“ما به افزایش تلاش های ما برای یوتیوب بیشتر قابل اعتماد منبع برای اخبار و اطلاعات و همچنین به عنوان یک پلت فرم باز برای سالم سیاسی گفتمان” لسلی Miller, YouTube معاون رئیس جمهور در امور دولتی و سیاست های عمومی نوشت: در این پست وبلاگ.

حرکت آمد ساعت قبل از رای دهندگان در آیووا جمع آوری شده را به سیگنال خود را برای حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری در دموکراتیک زمینه اولین شمارش از سال 2020 اولیه فصل است. چندین شرکت در حال برنامه ریزی برای هفته های آینده از جمله در استراتژیک حیاتی ایالات مانند کالیفرنیا و ویرجینیا است.

یوتیوب یک بخش از گوگل تبدیل به یک مرکزی پلت فرم تبلیغاتی برای نامزدها و یک منبع برای رای دهندگان به دنبال انتخابات اطلاعات است. اما این وضعیت نیز آورده بازیگران بد که ممکن است عمدا سعی کنید به دستکاری رای دهندگان با اطلاعات نادرست در مورد داغ دکمه مسائل سیاسی و یا حتی واقعی به دنبال ویدئوها دستکاری به یک تصور نادرست از یک سیاستمدار آنها مخالفت می کنند.

سال گذشته به عنوان مثال دستکاری ویدئوها از مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) آهسته به او به نظر می رسد parejo slurring او عبارت بودند گسترش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی از جمله یوتیوب که حذف آنها.

انتشار دستکاری عام در خاص شده است یک موضوع پیچیده در دره سیلیکون به عنوان 2020 انتخابات ریاست جمهوری در میان عمیقا تقسیم رای دهندگان و پیشرفت ابزار دیجیتال است که تغییر محتوا تر از همیشه. شرکت های فن آوری را تشکیل خاص واقعیت-بررسی تیم های شاغل و کارشناسان فنی برای کمک به شناسایی گمراه کننده و یا دستکاری محتوا.

هنوز هم نادرست روایات گسترش می تواند به سرعت و به طور موثر. جناح راست فعالان در زمان به توییتر بیش از آخر هفته به فشار ادعای تقلب انتخابات در آیووا از جمله ادعا می کند از رای دهندگان ثبت نام اشتباهی که رفت ویروسی بر روی سایت های رسانه های اجتماعی.

“این یک چالش فنی به تشخیص این نوع از فیلم ها. ما فقط نمی بسیار موثر الگوریتم برای پیدا کردن دیجیتالی تغییر در این مقیاس” گفت: Siwei لباس lyu مدیر کامپیوتر-vision lab در دانشگاه ایالتی نیویورک و دانشگاه در آلبانی و عضو Deepfake تشخیص چالش مشورتی ، “من این را تحسین تلاش اما ما باید برای دیدن چگونه این را می توان در یک راه موثر.”

Facebook در ماه گذشته گفت: آن حذف شده فیلم ها که در آن مشخص شده بود دیجیتالی دستکاری شده توسط فن آوری های مانند هوش مصنوعی در راه است که به طور متوسط کاربران نمی خواهد به راحتی نقطه از جمله تلاش برای ساختن افراد از ویدئوها گفتن کلمات است که آنها هرگز. اما این سیاست به نظر نمی رسد به درخواست doctored ویدئوها مانند پلوسی, کلیپ, که, Facebook مجاز به ماندن در سایت. از سایت های رسانه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفته برای اجازه می دهد که محتوای نادرست است به عنوان طولانی به عنوان آن است که توزیع شده توسط سیاستمداران و یا نامزد محتوای آن می گوید: باید به رای دهندگان به قاضی.

سایت های رسانه های اجتماعی پینترست و توییتر در هفته گذشته همچنین اعلام کرد سیاست به مبارزه با انتخابات اطلاعات غلط. توییتر کاربران قادر خواهد بود به راحتی پرچم محتوا که شامل اطلاعات نادرست در مورد روند رای گیری در حالی که پینترست گفت: آن را فعالانه جلو و پایین این پست.

یوتیوب گفت: چنین گمراه کننده ویدئوها نشان دهنده کمتر از 1 درصد از آنچه که تماشا در ایالات متحده اما با بیش از 1 میلیارد ساعت از محتوا و جریان روزانه در سطح جهان است که هنوز هم می تواند نشان دهنده ده ها میلیون ساعت است. انتخابات ناظران استدلال کرده اند که, YouTube, Facebook و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی بودند مرکزی مخازن در تلاش برای دستکاری 2016 ریاست جمهوری ایالات متحده رای و جهانی دیگر انتخابات است.

گوگل شرکت مادر الفبا در روز دوشنبه فاش یوتیوب درآمد تبلیغات برای اولین بار پس از دستیابی به این سایت در سال 2006. در حالی که 15 میلیارد دلار در فروش سالانه حساب نمی کند برای پرداخت این سایت باعث می شود به تصویری سازندگان وال استریت تحلیلگران ستایش شرکت جدید خود با شفافیت که شامل محاسبات ابری درآمد نیز هست.

هنوز هم سرمایه گذاران فرستاده سهام پایین نزدیک به 5 درصد در بازار تجارت به عنوان الفبای از دست رفته انتظارات در معیارهای کلیدی مانند عامل درآمد و companywide درآمد و فروش تبلیغات.

در دسامبر یوتیوب گفت: تلاش خود را برای مبارزه با تئوری های توطئه و دیگر افشا و خنثی نظریه را در سایت خود بود و منجر به کاهش در چقدر زمان بینندگان زیادی را صرف تماشای محتوای چنین است. اما آن ادعا می کند از 70 درصد کاهش در میانگین زمان ایالات متحده بیننده “مرزی” محتوا مانند زمین مسطح یا پزشکی-درمان جنسی شد خو توسط یک کمبود اساسی داده است.

همچنین شامل در یوتیوب بان کی مون در تلاش هستند به طور مصنوعی افزایش تعداد لایک دیدگاه ها یا نظرات به ویدئوها و کانال های که رابجای دیگری جا زدن دیگران و یا تلاش برای پنهان کردن اتصال خود را به یک دولت بازیگر این شرکت اعلام کرد.

یوتیوب گفت: آن را ترویج ویدئوها که آن را تعیین می معتبر در مورد یک موضوع که باید حاشیه راندن محتوا که ممکن است گمراه کننده و یا غلط.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im