به عنوان برگشتی رویکرد پایتخت ” عدم اعدام و ثبات باقی می ماند موانع

پایتخت در حال 8-9-3 در گذشته خود 20 بازی از خود 4-2 برنده بیش از مونترال بیرون آمدن از این همه ستاره. آنها را با هم کوک متوالی برنده تنها یک بار در آن 20-بازی span — پیروزی در برابر پیتسبورگ در فوریه. 23 و به دنبال آن با ضربات پنالتی پیروزی در برابر Winnipeg Jets on Feb. 25.

“من فکر می کنم در حدود اواسط سال ما با قرار دادن برخی از خیلی خوب Band-ایدز در برخی از خوب comebacks و تمام این, اما آن را دشوار است به دقت,” defenseman جان کارلسون گفت. “قطعا زمانی که شما شروع به از دست دادن بازی شما واقعا باید به بررسی آنچه در جریان است و زمانی که ما برنده ما صحبت در مورد اشتباهات ما کل فصل. نه مثل ما نادیده گرفته آنها را.”

آخرین بار واشنگتن برنده بازی متوالی در مقررات بود که در طول این تیم چهار بازی برنده خط خط از Jan. 13 Jan. 27, ضرب و شتم, کارولینای, نیوجرسی, نیویورک نشینان و Canadiens. این 6-4 برنده شدن در مقابل نشینان در Jan. 18 شده است یک نقطه مرجع برای بازگشت نیمی از فصل.

در حالی که در حال حاضر این بازی قابل توجه بود و به عنوان الکس Ovechkin به ثمر رساند کلاه ترفند را به پایتخت بازگشت از یک 4-1 کسری رهبری به سومین دوره آن نیز نشانه های این تیم را عمیق تر مسائل. این تیم موفق به بازی به هویت خود را از طریق 40 دقیقه با نازدار بازی گرفتن نگه دارید. که همان دستور برای عدم ظهور است تا در گذشته 20 بازی بار بیشتر از نه, با این تیم عدم تکمیل تعجب آور باز گشت.

“بخش دوم از فصل نشده است ما بهترین و مطمئن شوید که ما را به سطح شیب دار تا بازی ما و بازی حذفی هاکی” Nicklas Backstrom گفت. “در پلی آف شما در حال رفتن به آمده به عقب در هر بازی می تواند یک زن و شوهر اهداف است. . . . ما نیاز به شروع به بازی بهتر است.”

لارس Eller بر این باور بود که در حدود 50 بازی علامت زمانی که پایتخت’ بازی آغاز شده به رها کردن بیرون آمدن از این همه ستاره. خستگی می تواند یک عامل Eller گفت: اما بیشتر آن پس از تلاش پنج مرد واحد در یخ: “شما می خواهید برای دیدن پنج بچه ها که می خواهند به جن در خود چوب و پنج بچه کرد از زمانی که ما لازم نیست که آن کار به آن را دریافت. و زمانی که ما بازی می خواهم که ما بسیار سخت به ضرب و شتم.

“من نمی تواند به یاد داشته باشید تاریخ دقیق اما آن را در اطراف و سپس هنگامی که ما تا به حال کاملا فاصله بین تیم ما و در حال حاضر عدم ضرورت قطره کمی توجه به جزئیات” Eller گفت. “من فکر می کنم ما هنوز به پیروزی حتی اگر ما را به رقابت در سطح پایین کمی و شاید بچه ها یک کمی خسته به عنوان به خوبی. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که تاثیر چرا شما از دست دادن بازی ها.”

تیم اخیر سه بازی سفر جاده ای بود که “به طور متوسط در بهترین حالت” برادن هولتبی گفت: پس از واشنگتن رفت 1-0-2.

“من فکر می کنم وجود دارد عدم اعدام است. این که آیا آن شده است و روانی و جسمی و یا فقدان حس مشترک من فکر می کنم وجود دارد مناطق خاصی از بازی ما در حال حاضر که ما در حال کلیک کردن بر روی” کارلسون گفت. “همه ما می دانیم آنچه که از ما انتظار می رود. . . . همه نقش در این چیزی که در آن است رفتن به هر کس به خارج از آن.”

و در حال حاضر با سرمایه تعیین شده برای سه بازی homestand آنها سعی خواهد کرد به عقب بر گردیم در مسیر پنج شنبه در برابر یک Detroit Red Wings تیم که در حال حاضر حذف شده از پلی آف.

“یکی از اصلی فقط مسئوليت” کارلسون گفت: چگونه این تیم می شود در مسیر بازگشت. “ما شده است برگزاری هر یک از دیگر پاسخگو زیادی به تازگی در فیلم ها و جلسات و این نوع از مسائل. ما هنوز در حال ساخت اشتباه گرفتن بیش از حد بسیاری از مجازات و تبدیل آن در نامناسب است. من فکر می کنم شما واقعا نمی تواند با قرار دادن انگشت خود را بر روی یک چیز.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de