به عنوان ورزشی بازگشت در خطر ورزشکاران ممکن است به صورت ” سنگین و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به بازی

“تمام مکالمات که من تا به حال با ما کادر پزشکی و تیم ما پزشکان باید اساسا گفت که تا زمانی که من انجام آنچه که من به طور معمول انجام دهید تا آنجا که به نگه داشتن خودم سالم آنها گفت که من واقعا در هر خطر بالاتر از هر شخص دیگر” الکساندر گفت. “این نوع از ذهن من-مجموعه. من اعتماد به آنچه آنها می گویند. من می دانم این است که همیشه در حال تحول وضعیت است.”

الکساندر است که در یک کلاس از ورزشکاران حرفه ای است که می افزاید: یک لایه از عوارض و احتیاط به در حال حاضر گیج کننده وظیفه ورزشی لیگ بازگشت به بازی. جوان و در اوج شرایط فیزیکی ورزشکاران در جمعیتی کمتر احتمال دارد به صورت شدید اثرات حتی اگر آلوده رمان coronavirus. اما در میان آنها نجات یافتگان از سرطان, بیماران دیابتی, افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی و دیگر ضعف سيستم ايمنی بازیکنان که ممکن است در معرض خطر بیشتری از ابتلا به این ویروس و یا بیشتر مستعد ابتلا به بدترین covid-19 بیماری را باعث می شود.

ممکن است تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان که به صورت بالقوه بالا خطرات بهداشتی در هر ورزش است. اما لیگ باید مسئولیت رسیدگی به آنها را به عنوان یک جزء حیاتی از بازگشت-به-بازی, برنامه, به دلیل ریسک برای آنها می تواند به معنای واقعی کلمه مرگ و زندگی است. لیگ و اتحادیه بازیکنان نیز باید به یک توافق در مورد چگونه بازیکنان که ممکن است انتخاب کردن برای دلایل بهداشتی باید به کار گرفته شود از قراردادی و فهرستی از دیدگاه. آنها می تواند قرار داده شده در مجروح لیست? رد حقوق ؟ کسانی که مسائل مربوط به لیگ هنوز برای مرتب سازی از طریق.

“مردم دیدن ورزشکاران حرفه ای به عنوان این نوع از ربات شکست ناپذیر که در آن آنها همیشه در بهترین شکل و بدون هیچ نوع chink در زره خود را اما که واقعا مورد” کلیولند براونز offensive lineman و بازیکنان NFL رئيس جمهور انجمن J. C. Tretter گفت: این ماه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “هستند بسیاری از بچه ها با شرایط اساسی و مشکلات است که ما باید به نگاه کردن به. این چیزی است که ما همیشه در تلاش برای بالا نگه داشتن در ذهن است.”

ورزشکاران با مسائل مربوط به سلامت که صحبت علنا گفته اند تقریبا یکنواخت آنها طرح را به بازی و احساس خطر انداخته است. هنوز هم به عنوان پتانسیل شروع خرما در نزدیکی آنها خواهد بود و مواجه با مشکل انتخاب نهایی.

“خواهد بود که سنگین تصمیم گفت:” بازنشسته NFL linebacker علامت Herzlich که صرف هفت فصل در لیگ پس از تحت درمان برای درمان نوع نادری از سرطان استخوان در کالج. “آن را در نهایت خواهد شد سنگین تصمیم گیری برای هر کس به آن است.”

هیچ دو موقعیت یکسان

کارشناسان بهداشت می گویند وجود دارد نه یک جواب ساده. برای استارت, اطلاعات, چقدر بیشتر در معرض خطر احتمال آلودگی مردم به کروناویروس است که هنوز هم در حال ظهور. “هر کسی که به شما می گوید در حال حاضر “من یک جواب’ مراقب باشید” استنفورد عفونی-بیماری, دکتر, Anne لیو گفت. طیف وسیعی از شرایط موجود است و حتی در همان شرایط و شدت خطر و تا حد زیادی متفاوت. لیو گفت: ورزشکاران نیاز را به حساب چه, ورزش, که بازی, که آیا آن را در داخل خانه و چه پروتکل ها در محل هستند.

به عنوان یک مثال از اینکه چگونه تیره و ابر آلود می توان آن را برخی از کارشناسان به این باورند immunocompromising داروها ممکن است محافظ و برخی از این داروها حتی در حال آزمایش به عنوان بخشی از Covid-19 درمان است. اما لیو فکر می کند این درصد پایین هستند و در نتیجه از آن دسته از بیماران که بیشتر مایل به گرفتن اقدامات احتیاطی به افراطی داشتن زندگی اجتماعی فاصله تحت شرایط عادی برای محافظت از خود.

تست بسیار مهم خواهد بود, لیو گفت. در حال حاضر قابل اعتماد و سریع تست برای جمع زیادی از مردم مانند یک تیم ورزشی است که به راحتی در دسترس نیست. حتی ابوت ماشین آلات کاخ سفید با استفاده از نشان داده اند تناقضات لیو اشاره کرد. اما این سطح از تست می تواند در دسترس در چند ماه اگر نه زودتر.

“بیشتر به ضعف سيستم ايمنی یک ورزشکار است و در سطح بالاتر از تماس با آن ورزش است دیگر من می خواهم که فرد به صبر کنید تا زمانی که وجود دارد خوب تست پروتکل های در محل برای غربالگری گروه های زیادی از مردم” لیو گفت.

“چگونه می تواند به ما می گویند آن را امن برای طرفداران به نشستن در ورزشگاه, اما آن را بی خطر برای بازیکنان برای بازیکنان به عرق و آمار هر یک از دیگر ؟” گفت: Herzlich که حدودا کردن NFLPA اجرایی هیئت مدیره در ماه مارس است. “هیچ کس تف کردن بر روی هر یک از دیگر بر روی هدف, اما, تف مگس. این نوع از وحشتناک, ورزشی است که در آن احساس. این ایده خواهد بود که بازیکنان را به آزمایش می شود.”

لیگ اصلی بیس بال و آن بازیکن اتحادیه در درگیر تلخ ریابکوف حقوق بازیکن. یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: این موضوع از بازیکنان با شرایط موجود خواهد بود یک قطعه مهم از مذاکره. لیگ و اتحادیه نیاز به توافق در مورد اینکه آیا یک بازیکن که مردد به بازی بیش از یک نگرانی سلامت تعلق خواهد خدمات زمان و چه مقدار از حقوق و دستمزد خود او را دریافت خواهید کرد. در مصاحبه این هفته با سی ان ان, کمیسر راب مانفرد ابراز حساسیت نسبت به این موضوع از بازیکنان است که می تواند در صورت افزايش خطر است.

“اگر من می تواند بازی و آن را امن من قصد دارم به بازی” الکساندر گفت. “اگر آنها به من بگویید که آن را بسیار خطرناک آن واقعا مهم نیست که چه خدمات در زمان و یا پول است. من فقط 30 سال است. من می خواهم به زندگی می کنند یک زندگی طولانی است.”

الکساندر معتقد است بازیکنان دیگر در وضعیت او را انتخاب کنید سلامت بیش از پول اگر در مواجهه با این انتخاب.

“این یک سال لزوما به معنای همه یا هیچ” الکساندر گفت. “اگر کسی یک مسئله بهداشتی و آنها هنوز نسبتا جوان آنها هنوز هم در آینده پیش رو از آنها نمی خواهید به خطر چیزی است که می تواند سازش آینده خود را. این راهی است که مردم پول را برای خانواده خود فراهم. این یک چیز واقعی است.

تجزیه و تحلیل هزینه

قریب به اتفاق تمایل در میان ورزشکاران به بازی نیست. ورزشکاران حرفه ای تقریبا توسط حکومت را انتخاب کنید به بازی در برابر آسیب فیزیکی اگر مجاز است. اما توفنده به مخالفان با خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است که به شکل های مختلف از خطر از برش از طریق ناراحتی از یک تیره و تار همسترینگ. لیگ و یا تیم پزشکی و پرسنل ممکن است به یک نقش برجسته در تصمیم گیری در خطر بازیکن باید در خانه بمانند.

چگونه به مسئولیت رسیدگی به یک بازیکن با وضعیت موجود یکی از مسائل بی شمار او در NBA و بازیکنان NBA انجمن هنوز در حال کار از طریق آنها به عنوان هدف برای بازگشت. با توجه کمیسر آدم نقره بازیکن دوستانه این سابقه بعید است که لیگ را چانه زدن بیش از حقوق یک ضعف سيستم ايمنی بازیکن.

کلیولند کاوالیرز به جلو لری Nance جونیور به بیماری کرون که باعث التهاب دستگاه گوارش. دارو برای این بیماری می تواند به سرکوب سیستم ایمنی بدن. Nance گفت که او به شدت می خواهد به بازگشت به بازی اما تنها پس از او احساس می کند مطمئن باشید شرایط امن خواهد بود.

“این قطعا چیزی است که باید به آنها رسیدگی شود به طور کامل قبل از من نظر معرض خودم که بسیاری از مردم که آیا آن خواهد بود تست کامل یا مطلق مستند در سایت” Nance گفت: در یک کنفرانس تلفنی با کلیولند خبرنگاران.

Pittsburgh Steelers در حال اجرا بازگشت جیمز کانر بود مبتلا به هوچکین لنفوم در سال 2015 و تحت درمان موفق در حالی که در کالج. او گفت: تاریخچه بهداشت را بدون تحمل خود را در بازی وضعیت چرا که پزشکان به او گفت که به اندازه کافی زمان گذشت از خود درمان است.

“من تا به دور از که در جریان چهار سال در حال حاضر” کانر گفت: Adam Schefter, پادکست. “پس فقط به صحبت کردن با من و داشتن رابطه خوبی با او گفت: شما چیزی برای نگرانی در مورد به عنوان دور به عنوان شما سیستم ایمنی بدن و یا هر چیزی شبیه به آن. من هیچ نگرانی با آن است.”

در NFL برخی از بازیکنان باید “تجزیه” در قرارداد خود را که به آنها پرداخت یک درصد از حقوق و دستمزد خود را اگر آنها به زمین در مجروح رزرو. Herzlich گفت که نگرانی در مورد بازیکنان از نظر مالی انگیزه به بازی با وجود خطرات و عوارض باید به آنها آلوده با کوروناویروس.

“ساخت نیمی از حقوق و دستمزد خود را به خاطر شخص دیگری به شما گفت که شما تا به حال برای قرار دادن بدن خود را در معرض خطر که یک تصمیم است که باید ساخته شده از قبل” Herzlich گفت. “بدترین حالت این است که کسی به بیماری های که دارای نقص ایمنی و پس از آن که به طور جدی در بیمارستان بستری است. این چیزی است که هیچ کس می خواهد برای دیدن اتفاق می افتد.

در حال حاضر الکساندر در حال آماده سازی به عنوان به طور معمول به عنوان او می تواند نظارت بر سطح قند خون خود را به عنوان او همیشه خواهد بود. ورزشگاه طفره زن به تازگی افتتاح شد برای محدود تمرینات و الکساندر در جریان بوده است. او دریافت یک چک دما و نبض خواندن پس از ورود. دو هم تیمی در ورزشگاه با او در یک زمان اما او هرگز حتی آنها را می بیند. بازیکنان چرخش از طریق ایستگاه — 40 دقیقه در زمین 40 دقیقه در اتاق وزن 40 دقیقه در اتاق آموزش. با وجود این چیز عجیب و غریب, الکساندر گرامی ایستاده در آفتاب زیاد میشه.

“اگر من برای دریافت تلفن تماس و گفت: هی اطلاعات جدید بیرون می آیند که می گوید که شما واقعا در معرض خطر و یا آن را می تواند کشنده باشد بدیهی است که من می خواهم به فکر می کنم در مورد آن دوباره” الکساندر گفت. “همانطور که از در حال حاضر من فقط از آنچه به من بگویید و آماده سازی. به آنها اعتماد کنم. اگر آنها به من بگویید که آن را امن برای من برای انجام این کار من آنها را باور. من فکر نمی کنم آنها می خواهم من را در هر موقعیتی که در آن من خواهد بود در خطر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>