی شهرداری.

سرخپوستان به طور کلی نظر مثبت مغلوب ساختن پیشی جستن. این کشور یکی از شش جایی که اکثریت کسانی که در نظر سنجی مورد تایید خود را از دست زدن به امور دنیا بر اساس یک نظرسنجی که توسط مرکز تحقیقات پیو. (پنج دیگران فیلیپین اسرائیل و کنیا و نیجریه و لهستان.)

مغلوب ساختن پیشی جستن از مزایای این واقعیت است که بسیاری از سرخپوستان را “بسیار مثبت نگرش آمریکایی” و همچنین “مشهور جزء” گفت: میلان right to rebel, که سران جنوب آسیا برنامه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی. به غیر از چند اشتباه — مانند پیشنهاد خود برای میانجیگری در مناقشه کشمیر — مغلوب ساختن پیشی جستن شده است “به طور گسترده به نفع هند منافع منطقه ای,” او گفت:.

مودی به کشت یک رابطه با تهمت و حتی به عنوان تنش بر تجارت باید گشاد. در سال گذشته مودی دعوت تهمت به یک تجمع بزرگ او برگزار شد در هوستون (آن را به نام “پرونده مودی”) که در آن دو مرد را در آغوش گرفت و دست و توصیف یکی دیگر ضمن ستایش از شخصیت. هند و ایالات متحده باید خود را تشدید کرده و همکاری های امنیتی در سال های اخیر به عنوان دو کشور بازیگران چشم با احتیاط به سمت چین است.

Vinod ببو

ایسنا

Bussa کریشنا از طرفداران رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه می دهد نماز به یک مجسمه از مغلوب ساختن پیشی جستن در خانه اش در Konney هند.

به نظر می رسد چند اساسی موفقیت خواهد بود اعلام کرد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. هند و ایالات متحده شکست خورده اند به این نتیجه حتی جزئی توافق برای حل و فصل برخی از آنها تجاری تفاوت وجود بیش از یک سال از مذاکرات و تکرار ادعاها که یک برخورد نزدیک بود. هند کابینه در اوایل این هفته تایید خرید 24 لاکهید مارتین هلیکوپتر نظامی به ارزش 2.4 میلیارد دلار بود.

اما عدم بتن دستاوردهای ممکن است مهم نیست برای هر دو رهبر است. برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی در این سفر یک مهلت از سیاست داخلی و فرصتی برای ترویج تصاویر خود را به عنوان دولتمردان — و همچنین به عنوان یک فرصت بالقوه برای تعمیق روابط بین دو کشور. مودی با آن مواجه است این مهم نشان از مخالفت با دولت خود را پس از او در زمان دفتری در سال 2014 با ادامه تظاهرات در برابر قانون تابعیت که منتقدان می گویند که تبعیض آمیز و خلاف قانون اساسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود اولین رئیس جمهور آمریکا برای دیدار مودی در ایالت گجرات جایی که مودی رز به قدرت سیاسی است. به عنوان وزیر گجرات مودی به دست آورده شهرت به عنوان یک کسب و کار پسند رهبر که فساد را تحمل. او همچنین ریاست بدترین خشونت های اخیر در تاریخ هند که بیش از 1000 نفر بیشتر مسلمانان کشته شدند در سال 2002. ویژه بررسی تیم بعد پاک مودی از دخالت در شورش.

سوزان والش

AP

رئیس جمهور تهمت و نارندرا نخست وزیر هند ملاقات کرده و چندین بار در حال حاضر تشدید نظامی و امنیتی بین دو کشور.

احمدآباد بزرگترین شهر در گجرات با عنوان یک redeveloped اسکله در طول Sabarmati رودخانه است مودی محل های مورد علاقه را به بازدید از رهبران از جمله شی جین پینگ از چین و شینزو آبه از ژاپن است. در حال حاضر تابلوهای تبلیغاتی در شهر از ویژگی های عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی (“دو پویا شخصیت یک مناسبت مهم”). احمدآباد نیز به آشرام که در آن Mohandas Gandhi صرف 13 سال از زندگی خود را. بر خلاف دیگر مقامات تهمت احتمالا جست و خیز آشرام اما به جای توقف در یک بنای یادبود برای گاندی در دهلی نو در روز سه شنبه.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن “می خواهد انتخاب کنید تا یک گاندی پیام او نیاز به پیدا کردن برخی از لحظات آرام و سکوت و تأمل در گاندی فکر عبور از” من “” گفت: Rajmohan گاندی نوه احترام استقلال رهبر و استاد در دانشگاه ایلینوی در اوربانا-
Champaign. تهمت می تواند تمرکز “در مورد چگونه به یک قطبی مردم با هم و چگونه به کاهش نفرت به جای تشویق آن است.”

در اخیر بعد از ظهر آفتابی ویجی Nehra شهری کمیسر احمدآباد بود دستکاری تلویزیون مصاحبه و تماس از مافوق خود. او سرپرستي “roadshow” — جمعیت و اجرا خواهد شد که خط مغلوب ساختن پیشی جستن مسیر از طریق شهرستان است.

Nehra گفت: وجود خواهد داشت و هنرمندان از سراسر کشور انجام در خصوص ساخته شده مراحل فیلم برداری توسط نزدیک به 100 دوربین خدمه از هند دولتی پخش. از آن خواهد شد یک “رویداد بی سابقه” برای این شهرستان است. اما “ما خواهد بود و متظاهر در این ادعا که آن را بزرگترین roadshow تا کنون در جهان و یا چیزی شبیه به آن.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/why-are-they-hiding-us-poor-people-india-builds-wall-in-front-of-slums-ahead-of-trumps-visit/2020/02/20/cfc23bfe-6b7e-4b3f-8c03-fdd0f7a1eaae_video.html

Nehra انکار کرد که ساختمان دیوار در مقابل زاغه بود متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. زاغه بود “سرشار و تکثیر در پیاده رو و در جاده ها گفت:” بنابراین در این شهرستان قرار دادن یک مناقصه برای ساخت یک دیوار وجود دارد. واقعیت آن است که در حال تکمیل در روز قبل از رئیس جمهور را هنگام ورود به یک “تصادف” او گفت:.

Reshma Saraniya, 29, زندگی در زاغه های شکسته به پایین مجموعه ای از خانه های با راه راه قلع سقف تمام زندگی خود را. در اوایل این ماه او را در کار خود را در یک هتل در نزدیکی زمانی که همسایه ها به نام او می گویند مقامات شهرستان وارد شده بود برای تخریب حدود 20 کلبه از جمله یکی که در آن او زندگی می کردند با او 11 ساله پسر برای دو سال گذشته است. Saraniya می دانست که تخریب می تواند اتفاق می افتد, او گفت: او صدای ارتعاشی با احساسات اما او بدون دریافت هشدار آن را قریب الوقوع بود. در حال حاضر وجود دارد این است که پاره پاره زمین و سیمان دیوار جایی که او استفاده می شود به زندگی می کنند.

Aswathy Vishnu یک فعال سیاسی از جنوب ایالت کرالا سفر 1,400 کیلومتر با قطار به کوه یک زن در تظاهرات همبستگی با ساکنان زاغه. او را نشسته بر روی یک طاقچه در نزدیکی ورودی زاغه با یک دست نوشته ثبت نام. “آیا مخفی کردن ما هند ، “کار نسبت به ساخت آن بهتر است.” او متعهد به ماندن تا زمانی که تهمت وارد شده اند اما انتظار می رود پلیس برای بازداشت او ،

روز بعد Vishnu رفته بود. اما دیوار بود و تقریبا کامل به نمایش ردیف درختان در گلدان آماده استقبال از رئیس جمهور آمریکا است.

جوانا اسلاتر

واشنگتن پست

Aswathy Vishnu یک فعال سیاسی از جنوب ایالت کرالا نصب شده اعتراض در برابر یک دیوار ساخته شده در مقابل یک زاغه در احمدآباد قبل از رئیس جمهور تهمت را ببینید.

Mahesh Langa کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

مغلوب ساختن پیشی جستن دونفره را در جنگ تجاری با هند

یک قهرمان به دنیا گاندی است که به طور فزاینده ای بحث برانگیز در هند

در کودتا برای مودی تهمت ملحق خواهد شد نخست وزیر هند در ایالات متحده رالی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>