روز دوشنبه آتی قرارداد ممکن است تحویل وست تگزاس اینترمدیت شد معاملات در منفی ارقام که ترجمه را به ضرر و زیان بزرگ برای کسانی که در سمت چپ برگزاری قرارداد. Ominously قیمت در ماه ژوئن قرارداد کاهش یافت و حدود 70 درصد در یک نقطه و سه شنبه.

تا به حال آمریکا صنعت نفت تقسیم شده است, در مورد اینکه آیا به دنبال فدرال کمک با شرکت های بزرگتر و موسسه نفت آمریکا در برابر استدلال آن است.

اما وزیر انرژی دن Brouillette گفت: در تلویزیون بلومبرگ که ایالات متحده خواهد بود “بسیار تهاجمی” مراحل برای کمک به صنعت نفت و ممکن است استفاده از بودجه فدرال ریزرو خیابان اصلی برنامه اعطای وام.

این برنامه طراحی شده است برای حمایت از “کوچک و midsized کسب و کار که در ایستاده خوب مالی” قبل از coronavirus بحران با توجه به بیانیۀ فدرال ریزرو. آن است که به ارائه چهار سال وام به شرکت هایی با کمتر از 10000 کارکنان و یا با درآمد کمتر از $2.5 میلیارد دلار است.

بیش از چهار سال گذشته بخش نفت ساخته شده است تا یک مقدار زیادی از بدهی بیش از $200 میلیارد در میان تولید و شرکت خط لوله و تعداد قابل توجهی از شرکت ها بودند که تصور می شود در طول تاریخ شکل قبل از همه گیر رسید.

خبر بد برای قیمت نفت ادامه داد: روز سه شنبه. قرارداد برای تحویل در ماه ژوئن از وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت و از حدود 20 دلار در هر بشکه به حدود 7 دلار و سپس بهبود نیمی از آن است. نفت برنت که معیار جهانی, درجه کاهش یافت و در حدود 25 درصد است.

شرکت های نفتی فعال در تگزاس و اوکلاهما و داکوتای شمالی به شدت کاهش هزینه های سرمایه و شروع به تعطیل برخی از آنها تولید چاه.

هزاران نفر در این صنعت گذاشته شده است اما نه به حدی که زیان کار ضربه بخش های دیگر به خصوص هتل ها و خدمات غذایی. در داکوتای شمالی هفته دوم مارس دیدم 1,250 تعداد مدعیان بیکاری در نفت و گاز و زمینه های مرتبط در مقابل 10,504 ادعا می کند در تمام بخش های اقتصاد است. در لوئیزیانا 1,148 افرادی که تا به حال مشغول به کار در نفت و گاز در زمینه نرخ بیکاری; 79,653 ادعا واصل شد از همه کسب و کار.

در تگزاس اعداد مشابه بوده است.

اما روز دوشنبه سقوط در قیمت ها نشان می دهد درد در صنعت می تواند به بدتر و در صبح روز سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “ما هرگز اجازه بزرگ ایالات متحده در صنعت نفت و گاز پایین. من دستور وزیر انرژی و وزیر خزانه داری به تدوین و فرموله کردن یک طرح است که بودجه در دسترس به طوری که این بسیار مهم شرکت ها و مشاغل خواهد بود امن طولانی به آینده!”

“اگر این طرح به پایان می رسد تا با استفاده از برخی از $500 میلیارد کنگره اختصاص داده شده به وزارت خزانه داری در مراقبت عمل کنگره نظارت کمیسیون نظارت اقتدار و باید مورد مداقه قرار دادن این طرح به دقت ایم” بهارات Ramamurti نام رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر (D-n. y.) به محرک نظارت پنل.

در این استدلال بیش فدرال کمک مخالفان باید گفت که بازار آزاد باید اجازه داده شود به پیدا کردن راه خود را. کوچکتر تولید کنندگان خواسته اند برای کمک به. بعضی از آنها نیز درخواست تگزاس و اوکلاهما به اعمال سهمیه بندی تولید نفت به پایین نگه داشتن پر این استدلال که وجود واقعی رایگان در بازار نفت زمانی که شرکت های دولتی در عربستان سعودی و روسیه و جاهای دیگر از جمله مهم بازیکنان.

صلح سبز آب و هوا مبارز جک شاپیرو استدلال شنبه که برنده شده است به امید از ماه مارس برای کمک به صنعت نفت حتی به عنوان جمهوری خواهان سعی در پنهان کردن این منافع بالقوه شرکت می تواند با به دست آوردن از طریق مراقبت عمل می کنند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن جیر امروز میسازد که در باز چه دولت او اشاره شده است در هفته: او آماده است برای استفاده از بودجه فدرال — از جمله پول مالیات دهندگان به قید وثیقه از سوخت های فسیلی شرکت های برخورد با ترکیبی از بازار شوک خود را کسب و کار مخاطره آمیز تصمیم گیری و کم تقاضا با توجه به covid-19,” شاپیرو گفت.

وجود دارد مشکل بیشتر در افق برای آمریکا نفت تولید: نه supertankers اجاره, توسط, عربستان سعودی, آوردن حدود 40 میلیون بشکه نفت خام به بنادر در خلیج مکزیک است. آنها چهار تا شش هفته دور از مقصد خود را و برخی از سیاستمداران و رهبران کسب و کار باید به نام تهمت به تحریم نفت و یا ضربه زدن به آن با شیب تعرفه تحت ضد دامپینگ قوانین.

“آن چه ظالمانه عربستان سعودی در حال تلاش برای انجام” گفت: جان Kilduff, شرکت سرمایه گذاری دوباره سرمایه است. “آنها در حال رفتن برای کشتن. آن را صرفا درنده.”

او گفت: تحویل زیادی نفت به احتمال زیاد به یک عربستان متعلق به پالایشگاه پورت آرتور Tex., خواهد بود “ویرانگر” به آمریکا تولید.

عربستان سعودی و روسیه راه اندازی یک جنگ قیمت در اوایل ماه مارس که به کمک شدت به نفت ادامه دارد که هر یک سعی در نیروی دیگر به در و کاهش تولید. عربستان بودجه مبتنی بر نفت در 80 دلار در هر بشکه حدود دو برابر روسیه بیشتر محافظه کار تخمین می زنند. اما هزینه های واقعی از پمپاژ و حمل و نقل نفت کمتر است در هر دو کشور پس از یک شیب طولانی مدت در قیمت ها می تواند به کار گرفته شود. نه هر چند انتظار می رود قیمت به سقوط تا آنجا که آن را انجام داد و در مارس 12, آنها به نام جنگ و توافق برای کاهش تولید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال میانجیگری معامله در تلاش برای حفظ نفت آمریکا شغل. اما قیمت نگه داشته در حال سقوط است.

امریکا متعلق به بخش خصوصی شرکت های نفتی که به صورت یک قیمت به طور متوسط حدود 48 دلار به 50 دلار در هر بشکه نیست که تا به حال لوکس عمده بودجه ملی برای حمایت از آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن طرح جدید ممکن است تغییر کند که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات