به عنوان محرک پرداخت شروع یک روستایی رهنی نگه می دارد در حال حاضر تلاش شهر شناور

جرمی بسوزم از خواب بیدار شدم به تنهایی و دور از همسر و پسر نوجوان پشت اتاق رهنی او در حال حاضر تماس خانه.

او خود را کشیده و از قهوه ای تاشو شمارش پول نقد را در خود ثبت و ارسال شده به روز معاملات در Instagram. Lysol و ضد عفونی کننده دست در دسترس او نشسته در کنار فروشگاه جدید درایو-از طریق پنجره. در ضخامت جهانی همه گیر Triple R پیاده شد هنوز هم باز است.

بسوزم تا به حال بسته فروشگاه برای 10 روز در ماه مارس ترس او را coronavirus صفحه اصلی. پس از آن سوالات نگران از مشتریان که در حال حاضر امن وام در برابر اموال خود را که نیاز به او را در این ماه آمده است. رولند مورد نیاز آنها را بیش از حد.

“I can’t go home,” او گفت:, فیلدینگ تماس از تلفن های همراه. “ما باید به پرداخت صورتحساب ما امرار معاش. ما در مورد آن را به عنوان یک خانواده است و ما تصمیم که من قربانی بره.”

صاحب جرمی بسوزم و برادر در قانون استیون شاه ماهی کار جدید درایو-از طریق پنجره نصب شده برای به حداقل رساندن تماس با مشتری در سه گانه R مغازه در خاکستر, تخت, ارک. در تاریخ 1 آوریل.

در Ash, تخت, ارک. — شهر 1,082 که در آن بیش از یک چهارم در فقر زندگی می کنند — coronavirus برای اولین بار احساس می کردم که در دوردست. ناگهانی رکود اقتصادی است که پس از پرتاب بیش از 17 میلیون آمریکایی از کار نمی بلافاصله ثبت نام در این پاسگاه روستایی در نزدیکی مرز میسوری.

اما رولند رهنی شده است ضروری برای مشتریان فقط گرفتن. و آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اقتصادی درد ناهمواری در سراسر کشور تشدید مشکلات بسیاری در شهر می دانستم که همه به خوبی.

زمانی که رکود اقتصادی را لمس کردن ساکنان خاکستر تخت و اطراف آن تیز شهرستان نیست فقط تعجب می کنم که آیا آنها باید به سهام تا در ملزومات است. آنها نگران باشید که چگونه به آنها پرداخت.

“بسیاری از مردم فکر می کنم آن را یک انتخاب فقط به رفتن به فروشگاه مواد غذایی گفت:” جرمی همسر پاملا که مدیریت کسب و کار از خانه. “آن اینجا نیست.”

“باز کردن” نشانه روشن است در مقابل پنجره Triple R پیاده در خاکستر, تخت, ارک. در تاریخ 1 آوریل.

Coronavirus به راه انداخته است بحران بی سابقه اقتصادی یکی به قدری فراگیر است که واشنگتن است نورد از تریلیون ها دلار برای حمایت از افراد و کسب و کار. اما pawnshops کار در یک تکه از این اقتصاد بود که در کنار مردم رفاه از سال های اخیر است. بسیاری از مشتریان لازم نیست که حساب های بانکی خواهد بود و تحت فشار به قرض گرفتن از جریان اصلی بیشتر وام دهندگان. آنها همچنین می تواند در صورت دیگر منتظر خود محرک چک — 1200 $برای میلیون ها نفر از بزرگسالان — از آنجا که برنامه های اولویت پرداخت مستقیم.

Pawnshops به مردم اجازه می دهد با چند گزینه برای قرض گرفتن در برابر اموال خود را. در خاکستر مسطح که در آن متوسط درآمد خانوار از $19,837 کمتر از یک سوم از میانگین ملی می توان آن را تنها گزینه است. گرفتن یک ژنراتور برای $300 می تواند پوشش یک ماشین پرداخت. 12-gauge shotgun ممکن است دستور $100 و ارائه یک کوسن تا امنیت اجتماعی از طریق می آید.

“شما باید تعداد زیادی از افراد که زنده به چک چک” گفت: Ethan بارنز رئیس جمهور از بهار منطقه رودخانه اتاق بازرگانی که مثل رولند است مادام العمر ساکن تیز شهرستان است. “جرمی کسب و کار ممکن است که تاسیسات کمک می کند که کسی قرار دادن یک پوند اضافی گوشت روی میز را برای خانواده خود.”

در اوایل شیوع پاملا شوخی که شوهرش از 23 سال می تواند حرکت به بنگاه رهنی. اما آنها به سرعت به رسمیت شناخته شده چقدر استارک انتخاب شد: نزدیک فروشگاه و قطع کسانی که در آن بستگی دارد یا قبول خطرات بهداشتی از باز ماندن.

به معنی چرخش به دور مردی که آلت سلاح گرم برای مراقبت از سرطان زده, همسر, پاملا گفت. یا زنی که به طور منظم می آید در در پایان این ماه پس از او پول خشک شده است اما صورتحساب ندارد.

بنابراین Rowlands شروع نقشه برداری از چگونه با خیال راحت بازگشایی شده است. آنها نصب و واشر و خشک کن در دفتر بازگشت و راه اندازی نرم افزارهای امنیتی برای جرمی به خواب. آنها ساخته شده است یک درایو-از طریق پنجره به طوری که او می تواند با محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به مشتریان. و آنها در حال حاضر درخواست مشتریان با اقلام بزرگ به جلو تا به ورودی اصلی و ماندن در اتومبیل های خود را در حالی که جرمی فرنگی خود را حمل و نقل.

آن را به طوری که زمانی که گوشی را حلقه رولند وجود دارد برای پاسخ به.

“Triple R گرو این است که جرمی. چگونه می توانم به شما کمک کنم؟”

جرمی رولند میسازد در تاشو که در آن او می خوابد در سه گانه R پیاده در خاکستر, تخت, ارک. او نقل مکان کرد و به او رهنی در تلاش برای محافظت از خانواده اش در مورد او می آید در تماس با کوروناویروس.

جرمی Rowland به تازگی نصب شده و واشر و خشک کن در پشت خود ذخیره کنید.

بلند دندانه دار کردن تفنگ در سه گانه R پیاده کم است در سهام پس از افزایش در خرید میان شیوع کروناویروس.

بالا: جرمی رولند میسازد در تاشو که در آن او می خوابد در سه گانه R پیاده در خاکستر, تخت, ارک. او نقل مکان کرد و به او رهنی در تلاش برای محافظت از خانواده اش در مورد او می آید در تماس با کوروناویروس. پایین سمت چپ: جرمی Rowland به تازگی نصب شده و واشر و خشک کن در پشت خود ذخیره کنید. پایین سمت راست: بلند دندانه دار کردن تفنگ در سه گانه R پیاده کم است در سهام پس از افزایش در خرید میان شیوع کروناویروس.

‘بسیاری از نشانه ها می گویند ‘بسته’ ‘

برای Rowlands تصمیم به ماندن در باز شد و کمتر در مورد خدمت به تازگی مبتلا تر مایل به ایستادن در پشت کسانی که تا به حال وابسته به موسسه رهنی برای سال.

تیز شهرستان است به طوری روستایی بارنز گفت که آن را در ابتدا عایق از جارو اخراج و اقتصادی موج جزر و مدی roiling ملت است. یکی از شهرستان های برتر کارفرمایان خارج شده Supercenter شد که از 25 سال پیش. Triple R نشسته در نزدیکی, در تنها چراغ ترمز در خاکستر ،

برخی از کسب و کارهای محلی هرگز بازگشایی پس از گردباد مرگبار پاره پاره از طریق آرکانزاس در سال 2008. چقدر از بودجه دولت متکی بر گردشگری مالیات بر فروش دلار که خشک خواهد شد تا به عنوان صنعت sputters.

بارنز برای سال کار کرده برای جذب سرمایه گذاران و کسب و کار جدید در سنگ فرشهای این منطقه مقرون به صرفه املاک و مستغلات و حس عمیق از جامعه است. “این فقط یک ماده از مردم از آمدن به اینجا و تحقق پتانسیل,” او گفت:.

اما در هفته گذشته coronavirus و پیامدهای آن را شروع کرده اند لغزش از طریق. زمانی که تیز شهرستان گزارش اولین مورد تایید شده در اوایل این ماه و خرده فروشان و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر نمی تواند آن را نادیده بگیرد حتی اگر آرکانزاس است که در میان معدود کشورهای بدون اقامت در خانه سفارش دهید.

“اگر شما درایو کردن نوار اصلی در تیز County, شما خواهید دید بسیاری از نشانه ها می گویند ‘بسته’ ” بارنز گفت.

استیون شاه ماهی از Triple R گرو مذاکرات به مشتریان در فروشگاه جدید درایو-از طریق راه اندازی. داخل فروشگاه استفاده می شود به یک پاتوق بنابراین مشتریان نیاز به جلو و به پنجره به عقب.

استیون شاه ماهی از آثار جدید درایو-از طریق پنجره در Triple R پیاده آگهی AR-15 به یک مشتری.

جرمی رولند اسپری Lysol در پول خود را زیر شلواری پس از هر مشتری.

بالا: Steven شاه ماهی از Triple R گرو مذاکرات به مشتریان در فروشگاه جدید درایو-از طریق راه اندازی. داخل فروشگاه استفاده می شود به یک پاتوق بنابراین مشتریان نیاز به جلو و به پنجره به عقب. پایین سمت چپ: Steven شاه ماهی از آثار جدید درایو-از طریق پنجره در Triple R پیاده آگهی AR-15 به یک مشتری. پایین سمت راست: جرمی رولند اسپری Lysol در پول خود را زیر شلواری پس از هر مشتری.

به زودی رولند خدمات می تواند در ضرورت. در مکان هایی که منزوی به عنوان خاکستر تخت و به عنوان شلوغ به عنوان شهر نیویورک اکثریت رهنی مشتریان در میان ملت 63 میلیون unbanked یا underbanked بزرگسالان با توجه به 2017 و ارقام از بیمه سپرده فدرال Corp. این بدان معناست که نمرات از خانواده های ایالات متحده ندارد و یک چک یا حساب پس انداز و یا که آنها تا به حال یک حساب اما همچنین به دنبال خدمات مالی خارج از سیستم بانکی.

به عنوان دولت فدرال تصدیق به موضوع وام و محرک چک تحت چه چیزی شناخته شده به عنوان مراقبت در عمل کسانی که در اقتصاد حاشیه ممکن است به تسکین.

تریسی, Harrison مستقل آرایش هنرمند در حیاط Fla., در نزدیکی میامی گفت: او نبوده است قادر به ملاقات با مشتریان پس از وقوع. برای سالها او با اتکا بر کارکنان در نرنجا تجارت ارسال و پیاده را از طریق بار سخت هنگامی که “به پایان می رسد نیست ، آنها ممکن است به دنبال در هر یک از دیگر, اما آنها کاملا نمی تواند لرزش دست.”

پیاده کارگزاران ارائه وام های کوتاه مدت برای افرادی که به ارائه اموال خود را به عنوان وثیقه. متوسط وام کوچک است — در حدود $150 — و هیچ تاثیری در یک تاریخ اعتبار مشتری.

هریسون می دانستند که پا بر روی کاغذ توالت تمیز کردن لوازم و اضافی مواد غذایی و در طول همه گیر خواهد مجسمه نیم تنه خود بودجه است. بنابراین دختر خود را تلویزیون صفحه تخت و یک گردنبند با آویز برای $350.

“اگر آن را به حال شده است برای آنها که باز من نمی شده اند قادر به گرفتن آنچه که من نیاز” هریسون گفت. “من نمی توانم به بانک بروید و می گویند:” من نیاز به قرض گرفتن 300 دلار است.’ آنها مانند, ” آره, راست, از اینجا دریافت کنید.’ “

رکود اقتصادی همیشه به افزایش کسب و کار ارائه وام به کسانی که در نیاز فوری — و در بالا حق بیمه گفت: الن Harnick یک معاون اجرایی رئیس جمهور در مرکز مسئول وام. اما بر خلاف ماشین-عنوان و یا وام payday در گرو مشتریان نمی خطر سقوط بیشتر به بدهی اگر آنها نمی تواند پرداخت.

جرمی رولند باعث می شود یک معامله وام با مشتری از خود درایو جدید-از طریق پنجره در Triple R پیاده.

“زمانی که این لایحه به علت می آید و فرد می تواند آن را ندارند, اگر شما یک پیاده وام نتیجه این است که شما از دست دادن چیزی که شما pawned,” Harnick گفت. “با این وام دهندگان دیگر شما لازم نیست که از پس بدهی های خود را سوار. و پس از آن شروع می شود و ترکیبات آن می تواند بسیار فاجعه بار است.”

در پدر, پول نقد, در میامی, آندرس calvin mcelroy خدمت مشتری که مشغول به کار در AmericanAirlines Arena — خانه Miami Heat — که مطمئن بود او می خواهم کامل چک پس از NBA به حالت تعلیق در آن فصل است. یکی دیگر گفت: calvin mcelroy فروشگاه را به مدیر است که او در گرو عقد قرارداد با مشتریان چینی بودند که پشت در پرداخت های خود را.

“برای بسیاری از مردم در این لحظه که می گذرد به شما قرض دادن پول برای طلا و جواهر ؟ برای یک کامپیوتر ؟ تلویزیون؟” Calvin mcelroy گفت. “بانک ها در حال رفتن به شما کمک کند با آن است. ما تنها امید خود را.”

اریک زننده یک چهارم نسل کارگزار پیاده در شهر نیویورک است تا به حال به قبول محدودیت از آنچه که او می تواند ارائه به مشتریان با کسی که با او دارای روابط دیرینه. کسب و کار خود و زننده وثیقه وام ارائه می دهد وام در طلا و جواهر و به عنوان دست دوم فروشنده.

زننده اولین معنا که اقتصاد بود ترک خوردگی آمد و قبل از نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) آغاز پخش زنده به روز رسانی در مورد شیوع آن بود که صنعت سفر شروع به خونریزی. یک کارگر در نزدیکی میدان تایمز هتل آمد و زننده را 47 محل خیابان گفت: ساعت و پرداخت شده است. مرد pawned یک ساعت مچی طلا و اقلام برای چند هزار دلار است.

یک روز در ماه گذشته یک high-end طلا و جواهر تولید کننده آنها و زننده شناخته شده است برای سال ها به ارمغان آورد در کل خط تولید. طلا و جواهر گفت و زننده او نمی دانست که چگونه او را اجاره و یا پرداخت کارکنان خود را.

“این یک چیز سخت به دیدن” و زننده گفت. “او در تلاش بود تا فعال شود اما او می دانست که او نیاز به یک مقدار قابل توجهی از پول است. من فکر می کنم من به او نیمی از آنچه که او مورد نیاز است ، که همه من می تواند انجام دهد.”

استیون شاه ماهی باز و باز می شود درهای جلو در Triple R پیاده را در یک قطعه از مبلمان. فروشگاه بسته است به راه رفتن ترافیک اما درب باز می شود به عنوان مورد نیاز برای تبادل اقلام بزرگ است.

‘ما باید برای دیدن چه مدت ما’

وزن پر از coronavirus رکود اقتصادی ممکن است هنوز به آمار تیز County, اما هر گونه حمایت خواهد بود. تحت فدرال امداد, بسته بندی, کسب و کارهای کوچک کمتر از 500 کارمند می توانید درخواست برای وام.

در روستایی آرکانزاس “کسب و کارهای کوچک می تواند دو یا سه کارمند — پدر و مادر و پسر و دختر در حال اجرا کسب و کار” بارنز گفت. او افزود که این فرد محرک چک از 1200 دلار خواهد بود “برکت و رحمت از آسمان” برای بسیاری از خانواده ها.

جرمی رولند چپ و کارمند استیون شاه ماهی از Triple R گرو را یک Facebook Live, اعلام, نشان دادن اسلحه آنها را دور دادن به کسانی که پاسخ می دهند با استفاده از فروشگاه رایگان Triple R گرو برنامه.

“ما باید برای دیدن چه مدت ما باید تا زمانی که ما متاسفانه اگزوز ما دیگر منابع برای به دست آوردن حتی خرید مواد غذایی” بارنز گفت: “شاید خرید چند اضافی و تمیز کردن وسایل.”

Triple R گرو وجود خواهد داشت. در روزهای رولند بسته مغازه حدود 4:30 بعد از ظهر هر چند زنگ گوشی برای ساعت ها فراتر از آن است. او ممکن است پر کردن شب و یا تعطیلات آخر هفته پیمایش از طریق توییتر و Infinite یا گرفتن قایق خود را به “فاصله اجتماعی در وسط دریاچه است.” پاملا شده است در تلاش برای آماده سازی و بسته شام سالم برای جرمی هر چند او هنوز رضایت خود را دندان شیرین مورد علاقه خود را با کیک شکلات آلمانی.

برای Rowlands آزمون این بار گیر زندگی از هم جدا تخلیه ژنراتور از مردم تنه — به طور خلاصه به محو دور مدتی پس از 9 بعد از ظهر جرمی حل و فصل به قهوه ای تاشو در خانه موقت. و یک بار دیگر تلفن همراه خود چراغ این بار با یک تماس FaceTime از پاملا و Ty, 18 ساله پسر.

جرمی Rowland به نظر می رسد در یک عکس از خود به همراه همسر و پسرش.

عکاسی توسط ترا Fondriest برای واشنگتن پست. ویرایش عکس توسط Annaliese نورنبرگ. طراحی توسط آدری Valbuena. کپی ویرایش توسط کارن Funfgeld.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de