به عنوان کمبود بدتر مقامات فدرال درخواست سازمان برای اهدای یدکی لوازم پزشکی

در حال حاضر با بسیاری از آن کار بر روی نگه عمده فشار در جریان است به توزیع این لوازم پزشکی — آنچه شناخته شده به عنوان تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) — به کارکنان بیمارستان و پاسخ اضطراری.

سازمان حفاظت محیط زیست گفت: آن را پیدا کرده بود 225,000 قطعه از تجهیزات پزشکی است که در آن برنامه ریزی شده برای به اشتراک گذاشتن. انرژی و کشاورزی بخش نیز کشف منابع. آرشیو ملی تبدیل شده تا ماسک و ماساژ کامل بدن محافظ مناسب. حتی سرویس درآمد داخلی به تازگی آن را کشف کرده بود 50,000 ماسک ماسک — باقی مانده از گذشته آنفلوانزا و سیاه زخم می ترساند.

هیچ کس نمی داند دقیقا چقدر یدکی دنده محافظ نشسته است و در سازمان های فدرال — که آیا آن است که به شمارش در صدها هزار یا میلیون ها نفر. اما به عنوان نیاز به منابع بیشتر رشد می کند و از جان گذشته به سازمان مدیریت اضطراری فدرال و کاخ سفید دفتر بودجه در حال هل دادن به آن را پیدا کنید.

اما تلاش شده است به تعویق افتاد با مشکلات بیش از حد. برخی از آژانس های فدرال تلاش کرده اند برای اهدای اقلام آنها به واقع مانع توسط نوار قرمز و آشکار کمبود هماهنگی در درون دولت پاسخ اضطراری با توجه به مصاحبه با مقامات آژانس و بررسی اسناد و مدارک توسط پست.

رئیس یک آژانس نوشت: دو هفته پیش به کارکنان که “به طور کلی مشاوره در سراسر دولت هستند با استناد به مشکلات” گرفتن FEMA را به تجهیزات خود با توجه به یک کپی از ایمیل های که به اشتراک گذاشته شده با پست با درک که آژانس نمی خواهد شناخته شده است.

“هر کس با داشتن مشکل مشابه گفت:” یک مقام ارشد در آژانس که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی. “این مسخره است.”

FEMA مسئول دولت coronavirus تامین خطوط. کاخ سفید بودجه دفتر به تازگی گرفته شده نقش مهمی در شناسایی سازمان است که باید منابع برای اهدای.

در بیانیه ای به پست FEMA آن را رد کرده بود با مشکلات هماهنگی تجهیزات پزشکی و کمک های مالی از سازمان های دولتی.

FEMA سخنگوی جانت Montesi گفت: این سازمان “اتحاد هماهنگ متعدد سازمان تلاش برای پیدا کردن نقاط مورد نیاز در سراسر کشور” و “به طور فعال با [ایالات متحده خدمات عمومی دولت] به درخواست همه federal department/سازمان بررسی مجدد سهام خود را و تعیین اگر آنها هر گونه PPE در دسترس است که آنها می تواند کمک به این بحران.” GSA نظارت فدرال تمام املاک و مستغلات و ساختمان.

در کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده, کوچک, آژانس فدرال با کمتر از 600 کارمند مقامات شناسایی یک ذخیره از 150 ماسک ماسک به علاوه بارهای از دستکش و عینک ایمنی و کامل-بدن محافظ مناسب. این موارد به طور معمول استفاده می شود در CPSC آزمایشگاه در راکویل ،

که در آن هنوز هم نشستن جمعه — بیش از یک هفته پس از این سازمان برای اولین بار سعی کردم به هشدار FEMA.

“ما PPE بسته بندی شده و آماده برای توزیع به کسانی که بیشترین نیاز به آن” رابرت آدلر, آژانس اقدام رئیس در بیانیه ای گفت: “به عنوان به زودی به عنوان ما گفت که در آن به ارسال آن.”

یکی دیگر از آژانس کمیسر پیتر فلدمن حتی توییتی یک عکس از آژانس PPE عرضه بیش از یک هفته پیش با اشاره به CPSC “است کاوش با @FEMA در مورد نحوه دریافت این منابع به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و باید انجام دهید تا به سرعت!”

در بعد از ظهر جمعه پس از پست سوالات در مورد تاخیر یک FEMA رسمی به نام CPSC می گویند FEMA دارای یک برنامه برای گرفتن سازمان پزشکی دنده با توجه به CPSC رسمی.

در ناسا است که بیش از 17,000 کارگران تصمیم گیری در مورد آنچه برای انجام این کار با یک “بسیار محدود عرضه PPE هنوز ساخته نشده است” گفت: سخنگوی کارن Northon ترک unaddressed سوال در مورد اینکه آیا FEMA در تماس است ،

سازمان های دیگر به نظر می رسد باید گردد راه حل های خود را بدون انتظار برای FEMA.

در آرشیو ملی و سوابق اجرایی دنده به طور معمول استفاده می شود حفظ و حفاظت متخصصان در روند اهدا در روزهای اخیر به کارکنان اورژانس در واشنگتن سنت لوئیس شیکاگو و سان فرانسیسکو.

این طرح آغاز شده و از چند هفته پیش با کارگران در آژانس motion picture حفظ آزمایشگاه در کالج پارک دکتر. ایده خود رسیده Calvin شانه های سازمان مدیریت اموال افسر که در مصاحبه ای گفت: او زنگ زد یک تماس در خدمات عمومی دولت که پاک راه را برای آیتم های به دست کردن.

“من فقط خیلی خوشحالم که آنها در حال رفتن به جایی مفید” گفت: Heidi james william ஜ, که با این نسخهها کار در motion picture حفظ آزمایشگاه.

در پایان ماه مارس و پس از دو هفته از هشدار در مورد کشور PPE کمبود کاخ سفید و دفتر بودجه ارسال یک ایمیل به درخواست آژانس در مورد آنچه که آنها در دست داشتند.

ایمیل دیده می شود توسط پست می پرسد این سازمان برای پر کردن یک صفحه گسترده لیست ده ها تن از تجهیزات پزشکی است که به شدت مورد نیاز از جمله ماسک لباس هواکش و لوله اکسیژن.

اطلاعات به اشتراک گذاشته شود با FEMA در پاسخ ملی هماهنگی مرکز با توجه به ایمیل.

کاخ سفید بودجه دفتر سخنگوی و بهداشت و خدمات انسانی وزارت, سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

پرس و جو از بودجه که نظارت آژانس فدرال عملیات و دارای روزانه تماس با مقامات ارشد خود را همه گیر پاسخ تا کنون تبدیل اعداد از ماسک در سراسر دولت, یک مقام ارشد دولت رسمی که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت.

“همه از این ادارات و سازمان ها باید مسائل آنها در حال حاضر با استفاده از” گفت: این رسمی بود که مجاز به صحبت علنی در مورد این دولت همه گیر پاسخ. “ما درخواست آنها را اگر شما می دانید آنچه که شما ممکن است با استفاده از اگر شما مواد می تواند به شما در انجام یک حسابداری از آنچه شما را که [بهداشت و خدمات انسانی] نیاز دارد؟”

به عنوان زنگ خطر رشد در هفته های اخیر در مورد کارکنان بیمارستان در برخورد با کافی تامین ایمنی و مقامات سراسر دولت شروع به بحث در مورد چه تجهیزات آنها, چقدر, آنها احتمالا مورد نیاز است و چگونه به کمک آنها چه می تواند. اما مقامات می خواهید را به مطمئن شوید که آنها در حال حرکت بودند جلوتر از نظر قانونی و این امر منجر به فلج در برخی از دفاتر و کارمندان فدرال گفت.

“مردم نوع مانند” ما می خواهیم به انجام کار درست’ ” گفت: یکی بهداشت شغلی مدیر تیم که آموزش کارکنان در سازمان های مختلف به استفاده از تجهیزات حفاظتی در کار است. “اما سازمان در حال مبارزه با یک بیت. آیا من می توانم از نظر اخلاقی به دور منقضی شده دنده اگر آن کار نمی کند ؟ باید ما تماس با ما وکلا به مطمئن شوید که آن را قانونی به کمک؟”

سازمان های رسمی سیاست در جای خود به راهنمای آنها را به تصمیم می گیرید که خود را در دست تجهیزات حفاظتی باید repurposed برای مواقع اضطراری بنابراین مقامات در حال تلاش برای تصمیم گیری سریع در مورد آنچه آنها می توانید اجازه رفتن و حفظ دانستن آنها را مجبور به درخواست از کنگره برای پول بیشتر به جای آنها چه donate گفت: Chris Meekins معاون سابق دستیار وزیر نظارت بر بهداشت عمومی در شرایط اضطراری بهداشت و خدمات انسانی.

“شکی نیست که یک تن از ماسک می تواند repurposed,” Meekins گفت: “اما این تعادل دشوار است. چالش این است که برای پاسخ به این اورژانس و در سمت تلنگر, آماده شدن برای آنچه غیر منتظره تهدید ممکن است بعد آمده است.”

هزاران نفر از ماسک ماسک همچنین نشستن در پستو در کلینیک بهداشت تعیین شده برای کارمندان فدرال و واقع در ساختمان های فدرال در سراسر کشور است. از 298 سرپايي درمانگاه های مراقبت از در حال اجرا توسط فدرال بهداشت شغلی یک سازمان است که بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی. اکثر کارکنان هستند توسط یک پرستار با ساعات کار هفتگی زمانی که یک پزشک وجود دارد.

کارکنان دریافت یک ایمیل در اوایل ماه مارس از بهداشت شغلی مقامات آنها گفتن که “در پرتو” به کروناویروس جدید, دستور ماسک را هنوز تحویل داده می شود به آنها را با توجه به یک ایمیل بررسی توسط پست.

هر درمانگاه می تواند به عنوان بسیاری از 400 ماسک در دست کارکنان گفت.

اما بیش از نیمی از کلینیک بسته اند در هفته های اخیر به عنوان فرستاده سازمان کارکنان خود را در خانه به کار از راه دور با توجه به زمان و سابق بهداشت شغلی کارکنان.

درمانگاه در دولت مسئوليت دفتر ستاد در مرکز شهر واشنگتن باز می ماند به خدمت اسکلتی خدمه از “بحرانی در سایت کارمندان” از گائو سپاه مهندسان ارتش و پنج وزارت دادگستری دفاتر.

گائو سخنگوی چارلز جوان گفت: آژانس نمی داند که چگونه بسیاری از چهره ماسک های بهداشت حرفه ای, اتاق کار ممکن است در درمانگاه.

“اما اگر هر گونه وجود دارد که در حال استفاده ما قطعا استقبال بهداشت سرویس های آنها به بیشترین حد ممکن برای دیدار با دولت فدرال مبرم ترین نیازهای هر کجا که کسانی که ممکن است به” جوان گفت: در یک ایمیل.

یک داستان نکته در مورد اینکه چگونه دولت فدرال است که دست زدن به آن, پاسخ به تاثیر اقتصادی coronavirus? ارسال یک ایمیل به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de