به عنوان NFL خم به داده های بزرگ, 40 yard dash هنوز جای

اما آنچه نفوذ می کند 40 نگه دارید در NFL مقابل دفاتر و پیش نویس ، به عنوان گسترش جرائم نفوذ لیگ سرعت تبدیل به اولویت برای تیم است. “این نام این بازی” Kansas City Chiefs مدیر کل برت Veach گفت: روز قبل از, تیم, سریعترین در NFL به عنوان اندازه گیری توسط مایل در ساعت برنده سوپر باول. مسابقه برای پیدا کردن نه تنها سریع ترین بازیکنان اما کسانی که می توانند خود را خوب بکار بردن سرعت در بازی ها هرگز مهم تر بوده است.

NFL تیم جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها پیچیده و پیشرفته متریک و مقابل دفاتر تکیه فله-تا تجزیه و تحلیل بخش سنتز اطلاعات است. طرفدار فوتبال تمرکز دقت جمع آوری و انواع اطلاعات از کالج ها. برخی از تیم های دانشگاه ارائه بازیکن-ردیابی اطلاعات gleaned از اندازه گیری های GPS. در مدرن آب و هوا از داده های بزرگ, آنچه در پیش نویس ارزیابی می کند و یک بازیکن دو سرعت کمی کمتر از نیمی از یک فیلد در یک خط مستقیم نگه دارید ؟

“40 معنا نیست که هر چیزی” سان فرانسیسکو 49ers cornerback ریچارد شرمن گفت: قبل از سوپر باول. “توانایی برای اجرای خط مستقیم بدون آنکه کسی در تعقیب شما بدون در حال اجرا در برابر کسی بدون چرخاندن بدون برش و بدون فکر کردن به این معنی هیچ چیز نیست. آن را تقریبا به یک از امنیت کاذب برای این GMs.

“این توانایی را به بازی سریع — چه بازی خود را با سرعت? من فکر می کنم مردم شروع به رسمیت شناختن است که بیشتر, اما من حدس می زنم از 40 هنوز هم نشان می دهد. آن را هنوز هم چیزی برای انجام در ماه فوریه زمانی که هیچ فوتبال در جریان است. من فکر می کنم آنها خواهید پیدا کردن راه دیگری برای اندازه گیری آن را به زودی.”

شرمن ارزیابی است که هر دو در نقطه و کمی خاموش. این درست نیست که می گویند 40 بی معنی است. در حالی که آن را ممکن است یک پایه اندازه گیری در یک زمان از پیشرفته معیارهای تیم هنوز هم پیدا کردن ارزش در آن برای به دلایل مختلف. اما این درست است که بازی با سرعت مهم تر از تست سرعت که وجود خواهد داشت زمان هنگامی که ارزیاب می تواند نقطه به شواهد تجربی و نه تنها scouted مشاهدات در مورد چگونه به سرعت یک چشم انداز ،

آن زمان است که نزدیک تر از متوسط فن ممکن است متوجه. جان پولارد است معاون رئیس جمهور از گورخر ورزشی فراهم می کند که بازیکن-ردیابی اطلاعات برای NFL نسل بعدی آمار گیری مانند یک بازیکن را بالا سرعت در مایل در ساعت و فاصله یک گیرنده جدا از یک مدافع. هفته گذشته او خواسته شد در مورد شرمن پیش بینی است که تیم NFL خواهد شد که یک راه برای اندازه گیری سرعت بازی برای چشم انداز. در حالی که وجود دارد ممکن است یکی کلی دیگری متریک Pollard سریع با جواب.

“اینجاست” پولارد گفت.

‘که در آن ارزش است’

40 تبدیل شده است بی باک و خیلی از ارزش خود را برای تیم مدیون به دوام آن بوده است بخشی از این ترکیب پس از آن آغاز شد و در سال 1985 استفاده شد توسط پیشاهنگی در دهه های قبل از آن. تاریخی ورود از 40 بار اجازه می دهد تا تیم به مقایسه چشم انداز را به یک پایگاه داده. برخی از تیم های سفارشی الگوریتم فراتر از محبوبیت SPARQ, نمره, بر اساس داده های تاریخی است که ترکیب ترکیب نتایج به پروژه چشم انداز میزان موفقیت.

این ترکیب همچنین اجازه می دهد تا به صورت استاتیک مبنایی برای مقایسه — هر چشم انداز اجرا می شود همان فاصله در همان سطح تحت همان شرایط در حدود همان زمان. در یک سطح ساده تر ارزیابی احساس راحتی با 40 چرا که آنها همیشه درک آنچه در آن به معنی.

“که در آن ارزش است” NFL Network پیش نویس تحلیلگر دانیل ارمیا گفت. “و من فکر می کنم که در آن تردید است برای تغییر.”

روش جدید برداشت و مرتب سازی داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه به 40 منسوخ شده اما به جمع اوری اطلاعات بیشتر از آن. در این سال ملی فوتبال سراغ این شرکت اجرا می شود که این ترکیب شامل در بسته آن را می فرستد به تیم دوم زاویه دوربین از هر بازیکن 40 — سر-در مشاهده از خط پایان برای تکمیل استاندارد سربار شات. تیم درخواست کرده بود این زاویه به طوری که آنها می تواند آن را به ورزش خود عملکرد کارکنان به مطالعه یک بازیکن را گشاد گشاد راه رفتن. او در حال حرکت side-to-side? با وجود ایرادات نقص است که نشان می دهد او است و یا می تواند سریع تر از زمان خود را?

“حتی با تمام تجزیه و تحلیل پیشرفته و چیزهایی که تیم های در حال انجام در حال حاضر به ارزیابی بازیکنان من در واقع فکر می کنم داده می شود حتی مهم تر از سرعت نظر” فوتبال ملی سراغ رئیس جمهور جف فاستر گفت.

حتی پولارد که سیستم NFL استخدام به جمع آوری و مرتب سازی پیشرفته اندازه گیری می بیند 40 به عنوان یک عنصر مهم در بازیکن ارزیابی است. ده سال پیش او گفت: او را به عهده گرفت 40 که یک روز تبدیل به منسوخ شده است. در حال حاضر هر چند او به رسمیت می شناسد که هر گونه اطلاعات می تواند با ارائه ارزش به عنوان طولانی به عنوان آن را به درستی استفاده می شود.

“وجود دارد اتاق را در قفسه برای کسب اطلاعات بیشتر و معتبر شواهد تجربی,” پولارد گفت. “من واقعا نمی دیدن یک روز هنگامی که برخی از [ترکیب] آزمون ما شاهد فقط از بین برود. شاید معادله بررسی می شود دیگر با اضافه کردن متغیر های دیگر مانند داده های ردیابی و بازی-وضعیت اطلاعات به عنوان داده های ردیابی می شود بیشتر نشو و نما در سطح دانشگاهی. … من هنوز هم فکر می کنم کسانی که آزمون های استاندارد یک مقدار زیادی از سطح راحتی.”

پولارد اضافه شده است که او می کند را ببینید علاقه رو به رشد از تیم NFL در اندازه گیری بازیکنان انفجاری و سرعت در حالات بازی. او نمی تواند می گویند که تیم های دانشگاه و یا حتی چگونه بسیاری از, با استفاده از گورخر بازیکن ردیابی محصولات اما او پیش بینی یک آینده که در آن بسیاری از کالج برنامه های به اشتراک گذاری احداث مخازن بازیکن-ردیابی اطلاعات با NFL تیم در همان راه آنها را به اشتراک بازی های ویدئویی.

سفر به دانشگاه این سقوط ارمیا اغلب صحبت با NFL پیشاهنگی که دریافت player-ردیابی داده ها از تیم های دانشگاه که با استفاده از منجنیق سیستم که با استفاده از GPS برای اندازه گیری حرکت بازیکن.

“آنها شروع به دریافت سرعت بالا [در مایل در ساعت], شتاب, کاهش سرعت,” ارمیا گفت. “آنها شروع به جمع آوری داده ها در که با این بچه ها. آنها در نهایت به اندازه کافی از حجم نمونه آنها در حال رفتن به قادر به پیدا کردن آنچه واقعا مهم وجود دارد.”

برای سه فصل گذشته NFL استفاده گورخر را بازیکن-سیستم ردیابی در ارشد کاسه سراغ ویترین در موبایل علا. در این سال تیم خواسته گورخر کارکنان نه تنها برای عمل روزانه گزارش از داده های استخراج شده از بازیکن-تکنولوژی ردیابی بلکه برای گزارش از دو سال گذشته به طوری که آنها می تواند اجرای تجزیه و تحلیل مقایسه چشم انداز با بازیکنان که در حال حاضر در لیگ.

“این هنوز مراحل اولیه تصویب و علاقه” پولارد گفت. “اما ما شاهد شتاب سطح علاقه و شور و شوق در اطراف با استفاده از آن به سراغ.”

‘ما چگونه پیاده سازی آن ؟

در سال گذشته Pollard گفت: با تصویب حمله کننده Montez عرق و گسترده ای از گیرنده های تری McLaurin و Deebo ساموئل شد standouts بر اساس بازیکن-پیگیری در طول ارشد کاسه شیوه های. عرق که مانند McLaurin شد پیش نویس توسط واشینگتن ردسکینز, ثبت یکی از سریعترین سرعت بالا از هر بازیکن در طول یک پاس-راش مته. هر سه هم زد فروزان 40 بار در ترکیب اما تیم می تواند اعتبار آن زمان با آنها چگونه انجام شده در gamelike محیط زیست در ارشد کاسه.

گورخر گزارش همچنین شامل اطلاعات در مورد چگونه به سرعت بازیکنان سرعت بخشیدن و کاستن دادن ملموس اندازه گیری به سراغ lingo مانند “بستن با سرعت” و “خوب لگن است.” اندازه گیری آن تنها رشد خواهد کرد با ارزش تر به عنوان تیم ساخت پایگاه داده و قادر به مقایسه پیش نویس چشم انداز فعلی و سابق NFL بازیکنان که تست شده به طور مشابه.

NFL تیم در یک مسابقه به شکل از چگونه برای پردازش اطلاعات جدید را در اختیار خود. فاستر گفت: هر تیم NFL دریافت همان بسته نرم افزاری از اطلاعات از این ترکیب در همان زمان — به معنی رقابتی نهفته است که چگونه تیم ها از آن استفاده کنید.

“ما نوع برداشت” اطلاعات Green Bay Packers مدیر کل برایان Gutekunst گفت: در تابستان گذشته. “در حال حاضر از آن برای تمیز کردن آن است. و پس از آن … [با] آنچه ما در بر داشت چگونه ما در اجرای آن ؟ من فکر می کنم بچه ها هنوز هم جستجو سوراخ خرگوش برای دیدن چه چیز دیگری در خارج وجود دارد. ما در حال به چالش کشیدن بچه ها ما را به نگه داشتن در آینده ما و پیدا کردن آنچه که چوب و آنچه را نمی کند.”

برای جذبه از 40 باقی مانده است. یک زمان در 4.4 ثانیه محدوده فراهم می کند یک تکان خوردن و حتی گاه به گاه NFL می دانم که طرفداران در یک زمان تحت 4.3 همه زمان عملکرد. در زمان هر چند اعداد مختلف ممکن است در بیشتر معنی. 40 هنوز هم نشان می دهد اما چگونه ما در مورد آن متفاوت خواهد بود.

“من امیدوارم که من هنوز وجود دارد با tamöz در [پخش] غرفه و ما در حال صحبت کردن در مورد یک پسر که فقط پاره 24-مایل در هر ساعت به جای گفتن او زد 4.32 و یا هر آنچه در آن بود که” ارمیا گفت. “من فکر می کنم که در آن به رهبری است. ما می توانیم بحث در مورد انفجاری بودند و یا توانایی به کاستن سرعت. که رفتن برای پایان دادن به اینکه بیشتر اطلاعات ارزشمند است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im