همانطور که جهان به نظر می رسد برای coronavirus سپر بلا مسلمانان در حال سرزنش در هند

Pallava Bagla Corbis/گتی ایماژ

تاریخی جاما از دهلی یکی از بزرگترین مساجد در هند باقی مانده بسته پیش از شروع ماه رمضان.

دهلی نو — در یک صبح روشن در اوایل این ماه سابق افسر ارتش بود سوار موتور سیکلت خود را پایین جاده روستایی در جنوب هند سرمایه هنگامی که او رسیده بداهه مانع شدن. او تا به حال هیچ ایده روستاییان بودند به دنبال یک قربانی.

او آهسته دوچرخه خود را به توقف. مردان در مانع شدن سرعت شناسایی او به عنوان یک مسلمان از همسایه منطقه در ایالت هاریانا. “این افراد در حال پخش coronavirus” گفت: یکی از روستاییان با توجه به پلیس شکایت خانواده مرد. “چنگ زدن به او.”

Sahimuddin, 49, که می رود تنها یک نام احساس یک طناب انداخته دور گردن خود. حمله محکم طناب دار تا زمانی که او سقوط کرد ناخودآگاه شکایت گفت. او بعدها با عجله به بیمارستان سرفه خون که در آن پزشکان با انجام عمل جراحی اورژانس در پاره تارهای صوتی و نای آسیب دیده. او نیاز به بیش از دو عملیات در هفته پیش رو است.

حمله منعکس شده یکی از قدیمی ترین و زشت ترین انسان انگیزه: تمایل به سرزنش فاجعه بر کسانی که متفاوت هستند. در هند جستجو برای سپر بلا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس متمرکز شده مستقیما در این کشور قابل ملاحظه اقلیت مسلمان در یک جامعه از 200 میلیون که احساس تهدید و حتی قبل از ظهور covid-19.

اخبار کانال ها و برخی از حاکم-حزب عدالت و با عجله به سرزنش مسلمانان برای افزایش تعداد coronavirus موارد در کشور پس از, اسلامی, missionary گروهی در دهلی نو ظهور به عنوان یک سوپر پخش. در هفته های اخیر مسلمانان حمله شده است را تکذیب کرد و گفت مراقبت های پزشکی و در معرض تحریم — همه به نام ترس از ویروس.

در حالی که هند و خارج از غرفه برای موج سولفات به سمت کارگردانی آن جامعه مسلمان آن است که به هیچ وجه به تنهایی. در ایالات متحده و اروپا وجود داشته است گزارش ها از تبعیض و حملات بر مردم آسیایی تبار. در چین آفریقایی ها خارج شده اند و خودداری از ورود به رستوران در میان ترس که خارجی ها می تواند جرقه یک دور جدید از عفونت. در پاکستان, فعالان می گویند که هزاره اقلیت های قومی شده است ناعادلانه متهم به عنوان منبع ویروس است.

ایالات متحده ابراز نگرانی در مورد قربانی از اقلیت های مذهبی در طول بیماری همه گیر. سام براون بک که دارای عنوان سفیر ایالات متحده در مقیاس بزرگ برای آزادی بین المللی مذهبی, به تازگی به خواست دولت به “گام به بالا و مقاومت مواجه در این روایات نادرست.” او کاهش یافته است به نظر هند را درمان مسلمانان است.

این نوع از بحران را می توانید از جدید عبارات از تعصبات گفت: Charlie Campbell نویسنده از یک تاریخچه از قربانی. برای دولت, در ضمن هدایت خشم عمومی نسبت به داخلی یا خارجی دشمنان راه انحراف توجه از خود و شکست, او گفت:.

“این فقط زیادی ساده تر اگر شما می توانید تا شلاق زدن نفرت علیه شخص دیگری” کمپبل گفت:. “این ایده بد اپل به جای فاسد در هر بشکه رسید.”

قربانی در بیماری های همه گیر دارای سابقه طولانی است. یهودیان مقصر شیوع مرگ سیاه قرون وسطی در اروپا. مهاجران ایرلندی متهم شدند از گسترش وبا در قرن 19, ایالات متحده است. مردم هائیتی بودند آبرو در طول اپیدمی ایدز.

با این حال چنین واکنش های اجتناب ناپذیر نیست مورخان می گویند. پاسخ به بیماری های همه گیر که شامل قربانی نژاد پرستی و بیگانه ستیزی گسترش شایعات نادرست و قیمت سنگ آهن در بازار گفت: Nukhet Varlik, یک مورخ در دانشگاه کارولینای جنوبی که در مطالعات بیماری در مصاحبه های اخیر. اما آنها نیز شامل “همدلی نوعدوستی مراقبت و کمک به دیگران است.”

در هند, هندو-اکثریت ملت بیش از 1.3 میلیارد نفر کینه توزی به سمت کارگردانی مسلمانان در طول همه گیر تشدید کرده است در حال حاضر وضعیت دشوار است.

دولت نارندرا نخست وزیر هند به دنبال یک دستور کار هندو تقدم حرکت هند به دور از سکولار آن تاسیس آرمان و افزایش ترس که مسلمانان خواهد بود درمان به عنوان شهروندان درجه دوم. در ماه فوریه پایتخت هند شاهد آن بدترین خشونت بین بودایی ها و مسلمانان در چند دهه. بیش از 50 نفر که اکثر آنها مسلمان بودند کشته شدند.

در اواخر ماه مارس دهلی ستاد بین المللی اسلامی مبلغ گروهی به نام Tablighi Jamaat به عنوان یک منبع اصلی عفونت کروناویروس. بیش از 4000 تایید موارد مرتبط شده اند به افرادی که از طریق این مرکز است. رهبر آن اتهامات جنایی مواجه است از جمله تسامح گسترش بیماری که او را انکار می کند.

مجریان تلویزیون را متهم به درگیر شدن در یک عمدی توطئه به گسترش این ویروس بدون استناد به هیچ گونه شواهد است. “ما را شناسایی کرده اند که تاج خائنانی” thundered Arnab Goswami جمهوری تلویزیون.

در ضمن تهمت علیه مسلمانان در گسترش رسانه های اجتماعی. ویدئوها در Facebook و Twitter را به دروغ متهم مسلمانان از گسترش این ویروس توسط عمد تف زدن یا عطسه در مواد غذایی است. هشتگ #CoronaJihad گردش به طور گسترده ای. یک عضو پارلمان از حکم Bharatiya Janata Party گرفت تا عبارت در حالی که یکی دیگر از حزب رسمی تشبیه اعضای Tablighi Jamaat به “بمب انسانی.”

روز یکشنبه نزدیک به یک ماه پس از Tablighi Jamaat خوشه ظهور مودی صادر شده درخواست تجدید نظر برای وحدت. “Covid-19 نمی بیند و نژاد و مذهب و رنگ و طبقه creed زبان یا مرز” او در توییتر نوشت. “. . . ما در این با هم.” هند گزارش شده در مورد 20,000 موارد تایید شده و بیش از 600 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

Zafarul-اسلام خان رئیس دهلی اقلیت های کمیسیون گفت: Tablighi Jamaat رهبری موفق به پیش بینی خطر قریب الوقوع اما اشاره کرد که بسیاری دیگر از مذهبی و گروه های سیاسی در ادامه فعالیت های خود را در همان دوره است. پس از آن تهمت از مسلمانان رو با پوشش رسانه ای و تا حد زیادی بدون کنترل دولت می تواند پیامدهای گسترده خان گفت. او ترس آن را “بسیار طولانی” به رفتار تبعیض آمیز فرو نشست.

در شرق شهر هند از Jamshedpur باردار مسلمان ادعا کرد که زمانی که او رفت و به یک بیمارستان در هفته گذشته برای کمک به خونریزی ناگهانی او متهم شده بود از گسترش این ویروس و گفت: به تمیز کردن خود, خون, با توجه به نامه او فرستاده به بالا سیاستمدار در دولت است. بعد از آن روز, نوزاد پیدا شد مرده. تحقیقات در جریان است و هر گونه اقدام لازم گرفته خواهد شد در مقابل بیمارستان گفت: Anoop Birtharay این شهر سرپرست پلیس.

Rukhsar پروین, 15, یک مسلمان, زندگی دانشجویی در یک حلبی آباد در بهتپرا در ایالت بنگال غربی گفت: خانواده او استفاده می شود به نوشیدن آب از یک جامعه به آن ضربه بزنید. اما در حال حاضر او هندو همسایگان مانع آنها از دسترسی به آن گفت: آنها را گسترش عفونت است. بنابراین خانواده مسلمان در حال نوشیدن آب از لوله ها که عرضه غیر شرب آب برای حمام کردن به جای. محلی فعال تایید پروین حساب.

“ما احساس بد” پروین گفت. “چرا آنها رفتار مثل این با ما؟”

خبر جعلی نیز گردش در میان مسلمانان از جمله پیام های واتساپ ادعا که مقامات در حال گرفتن مسلمانان دور و به زور تزریق آنها با کوروناویروس. چنین دروغ انگیزه حمله به کارگران بهداشت در مرکزی هند در شهر ایندور زمانی که آنها بازدید یک مسلمان محله گفت: Suraj Verma, یک مقام ارشد پلیس در این شهرستان است.

در برخی از موارد قربانی ریخته به خشونت است. Zareen تاج 39 ساله مسلمان فعال شد و توزیع مواد غذایی به فقیر در اوایل این ماه در شهر جنوبی بنگلور. یک گروه از مردان وارد و شروع به فریاد در او و تیم تاج گفت: متهم آنها را از تف بر مواد غذایی و گسترش coronavirus. هنگامی که او بازگشت و دو روز بعد او گفت: اعضای همان گروه ضرب و شتم اعضای تیم خود را با چوب در دست و سر کشی از خون است.

Bheemashankar S. Guled معاون کمیسر پلیس گفت که سه نفر دستگیر شدند و تکذیب کردند و اقدامات آنها با انگیزه مذهبی.

این حادثه را ترک کرده است تاج brokenhearted. “ما می توانیم صرفه جویی در کشور ما از این بیماری اگر ما دست در دست” او گفت:. “این زمان برای همبستگی برای تقسیم و نفرت است.”

Sahimuddin بازنشسته ارتش حمله در هاریانا بود از بیمارستان مرخص شده و دوره نقاهت در خانه. در حال حاضر برای او از دست داده و توانایی خود را به صحبت می کنند. پلیس در حال بررسی حمله.

خانواده اش هنوز در وضعیتی وخیم. Sahimuddin پسر Akib حسین, یک مهندس نرم افزار گفت: این حمله بود به خصوص تلخ داده پدرش زندگی حرفه ای طولانی در ارتش هند.

“شما صرف 26 سال در خدمت کشور,” او گفت:, “و سپس شما را درمان مانند این فقط برای اینکه یک مسلمان.”

Tania Dutta در دهلی نو و الحق نواز خان در پیشاور پاکستان منجر به این گزارش.

ادامه مطلب

در هند, بزرگترین مستند به مهاجران مجبور به راه رفتن صدها مایل در خانه

در میان آسیب پذیرترین به کروناویروس: ده ها میلیون نفر که حمل HIV و سل

در هندوستان, زندگی در زیر coronavirus به ارمغان می آورد از آسمان آبی و هوای پاک

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات