به عنوان اوراق قرضه خزانه داری آمار تاریخی کم, داستان دو بازار و نامشخص اقتصاد ایالات متحده پدیدار

شاید بیشتر گیج کننده بازار گسترده شرط ساخته شده است در پشتیبانی از هر دو دیدگاه است: خوشبین تحت فشار قرار دادند که بازار سهام همیشه بالاتر در حالی که افراد بدبین رانده اند بازده اوراق قرضه تا کنون پایین تر است.

به عنوان یک نتیجه برای کسانی که نگاه به سهام و بازار اوراق قرضه برای سرنخ به اقتصاد ایالات متحده تصویر آن را ارائه تناوب بین سرزندگی و به طور فزاینده عمیق دل تنگی.

“آن را به طوری که ناهماهنگی بین بازار اوراق قرضه و بازار سهام است پر سر و صدا گفت:” دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون.

در یک طرف تقسیم است شور و شوق از بازار سهام است. هر چند آن غوطه ور در جمعه S&P 500 به طور متوسط تا 20 درصد از آن نزدیک یک سال پیش. این مشکل ناشی از کروناویروس و اختلال در تعداد بی شماری از کارخانه های چینی به نظر می رسد که اثر کمی بر این سرمایه گذاران.

“ما باید بسیار آرام در مورد ایالات متحده طرف داستان است که در واقع به دنبال بسیار خوب” شورای اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow روز جمعه گفت در CNBC. “از سوی دیگر طرف چینی از داستان بسیار دشوار است – آن را یک فاجعه انسانی.”[WP1]

در این دیدگاه غیر منتظره ای کم بازده اوراق قرضه را می توان به عنوان نشانه ای از ایالات متحده قدرت است. آنها کاهش یافته است چرا که هر گونه ضعف در اقتصاد ایالات متحده اما از آنجا که سرمایه گذاران در خارج از کشور اقتصاد بیشتر متاثر از coronavirus به دنبال امن سرمایه گذاری — و برای این که آنها به نوبه خود به ایالات متحده اوراق قرضه خزانه داری.

“من فقط فکر می کنم در کل من خواهد بود بسیار مراقب باشید برای قرار دادن تاکید بیش از حد بر آنچه اوراق قرضه نرخ انجام می دهند” Kudlow گفت. “من فکر می کنم شما یک مقدار زیادی از نوسانات خلقی در اینجا و من فکر نمی کنم تاثیر آن بر اصول…. من فکر می کنم اصول این اقتصاد بسیار جامد ، بسیار جامد است.

در یک سخنرانی در اوایل این ماه, فدرال رزرو معاون صندلی Randal Quarles گفت: “بسیار وجود دارد به تشویق در کشور در حال حاضر عملکرد اقتصادی حتی به عنوان برخی از قابل توجه خطرات نیاز به نظارت دقیق.”

بسیاری از تحلیلگران معتقدند. یک پنل از اقتصاددانان شناخته شده به عنوان تراشه های آبی-شاخص های اقتصادی-پیش بینی پانل, برای مثال, پیش بینی دو هفته پیش که اقتصاد ادامه خواهد داد به رشد در حدود دو درصد است.

“این است که به سختی فراوان” با توجه به پانل گزارش که همچنین به نام coronavirus اپیدمی به عنوان یک خطر است. اما “شواهد کمی وجود دارد, در این شماره از هر گونه انتظار از مخل شوک.”

اما به دیگر اقتصاددانان تاریخی سطح بازدهی اوراق قرضه منعکس فقط یک پتانسیل خط گسل در اقتصاد ایالات متحده است که تا به حال یک اجرای خوب از آخرین رکود اقتصادی, اما یکی که نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای. در این دیدگاه اقتصادی اثرات coronavirus می تواند شوک که در معرض هر گونه ضعف اقتصادی.

“من می دانم که وجود دارد اقتصاددانان وجود دارد و گفت که هیچ شانسی برای رکود” Bg گفت. “اما من می دانم که غرور است که دشمن خود را در اواخر چرخه کسب و کار.”

در واقع اقتصاددانان در حالی که با توجه چقدر سخت می توان آن را به پیش بینی رکود با اشاره به چند نشانه از تنش در اقتصاد است که ممکن است شاخص های پیشرو از رکود است.

قیمت سهام نسبتا بالا و رسید در ماه های اخیر. اندازه گیری از نظر نسبت قیمت به درآمد سهام در شاخص S&P 500 آنها افزایش یافته است به طور قابل توجهی در سال های اخیر است.

بدهی شرکت های بزرگ بیش از حد شروع به پریدن کرد. از سال 2012 میزان بدهی های بلند مدت در شرکت های صنعتی در S&P شاخص بیش از دو برابر شده و به 4 تریلیون دلار با توجه به هوارد Silverblatt S&P جهانی.

در نهایت مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل با اشاره به وقوع یک دیرینه شاخص قریب الوقوع رکود اقتصادی: “معکوس منحنی عملکرد.” این زمانی رخ می دهد که نرخ بهره در کوتاه مدت اوراق قرضه بالاتر از نرخ بهره و پرداخت های طولانی مدت اوراق قرضه.

“آن را از لحاظ تاریخی اثبات احمق شاخص پیشرو از رکود” زندی گفت. “آنچه در آن به معنی این است که مردم خیلی نگران نزدیک ترم آینده که آنها ستون به سرمایه گذاری های بلند مدت – و آن معکوس شده است در طول هفته گذشته یا بیشتر.”

پیچیده در تمام این پیش بینی خوب و بد هستند نامشخص اثرات coronavirus در چین و دیگر شرکای تجاری عمده.

آمریکا و سیاستگذاران باید در زمان اخراج این اپیدمی به عنوان یک مشکل در چین اینجا نیست. اما اخیرا برخی اذعان می تواند آسیب های رشد اقتصادی ایالات متحده در ادامه ، فدرال رزرو صندلی هیئت مدیره جروم H. پاول گفت: در این هفته وجود خواهد “به احتمال بسیار زیاد برخی از اثرات در ایالات متحده از این بیماری همه گیر است که بسته شده است هزاران نفر از کارخانه های چینی تامین شرکت های آمریکایی.

در اوایل این هفته برای مثال اپل هشدار داد که انتظار می رود به سقوط کوتاه از درآمد اهداف در سه ماهه جاری به دلیل شیوع کروناویروس.

در بیانیه ای به سرمایه گذاران اپل گفت که در حالی که کارخانه ها در چین شد بازگشایی مجدد آیفون تولید در کشور در حال حرکت آهسته تر از انتظار می رود.

“کار شروع به سر در سراسر کشور, اما ما در حال تجربه یک کندتر بازگشت به شرایط عادی از ما تا به حال پیش بینی” این شرکت اعلام کرد. “این آیفون کمبود عرضه را به طور موقت بر درآمد در سراسر جهان است.”

چینی تقاضا برای محصولات اپل نیز کاهش یافت ،

<url> و دیگران گفته اند تهدید coronavirus شده است بیش از حد به سرعت اخراج برخی از ناظران در بخشی به دلیل اقتصاد ثابت نسبتا انعطاف پذیر در طول شیوع سارس در سال 2003.

“بازگشت در سال 2003 چین بیشتر از یک جزیره است. در حال حاضر آن را یکپارچه به هر اقتصاد در جهان است. این محوری در تامین” Bg گفت. “طبیعت از coronavirus چیزی است که شما می توانید در یک سنتی [اقتصادی] ، وجود دارد غیر خطی مفاهیم.”

هدر بلند کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>