به عنوان فراجنسیتی حقوق بحث نشت به ورزش یک دونده یابد و خودش را در مرکز محوری مورد

در عین حال او از دست رفته رقابتی در حال اجرا از مدرسه خود را بالا و بنابراین به عنوان ترم دوم آغاز بهار گذشته Hecox شروع به فکر کردن در مورد تلاش کردن برای دانشگاه متقابل کشور تیم. 19 ساله خواسته دستیار مربی برای نمونه آموزش برنامه ریزی برای اعضای تیم و پس از اجرای توصیه می شود مسافت پیموده شده ترین روز در طول بویز رودخانه Hecox کار می کرد تا شجاعت به مربیان است که او برنامه ریزی شده برای پیوستن به این تیم هنگامی که او دانشجوی سال دوم سال آغاز شد.

اما Hecox نیز مطمئن نیستید اگر او را حتی دریافت که شانس. در مارس آیداهو شد دولت برای اولین بار در کشور به نوار نما دختران Hecox از شرکت در ورزش سازگار با هویت جنسیتی. خانه بیل 500, شناخته شده به عنوان عدالت در ورزش زنان, قانون متحده “تیم های ورزشی یا ورزش های تعیین شده برای زنان, زنان یا دختران نباید به دانش آموزان از جنس مرد” و همچنین مستلزم آن است که دختران و زنان دستگاه تناسلی و هورمونی تست اگر جنسیت بیولوژیکی خود را به چالش کشیده است.

آیداهو جدید قانون همراه با دیگر اخیرا به تصویب دولت قانون ممنوعیت تغییر جنسیت افراد از تغییر شناسنامه خود را برای مطابقت با خود هویت جنسیتی حاکی از قانون به چالش کشیدن فراجنسیتی حقوق در سراسر کشور بیش از سال گذشته است. جمهوری خواه قانونگذاران تقویت شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید به طور خاص homed در فراجنسیتی جوانان مسائل پیشنهاد لوایح در چند متحده برای محدود کردن درمان های پزشکی برای فراجنسیتی جوانان.

که فشار نیز متمرکز در ورزش چشم انداز: بیش از یک دوجین متحده به تازگی معرفی شده قانون ممنوعیت تغییر جنسیت ورزشکاران از رقابت از جمله در آریزونا, آلاباما, گرجستان, لوئیزیانا, اوهایو و تنسی که در آن قانونگذاران استدلال کرده اند که تغییر جنسیت ورزشکاران در حال به دست آوردن یک مزیت ناعادلانه در ورزش در تمام سطوح در هزینه cisgender دختران و زنان است.

“این انعکاسی از این واقعیت است که ما باید در انتخابات آینده آن را انعکاسی از رهبری کشور ما در حال حاضر گفت:” کریس Mosier, یک نما مدافع و triathlete. “آن در نظر گرفته شده است به درایو یک گوه در مسائل و بحث از برابری عمل می کنند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنین طرفه با آیداهو قانون جدید. دو های حقوق مدنی آمریکا اتحادیه آزادی های مدنی و حقوقی صدای همراه با یک شرکت خصوصی قانون را واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل دولت به نمایندگی از Hecox و یکی دیگر از دانشجویان ورزشکار است که فراجنسیتی با این استدلال که HB 500 نقض قانون اساسی و عنوان IX. در حالی که دادگاه نبرد بر قانون جدید به وعده های طولانی Hecox نمایندگان پیشنهادی در جلسه هفته گذشته دستور مقدماتی برای جلوگیری از آیداهو قانون و اجازه می دهد او را به سعی کنید برای این تیم در این فصل است. ایالات متحده منطقه قاضی که او نیز شنیده استدلال توسط دولت به رد دعوی در دادگاه در انتظار تصمیم گیری در مسائل از دستور و اخراج توسط Aug. 10.

“من فقط می خواهم از این فرصت برای اجرای” Hecox گفت. “من نمی خواهم به در نظر گرفتن عناوین و یا نقاط دور از کشورهای مستقل مشترک المنافع ، پس این دعوی اگر ما برنده آن خواهد بود و گفت: من یک دختر, من برای رقابت در این تیم و این نشان می دهد که ترانس افراد دریافت فرصت های برابر از کشورهای مستقل مشترک المنافع مردم است.”

جدید, آیداهو, قانون, است که در تقابل با NCAA سیاست که نیاز به یک سال از هورمون درمانی برای رقابت در یک تیم است. طرفداران و همچنین به عنوان برجسته ورزشکاران از جمله Billie Jean King و مگان Rapinoe نامیده اند NCAA به حرکت مردان مسابقات بسکتبال بازی های برنامه ریزی شده به بازی می شود در دولت بعدی مارس — راه NCAA ممنوع حوادث در کارولینای شمالی در سال 2016 بیش از به دولت پس از-لغو قانون که مورد نیاز مردم تغییر جنسیت برای استفاده از حمام عمومی مطابق شناسنامه خود را.

برخی از طرفداران می گویند آیداهو طرح دعوی در دادگاه می تواند یک نقطه اشتعال در مبارزه برای تغییر جنسیت حقوق.

“این واقعا مهم, مورد, چرا که آن را به مجموعه یک سابقه برای کشورهای دیگر نیز هست. من فکر می کنم نسل بعدی از این حمام صورتحساب این ورزش لوایح” گفت: Susan B. Cahn, یک استاد تاریخ در دانشگاه بوفالو که متخصص در جنسیت و تمایلات جنسی در ورزش است. “این نوع از آخرین موج در [این] کشاکش دفاع از ورزش به عنوان آنها در نر تخیل و ایده … که اساسا بیولوژیکی نسبت به زنان و در نتیجه کسی که اختصاص داده بود نر در هنگام تولد هرگز نباید رقابت در رقابت است.”

“من هرگز به خودم”

زمانی که او تصمیم به حضور در بویزی امور خارجه در سال گذشته Hecox نمی تصور خودش پیچ در پیچ در این موقعیت. سال اول دانشگاه بوده و معمولی در بسیاری از راه های متعادل مدرسه مشغول زندگی اجتماعی و یک کار در یک فروشگاه ساندویچ. اما او در حال حاضر به رسمیت شناخته شده در سراسر بویزی. او هرگز انتظار می رود برای تبدیل شدن به یک فعال اجازه دهید به تنهایی صدای پیشرو در یک برنامه به طور بالقوه پیشگامانه مورد.

Hecox رشد در مورپارک کالیفرنیا حدود 45 دقیقه در خارج از لس آنجلس و “تا به حال نسبتا طبیعی دوران کودکی است.” او کشیده شده بود به اجرا در سنین پایین و در زمان او بود که در دبیرستان او رقابت در طول سال بر روی صلیب کشور و پیگیری تیم است. آن را به او ساختار در طول زمان گیج کننده. Hecox تلاش در کلاس درس به دلیل توجه-اختلال کمبود و دوستان همیشه مشکل بود که او را تحمل gender dysphoria.

“من به معنای واقعی کلمه می آمد به خانه از یک روز پر استرس در مدرسه و لباس در چند زن لباس است که من تا به حال,” او گفت:. “من هرگز به خودم یک روز از مدرسه بالا است. این همه مربوط است. من احساس نمی خوب چون من هیچ ندارد دوستان است. آیا دوستان چرا من بیقراری جنسیتی و من بودن ترانس دختر که من در حال حاضر.”

Hecox شروع به انتقال تابستان پس از او فارغ التحصیل دبیرستان و Boise State ثابت به یک محل مناسب برای شروع زندگی جدید خود را. او کسی را نمی دانند و مناظر بود و زمینه مناسب برای مدت طولانی اجرا می شود. او دوست دختر جدید در گرایش و رفت بولینگ با تعداد کمی از آنها بعد.

“من فقط starry-eyed تمام وقت که من نبودم گرفتن مورد آزار و اذیت و یا فریاد زد” او گفت:.

او شروع به هورمون درمانی جایگزین و ساخته شده ذهن خود را که او می خواست به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک روانشناس به طور خاص کمک به جامعه تجاوز. ترانس جوانان به مراتب بیشتر احتمال دارد به تجربه افسردگی و افکار خودکشی از cisgender جوانان با توجه به مطالعات.

Hecox بود درآمد و B را در کلاس و آویزان کردن در دانشگاه را برابری جنسیتی مرکز اغلب قرار دادن برچسب trans-حقوق شعارها در ویندوز. او نگه داشته و چشم به ضد ترانس قانون گسترش در سراسر کشور و در زمان HB 500 معرفی شد و در ماه فوریه Hecox احساس او نیاز به عمل می کنند.

در اوایل ماه مارس این لایحه رفت و قبل از کمیته امور خارجه مجلس سنا و او راه می رفت به ساختمان کاپیتول در مرکز شهر بویزی برای ارائه یک سخنرانی در برابر آن. یک ماه بعد به عنوان لایحه تصویب Hecox ساخته شده بود تصمیم به سعی کنید برای این تیم شد و شاکی در طرح دعوی در دادگاه.

NCAA در بیانیه ای گفت که این برنامه به بحث در مورد قانون و تاثیر آن بر ورزشکاران دانش آموز در طول یک حکام جلسه در ماه اوت است. یک بویزی امور خارجه سخنگوی ارجاع سوالات به دولت در دفتر دادستان کل است.

“ترانس جامعه به مبارزه برای تقریبا هر چیزی که به جنسیتی است که آنها” Hecox گفت. “این همان چیزی که با حمام و سرویس بهداشتی چند سال پیش. هر چیزی که جنسیتی است ما باید به مبارزه برای آن است.”

‘آن را در مورد فرصت ها’

در کانکتیکات, بحث بر سر تغییر جنسیت ورزشکاران همواره در خط مقدم برای دو سال. سه cisgender ورزشکاران زن واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال تغییر دولت قانون است که اجازه می دهد تا دبیرستان ورزشکاران به رقابت در ورزش مربوطه با هویت جنسیتی تا حد زیادی در پاسخ به این موفقیت نما زن آهنگ دونده Andraya Yearwood و تری میلر که ترکیب به نفع 15 دولت عنوان.

این cisgender دختران استدلال کرد که کانکتیکات Interscholastic Athletic Association سیاست نقض Title IX علاوه بر ایجاد رقابتی ضرر و صدمه زدن به فرصت های بورس تحصیلی برای cisgender ورزشکاران است. “غیر قابل اجتناب حقایق بیولوژیکی نوع بشر [هستند] نه کلیشه, ‘ساختارهای اجتماعی,’ یا آثار گذشته تبعیض” می خواند دعوی که ثبت شده توسط اتحاد دفاع از آزادی های مذهبی محافظه کار قانونی است.

این گروه نیز دارای نقش مهمی در شکل دادن به آیداهو سیاست. باربارا Ehardt یک جمهوریخواه آیداهو قانونگذار سابق NCAA بسکتبال زنان بازیکن و مربی که نویسنده HB 500 کار کرده و با ADF به سادگی زبان او در مصاحبه ای گفت:. او گفت: تجربه خود را در ورزش همراه با ترس او را بیش از این مورد در کانکتیکات به رهبری او به دنبال این لایحه است.

“مهم نیست که شما چگونه به آن نگاه نمی توانیم رقابت در برابر ذاتی فیزیولوژیکی مزایای آن بیولوژیکی مردان دارای,” او گفت: “بعد اضافه کرد: “این بوده است که 100 درصد به دلیل تجربیات شخصی من و نعمت من از داشتن این فرصت را به رقابت و بازی در فقط دختر مدرسه ای دانشگاهی ورزشی. من می خواهم برای محافظت از این فرصت ها … برای دختران و زنانی که به دنبال خواهد داشت پس از من. این برای من سیاسی نیست بلکه شخصی است. آن را در مورد فرصت است.”

علم بیش از است که به عنوان یک زن در رقابت های ورزشی باقی مانده است مجمل و ستیز. آن منعکس شده است در تناقض قوانین در سراسر سطوح مختلف رقابت; در حالی که NCAA اجازه می دهد تا به رقابت بپردازند و پس از یک سال از هورمون درمانی آن نیست تنظیم یک نما ورزشکار سطح تستوسترون. کمیته بین المللی المپیک اجازه می دهد تا زنان تغییر جنسیت به رقابت تا زمانی که آنها با حفظ برخی از خون سطح تستوسترون برای حداقل یک سال.

محققان در حال جستجو برای اطلاعات بیشتر و پاسخ های بیشتر. یکی از این دانشمندان جوانا هارپر گفت: هیچ داده ها در ترانس ورزشکاران وجود داشته در سال 2004; که در آن سال او به خوبی شناخته شده فاصله دونده بود که شروع هورمون درمانی در حال انتقال به زن. تحقیقات خود را که بخشی از آن منتشر شد در سال 2015 نشان داد که یک گروه کوچک از زنان تغییر جنسیت دونده بودند هیچ رقابتی تر بعد از هورمون درمانی در زنان بخش از آنها شده بود در نر تقسیم شدند و در حال اجرا حداقل 10 درصد کندتر پس از درمان.

اما مطالعه کوچک در محدوده گفت: هارپر یک مشاور سابق کمیته بین المللی المپیک که در ادامه تحقیقات خود را در دانشگاه لافبورو در بریتانیا است.

“چگونه همه اینها بازی است که قطعا پیچیده و البته ما می دانیم بسیار کمی در مورد آن نشده” هارپر گفت. “اما با این فرض که ترانس را غیر قابل بحث کلی استفاده بیش از cisgender زنان نیست ثابت می شود درست است.”

مبارزه بیش از که می تواند به رقابت ادامه خواهد داد برپا در courthouses در سراسر کشور و چگونه این موارد در آیداهو و کانکتیکات در حال حل و فصل حمل مفهوم قابل توجهی با توجه به ارین Buzuvis غربی انگلستان دانشکده حقوق استاد که تحقيقات و می نویسد: در مورد جنسیت و تبعیض در آموزش و پرورش و دو و میدانی.

“تا کنون این مبارزه برای گنجاندن در دبیرستان ورزش در آن انجام شده در عرصه سیاسی در یک دولت توسط دولت بر اساس. بنابراین اگر وجود دارد یک پیروزی در [Hecox مورد] که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که منفی تلاش های سیاسی محدود,” Buzuvis گفت. “اگر وجود دارد نه یک پیروزی وضعیت موجود باقی می ماند و آنچه که ما انجام داده ایم, همه, همراه, است که برای متقاعد کردن کشورهای یکی یکی به اتخاذ فراگیر تر سیاست که هنوز مجاز به ادامه خواهیم داد.”

Hecox و تیم حقوقی برای اولین بار با هدف برنده شدن یک دستور در ماه اوت به طوری که او می توانید سعی کنید برای مدرسه. او در ادامه به قطار هر روز در حال اجرا مسیرهای پیاده روی در بویزی اغلب تصور خودش پوشیدن مدرسه آبی و نارنجی رنگ.

“من قطعا احساس افتخار به عنوان یک پتانسیل پیشگامی برای جامعه من. اگر من برنده شدن در این مورد آن مشروعیت می بخشد نهایی واقعیت است که من هیچ متفاوت از یک cisgender دختر بچه,” او گفت:. “من هنوز هم باید قادر به رقابت در این تیم است. آن را به من احساس آن جامعه است و ارزش نهادن به من به عنوان یک عضو.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin buy instagram followersowtürktelekom mobil ödeme bozdurmacialis fiyatSfero Döküm