اگر چه مناطق دیگر کشور مانند میامی-Dade County شده اند ضربه سخت تر اورنج کانتی خانه به دیزنی جهان (که همچنین میزبان لیگ برتر فوتبال بازگشت به رقابت) دیدم موارد جدید افزایش قابل توجهی در هفته گذشته. این روند از دست داده است در نقره ای NBA تصمیم گیران و مضطرب تیم مدیران و بازیکنان.

“ما در حال نزدیک نظارت بر اطلاعات در فلوریدا و اورنج کانتی و ادامه خواهد داد به کار مشترک با ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی در مورد برنامه های ما” یک سخنگوی NBA در بیانیه ای گفت.

اورنج کانتی دولت محلی در پاسخ شنبه با ساخت ماسک اجباری برای نفر را در ملاء عام. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) که در مارس دفاع و پشتیبانی خود را از دولت به عنوان خانه موقت برای قطع ورزشی لیگ هنوز نیاز به ماسک ایالت و یا به عقب خود را مرحله به مرحله بازگشایی طرح اجازه داده است که رستوران ها و سالن های ورزشی در بسیاری از دولت به فعالیت در 50 درصد ظرفیت ژوئن 5.

وجود دارد در حال حاضر شده است عواقب واقعی برای ورزش در فلوریدا. لیگ اصلی بیس بال فیلادلفیا فیلیز و NHL Tampa Bay Lightning امکانات بسته در دولت هفته گذشته پس از چند بازیکن تست مثبت است. NFL را Tampa Bay Buccaneers و دانشگاه فلوریدای جنوبی, تیم ملی فوتبال نیز تا به حال چند بازیکن تست مثبت اما امکانات خود باقی مانده اند باز است. اورلاندو پراید روز دوشنبه اعلام کرد تصمیم خود را برای خروج از زنان ملی فوتبال در لیگ آینده چالش های جام حذفی پس از چند بازیکن و کارکنان آزمایش مثبت است.

اگر NBA حباب غیر قابل نفوذ شد — اجازه می دهد بدون خارجی ها در, و هیچ خودی کردن — شرایط در فلوریدا خواهد بود کمتر مورد. طرح منع نمی کند بازیکن از خروج از حباب و یا اخراج آنها از رقابت می کردند که در خارج از دانشگاه. دیزنی کارمندانی که خدمات بازیکنان در اتاق و بخشی از رسانه های عضو خواهد شد که پوشش بازی خواهد بود و مجاز به کار در حباب و بازگشت به خانه های خود و یا هتل ها در خارج از آن.

حمایت در محل برای نگه داشتن بازیکنان و مربیان از تماس مستقیم خانهدار و روزنامه نگاران اما خطر قرار گرفتن در معرض ثابت است. میشل رابرتز NBPA اجرایی, مدیر گفت: ESPN.com در روز شنبه که این اتحادیه خواهد “به دنبال اجرای” محدودیت های اضافی به حباب دسترسی “در صورت لزوم” باید وضعیت در فلوریدا به وخامت بیشتر.

هر NBA, جدول تیم ها خواهد رسید در دیزنی جهان در جولای 7 و فصل به طور منظم بازی از سر گرفته خواهد جولای 30. حتی پس از coronavirus چالش آغاز می شود با فاز 2 از بازگشت این هفته است. بازیکنان باید شروع به بازگشت به خانه خود را در بازار سه شنبه یا اعلام نیت خود را به شرکت در اورلاندو به هر دلیل توسط چهار شنبه.

در فاز 2 اجرا می شود که از طریق پایان ماه ژوئن بازیکنان را تحت coronavirus آزمون هر روز دیگر با استفاده از آزمون نیز در دسترس ساخته شده خود را به اعضای خانواده و شرکت اجباری در آموزش بهداشت. این دوره را نیز به عنوان یک سر تعداد: تیم کامپایل خواهد شد خود را 35 نفر سفر احزاب و متعهد پزشکی بررسی همه پرسنل برای عوامل خطر.

فاز 3 آغاز خواهد جولای 1, زمانی که بازیکن قادر خواهد بود برای شروع اجباری تمرینات فردی در تیم تاسیسات در بازار به خانه خود. بازیکنان باید رفت و آمد به مرکز خود را هر زمان که ممکن است تحت دمای معمولی کنترل و جلوگیری از استفاده از خارج از ورزشگاه بدون اجازه قبلی. گروه تمرینات scrimmages مطبوع جلسات و فرد در جلسات تیم مجاز نیست تا ورود در دیزنی جهان.

با احتیاط بیش از حد در تماس است که می تواند به افزایش قرار گرفتن در معرض NBA موظف است که تمرینات بود مبهوت و که بیش از 10 مربیان در ورزشگاه در همان زمان. تیم باید اقدامات احتیاطی دیگر مانند ضد عفونی امکانات خود را در خدمت به صورت جداگانه بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی, برگزاری همه رسانه ها جلسات عملا و راه اندازی یک بررسی در روش کمک به, تماس, ردیابی.

اگر همه به خوبی می رود, تیم خواهد اقدام به دیزنی جهان از طریق چارتر هواپیما و یا اتوبوس. همه پرسنل باید درجه حرارت خود را چک قبل از سوار شدن پوشیدن ماسک در طول سفر و نشستن در یک جسمی فاصله گرفته ای ، پس از ورود بازیکنان منتقل خواهد شد در اتوبوس به طور مستقیم به دیزنی جهان که در آن آنها را بررسی کنید و شروع به انزوا دوره از 36 تا 48 ساعت.

استفاده از افزایشی مراحل تست منظم و سخت تمیز و سفر, شیوه باید کمک به محدود کردن گسترش coronavirus اما هیچ تضمینی وجود ندارد. تا زمانی که تیم را ترک دیزنی جهانی بازیکنان را در خانه زندگی می کنند و مجاز به شرکت در تظاهرات فروشگاه برای مواد غذایی و شرکت در فعالیت های ضروری در خارج از خانه و محیط کار. NBA مراحل اولیه بسیار شبیه به آن حباب پیشنهاد تکیه به سمت یک “خود افتخار” رویکرد. در حال حاضر بازیکنان متعدد بوده است عکس در گروه تمرینات تیم امکانات در هفته های اخیر.

در حالی که نقره ای است گفت: NBA برنامه را ادامه دهید حتی اگر بازیکنان تست مثبت قبل یا در طول دیزنی جهان باقی می ماند تنگ برنامه اجازه می دهد تا کمی تکان دادن اتاق به جای خاموش کردن موقت یک تیم تسهیلات و یا به تاخیر انداختن بازی در صورت شیوع گسترده تر. NBA به دنبال آب آن تلویزیون درآمد با آوردن 22 تیم به اورلاندو, بازی, هشت فصل به طور منظم بازی و اضافه کردن یک پتانسیل بازی در دور هشتم بذر در هر کنفرانس در نتیجه مدت زمان تمدید این فصل و نیاز به استفاده از سه هتل لوکس به خانه نزدیک به 400 بازیکنان.

کسانی که ساختاری تصمیم گیری می تواند به صورت موشکافی بیشتر اگر حباب است به خطر بیافتد و یا اگر یک بازیکن کلیدی است که در معرض یک قرنطینه تا 14 روز پس از تست مثبت است. بنابراین بیش از حد می تواند NBA بنیادی انتخاب: چیدن فلوریدا در حال حاضر یک جوجه نقطه داغ به عنوان میزبان آن است.

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات