به عنوان ساندرز صعود رویکرد خود را به اقتصاد می آید به تمرکز

ساندرز (I-Vt.), که برنده نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه سه شنبه شب پس از یک نمایش در آیووا هفته گذشته پیشنهاد کرده است بیش از $50 تریلیون دلار در هزینه های فدرال و گسترده دولت جدید حکم — از جمله ملی اجاره-کنترل استاندارد و ممنوعیت صادرات نفت خام — که تا زمانی که به تازگی دور خارج دموکراتیک جریان اصلی.

مصاحبه با بیش از یک دوجین داخلی و خارجی و مشاوران نشان می دهد که چگونه مبارزات انتخاباتی خود تیم است که مستقیما با تمرکز بر قفل کردن دموکراتیک اولیه اما موفقیت او باعث شده است تا دیگران به سعی کنید به ارزیابی آنچه که ممکن است در آینده. بسیاری از آنها صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل روند باقی می ماند بنابراین مایع و بسیاری از تصمیم گیری ساخته شده اند.

حلقه درونی خود را از مشاوران که شامل دستیاران سابق اکثریت سنا M. رید (D-Nev.) و تعدادی از واشنگتن خارج آغاز شده است طراحی احتمالی دولت. آنها هشدار داد که چنین بحث و نارس است و نه اتفاق می افتد در این کمپین که آنها تاکید کرد متمرکز شده است برنده نامزدی و شکست دادن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما ساندرز حرکت در طول اولیه کمپین منجر متحدان به بحث راه او قرار می تواند ایده های خود را به عمل است. و به عنوان او بالا می رود در رای گیری ملی Sanders انتظار می رود که به صورت موشکافی بیشتر در مورد چگونه او می تواند ترجمه خود را وسیع سیاست داخلی در دستور کار قانونی به واقعیت است. او در سال 2020 کمپین اتحاد تکیه به شدت در خارج از کارشناسان و گروه های حمایت یک بار محدود به حاشیه دموکراتیک سیاست, در حالی که همچنین بالا بردن به موقعیت های کلیدی کسانی که با روابط نزدیک تر به حزب تاسیس.

برخی از قطعات از ساندرز سیاست در دستور کار باقی می ماند بدون تغییر از سال 2016 — مشاوران می گویند مدیکر برای همه و 15 دلار در ساعت حداقل دستمزد احتمالا بالای لیست خود را از اولویت های اول. او خود را گسترش 2016 دستور کار با اضافه کردن سیاست های چنین به عنوان یک سبز جدید قرارداد مسکن در یک تضمین برای همه آمریکایی ها از بین بردن تمام بدهی های دانشجویی در کشور برگزار شد و تهاجمی مالیات بر ثروت در multimillionaires و میلیاردرهای.

منتقدان می گویند مشخص نیست که آیا ساندرز تیم است تا دلهره آور قانونی و سیاست چالش های پیش رو در حالی که حامیان دیدن عمده دارایی خود را رد سنتی دموکراتیک کانال ها و اولویت های سیاست.

ساندرز استخدام سه دستیاران سابق به رید که یک استعداد برای برگزاری این خط در طول بحث های عمومی در حالی که همچنین کاهش معاملات با جمهوری خواهان در بار مبارک. فیض فولادوند, Sanders, مبارزه, مدیر, دیده می شود به عنوان آوردن یک steadying رویکرد به رهبری ارشد از مبارزات انتخاباتی در حالی که معاون مدیر کمپین آری رابین-Havt ملی و سیاست مدیر جاش اورتن نیز در آورده از “تیم رید.”

در همان زمان ساندرز حفظ کرده دیرین مشاوران در نقش های کلیدی. وارن Gunnels که در خدمت به عنوان یک دستیار به سندرز برای بیش از دو دهه است که به عنوان یکی از مهم ترین صداها در stewarding سیاست های اقتصادی خود در دستور کار, در بخشی به دلیل وفاداری Gunnels نشان داد ساندرز حتی زمانی که او کمی شناخته شده خانه backbencher از Burlington, Vt. جین ساندرز سناتور را نیز به کمک صنعت 2020 کمپین آب و هوا و سیاست های مسکن.

برنی ساندرز مشاوران درگیر شدند بارها و بارها با عمده دموکراتیک فکر می کنم تانک است که به طور سنتی رانده دموکراتیک سیاست گذاری.

او سیاست, تیم, کار با ملی مدیر سیاسی Analilia الله مهاجرانی تا به جای مشورت با محیط زیست و مهاجرت فعال سازمان هایی مانند طلوع آفتاب حرکت و مرکز محبوب دموکراسی است. این نیز کار می کرد با کار تامین مالی گروه هایی مانند موسسه سیاست اقتصادی و دموکراسی مشارکتی, یک سازمان بین المللی متصل به چپ جرمی Corbyn از حزب کارگر در بریتانیا و جدید فکر می کنم مخازن مانند مردم سیاست پروژه که تاسیس شد در سال 2017 و بودجه با دلار کمک های مالی. این گروه به عنوان حاشیه ای بازیکنان میان واشنگتن خودی می تواند دست آوردن شهرت باید ساندرز اجرای جدول در انتخابات.

ساندرز کارکنان نیز به طور فزاینده ای تبدیل به یک کلاچ از مشاوران اقتصادی که تا حد زیادی پرواز در زیر رادار مانند Darrick همیلتون از دانشگاه ایالتی اوهایو اقتصادی و مشاغل, سیاست, تارا Raghuveer از مردم اقدام شبکه در سیاست های مسکن سارا اندرسون موسسه مطالعات سیاست بر کسب و کار مالیات و کارول Zabin از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در ساندرز سبز قرارداد جدید پیشنهاد.

دیگر اقتصاددانان که قبلا یک دست در ساندرز کمپین نیز یک منبع حدس و گمان و توسط افرادی که کار با این کمپین در مورد نقش خود در کاخ سفید و یا وزارت خزانه داری باید او برنده انتخابات است. برخی از اغلب ذکر نام بالای اقتصادی پست شامل Jeffrey Sachs از دانشگاه کلمبیا; استفانی Kelton سابق ساندرز aide که در حال حاضر در دانشگاه استونی بروک; Robert Reich, یک کلینتون اداره کار منشی و جوزف استیگلیتز, یک برنده جایزه نوبل نیز در کلمبیا.

اقتصاددانان و کارشناسان در ساندرز مدار به طور کلی کمتر کاخ سفید و واشنگتن تجربه از کسانی که در بزرگ لیبرال فکر می کنم مخازن مانند مرکز آمریکایی پیشرفت و مرکز بودجه و اولویت های سیاست برخی از رهبران که در طول تاریخ از بین رفته اند برای پر کردن پست های مهم برای قبلی دموکراتیک رئیس جمهور.

منتقدان می گویند ساندرز را رد معمولی دموکراتیک سیاست ها و موسسات ممکن است آن را دشوار برای تصویب قانونی با این استدلال که او نمی گذشت خیلی قانون از طریق کنگره در طول حدود سه دهه وجود دارد. (ساندرز است با اشاره به سابقه خود را از عبور از هر دو حزب اصلاحات از طریق ایران به رهبری کنگره و همچنین کار اخیر خود با جمهوری خواهان بر جنگ در یمن است.) مغلوب ساختن پیشی جستن مشابه روبرو تنش در تصاحب کاخ سفید و حزب جمهوریخواه با تلخ جنگ فوران به طور معمول بین دیرینه ایران دستیاران و واشنگتن خودی که مخالفت خود را در مورد جهت.

“شما در حال رفتن به وضوح به مردم با کمتر واشنگتن تجربه در ساندرز دولت که بدان معنی است که آنها را تازه چشم به ایده های جدید و مشکلات گفت:” هوارد یا سوء استفاده ” gleckman یک کارشناس سیاست در سیاست های مالیاتی مرکز حزبی فکر می کنم تانک. اما آنها “نیز ممکن است بدانید که کمتر در مورد چگونه به انجام,” او گفت:.

کمپین از مقامات دفاع هایی سنتی دموکراتیک فکر می کنم تانک با این استدلال که آنها در تضاد با کمک های مالی شرکت ها و میلیونر از اهدا کنندگان که ساندرز در تلاش است برای شکستن party رایگان.

“در این کمپین برنی و کارکنان ما در حال ایجاد سیاست در یک اقدام بی سابقه چمن ریشه راه: با گوش دادن به طور مستقیم به نیازهای مردم و ایجاد برنامه های است که در واقع حل مشکلات ناشی از سمی حرص قدرتمند منافع” فولادوند با مدیر کمپین در بیانیه ای گفت:. “این کمپین است که مصرف آن نشانه از همان واشنگتن دستگاه توسعه داده است که سیاست است که برای بیش از حد طولانی را ترک کرده است میلیون ها نفر از مردم کار افراد جوان و مردم از رنگ پشت.”

مقیاس از سیاست های پیش بینی خواهد بود بسیار دشوار است برای اجرا ، دموکراتیک رهبران حزب باقی می ماند مشکوک از ساندرز سیاسی زنده ماندن و در برخی موارد وسعت و مقیاس دستور کار خود دارد. جمهوری خواهان باید برافراشته در برابر ساندرز سیاست به عنوان نمایندگی یک دولت تصاحب خواهد بود که تضعیف سرمایه داری آمریکا با مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار در برابر سوسیالیسم در دولت از آدرس اتحادیه.

در مورد خواسته ساندرز در روز سه شنبه رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) و مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) کاهش یافته است به انتقاد از او را. سناتور. Richard J. Durbin (من.), دوم-رتبه بندی دموکرات در سنا برگزار کردن ساندرز در آیووا و گفت: “برخی از جنبه های خود پیشنهاد من فقط فکر نمی کنم عملی هستند.”

تیموتی Naftali, یک مورخ در دانشگاه نیویورک گفت: “وجود دارد یک تفاوت عمده بین بودن رهبر یک جنبش و رئیس دولت است. می تواند سناتور سندرز ساخت یک ائتلاف در کنگره — که وجود ندارد در حال حاضر — به اندازه کافی بزرگ برای عبور خود قانون ؟ در حال حاضر ساندرز ‘دموکراتیک سوسیالیسم” به نظر می رسد برای تعریف تنها یک اقلیت در حزب دموکرات است.”

برخی از ساندرز متحدان اذعان به دشواری آنها را در متقاعد کردن قانونگذاران دموکرات و موسسات برای کمک به فشار دستور کار خود. یک ساندرز دولت نیز خواهد بود که به احتمال زیاد به رسوب فوری جنگ با برخی از قوی ترین موسسات در آمریکا زندگی — مانند ارتش آمریکا داده ساندرز تعهد به کوچک شدن بودجه دفاعی و دولت مهاجرت اجرای دستگاه که قدرت ساندرز قول داده او را محدود کردن.

اگر چه او ده ها تن از طرح قانونی Sanders وعده داده است که او ارسال خواهد مدیکر برای همه قانون به کنگره در هفته اول خود را در دفتر — حتی اگر بسیاری اگر نه بیشتر دموکرات کنگره در مخالفت با تلاش برای ملی کشور را بیمه بهداشت و درمان صنعت. ساندرز $30 تریلیون تک پرداخت کننده لایحه نیروی هر آمریکایی بر روی یک طرح بیمه دولت ظرف چهار سال در حالی که در حال گسترش برنامه مدیکر به ارائه دندانپزشکی, چشم انداز و دیگر اشکال مراقبت بدون هیچ هزینه.

یک multitrillion-دلار زیرساخت های بسته با هدف پرداختن به تغییرات آب و هوا نیز احتمالا یکی از اولین اقدامات تحت فشار قرار دادند در یک ساندرز کاخ سفید و همچنین سیاست ها با هدف ایجاد $15-یک ساعت حداقل دستمزد و افزایش درصد کارگران آمریکایی که متعلق به یک اتحادیه. Multitrillion-دلار مسکن و برنامه های آموزش و پرورش و همچنین به عنوان یک جنایتکار-عدالت تعمیرات اساسی نیز انتظار می رود به بالای لیست.

این لوایح می تواند به صورت شیب دار شانس مگر اینکه ساندرز می توانید پیدا کردن بسیاری از متحدان خود در کنگره است. تنها یک اقلیت کوچک سناتورهای دموکرات موافق با نیاز به خلاص شدن از بیمه درمانی خصوصی برای ایجاد یک سیستم پرداخت در حالی که فقط 14 حزب دموکرات باید بانیان سبز جدید معامله شد. ساندرز می تواند از دست دادن حتی بیشتر پشتیبانی اگر او انتخاب کلید کنگره متحدان — جمله تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), خود را ملی سلامت سیاست co-صندلی — برای پر کردن نقاط در دولت او.

وجود استراتژی های دیگر ساندرز ممکن است اتخاذ اگر او بودند به پیروزی در ماه نوامبر. او گفت: او را ترک واشنگتن به طور معمول برای پیوستن به اعتصاب کارگران در اعتصاب خط در راه است که غیر عادی خواهد بود اگر نه بی سابقه ای برای یک رئیس جمهور. بالا کمپین دستیاران تهیه یک لیست از امکان اجرایی سفارشات برای ساندرز برای پیاده سازی در صورت انتخاب شدن از جمله پایان دادن به ساخت و ساز در مغلوب ساختن پیشی جستن مرز دیوار و برقراری وضعیت حقوقی برای مهاجران به ایالات متحده آورده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان با هدف دور زدن کنگره در دسترس نباشد.

ساندرز لیست بالقوه یک جانبه اقدامات به تازگی به دست آمده توسط واشنگتن پست شامل جنایی-عدالت اقدامات قانونی ماری جوانا در تمام 50 ایالت.

اگر چه بسیاری از دموکرات ها و جمهوری خواهان را برای سال در نظر گرفته ساندرز ریاست جمهوری بسیار غیر محتمل خود را موفقیت در آیووا و نیوهمشایر ممکن است آنها را قابل تامل است. برخی از متحدان نیز به چگونه به سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن شکل حزب جمهوری خواه در مسائل مانند تجارت و مهاجرت — و تعجب می کنم که آیا مشابه تجدید امکان پذیر خواهد بود در حزب دموکرات تحت Sanders.

“اگر شما نشسته وجود دارد در سال 1931 و یا 1963 شما نمی تواند پیش بینی آنچه FDR جدید معامله و یا LBJ بزرگ در جامعه خواهد بود” گفت: تشکر. Ro خناس (D-کالیفرنیا.) ساندرز کمپین co-صندلی.

اریکا ورنر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>