به عنوان PGA Tour را نشان می دهد, ورزشی ” بازگشت به معنی مثبت ویروس, تست و آزمون خواهد

بازگرداندن ورزشی لولا حداقل در بخشی که قادر به ساخت یک حباب از مردم آلوده به این رمان coronavirus و سپس با روش ها و پروتکل ها در محل برای حفظ و تداوم که حباب. در بالا از آن, اگر چه آن نیاز به دو ویژگی که به نظر می رسد در تامین کوتاه مدت در این کشور که در آن موارد جدید عفونت کنگره: نظم و انضباط و فداکاری. هر کسی که دعوت به یک طرفدار ورزش حباب باید نظم و انضباط را در آن باقی می ماند در حالی که به خطر انداختن وسوسه از زندگی عادی: غذا خوردن جمع آوری با دوستان از بین بردن یک ماسک.

پس گلف. سه هفته پیش PGA Tour آیا بهترین خود را برای ایجاد یک حباب در فورت ورث. این برداشت بیشتر از آن حباب و کاهش آن در هیلتون رئیس S. C. برای یکی دیگر از مسابقات هفته آینده. و این هفته حباب حل و فصل را به کرامول, Conn.

در طول راه اجتناب ناپذیر: تست مثبت برای coronavirus ویروس است که باعث covid-19. برای اولین بار یک بازیکن نیک Watney در هفته گذشته مسابقات در کارولینای جنوبی که در آن coronavirus موارد در حال افزایش هستند. این هفته قبل از قهرمانی مسافران آغاز می شود خارج Hartford, یک بازیکن دیگر در کامرون قهرمان, نه به ذکر است ویلچرهای برای Brooks Koepka و گریم مک داول که هر دو خارج و یک عضو خانواده از هفته گذشته برنده Webb سیمپسون که او نیز کناره گیری کرد.

این ویروس نمی مراقبت در مورد حباب خود را.

“این شده است یک تنظیم برای همه” PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت: در یک مجازی در کنفرانس خبری با خبرنگاران. “و من فکر می کنم همه نیت شده اند بسیار خوب است و همه گرفته است مسئولیت خود را به طور جدی. من نمی سوالی است که در همه.

“هنگامی که شما در محیط زیست در این مسابقات بدون تماشاگر و در اینجا با تعداد بسیار کمی از مردم در اینجا با افرادی که در اطراف شما هستند با داشتن آزمایش منفی, من فکر می کنم که در این چند هفته دیده ایم برخی از موارد که در آن اجازه دهید می گویند ما بدست کمی سهل انگاری و یا به دور از پروتکل. افشای کامل: من آن را انجام داده ام خودم را.”

دراز که در سراسر کشور به عنوان یک کل. موارد در حال کوهنوردی در سراسر کشور. بیش از 119,000 آمریکایی ها کشته شده اند. در روز سه شنبه به تنهایی با توجه به واشنگتن پست داده 805 نفر کشته شدند که بالاترین داخلی در مجموع نزدیک به دو هفته است. و در عین حال به عنوان یک جامعه ما بدست بیش از یک کمی سهل انگار و به دور از پروتکل. به نظر می رسد که اگر خود را بزرگ و یا پدر و یا پسر عموی خود را گرفتار نشده این ویروس پس از آن شما باید ایمنی است ؟ چرا نباید به یک رستوران بروید و یا سرگردان ماسک-رایگان از طریق جمعیت است ؟ آن را به یک کشور آزاد!

این است که به سرزنش Watney یا قهرمان یا مثلا کن Comboy این caddie برای مک داول. مک داول گفت Golfweek که Comboy معتقد است که او قرارداد این ویروس در یک پرواز تجاری از تگزاس پس از مک داول از دست رفته قطع وجود دارد. Comboy و ریکی الیوت caddie برای Koepka حضور یک مراسم تشییع جنازه در فلوریدا. تور ارائه پروازهای چارتر بین رویدادهای اما بازیکنان و ویلچرهای که دست قطع و یا در حال پرش از یک رویداد باید بفهمند که دیگر راه خانه. بنابراین خطر افزایش است و حتی به عنوان هر کس تست شده است در راه به رویداد بعدی آنها می تواند حامل ویروس و تست منفی در ابتدا تنها به واقع مثبت می شود و گسترش آن در حباب.

گلف بازان می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و حتی از خود ویلچرهای. این ورزش است که به طور انحصاری در خارج از منزل که در آن علم می گوید آن است که سخت تر به قرارداد ویروس. و در عین حال مثبت آزمون. حتی به عنوان موناهان تبلیغ PGA Tour کم درصد مثبت آزمون — فقط هفت نفر از 2,757 در سه مسابقات سایت او گفت: — و گفت: این سفر خواهد بود افزایش در سایت تست و افزایش سرعت پروتکل های دیگر او اذعان امکان واقعی مثبت تر از آزمون در هفته های آینده.

“من فکر نمی کنم کسی باید تعجب” موناهان گفت. “من قطعا امیدوار ما نمی خواهد اما قادر به می گویند که ما در حال رفتن به هر گونه موارد … من فکر می کنم خواهد بود ریاکارانه چون من فکر می کنم همه ما در حال یادگیری به عنوان ما در حال رفتن است.”

در میان چیزهایی که ما در حال یادگیری است چقدر دشوار خواهد بود و به نظر می رسد مرزی غیر ممکن است — برای سایر رشته های ورزشی.

چیزی که ما باید بدانند در حال حاضر: به این ورزش جمع آوری — این که آیا آن NBA در نزدیکی اورلاندو, NHL در دو hub شهرستانها لیگ اصلی بیس بال در شهرستانها از هر باشگاه و تیم NFL در خود سایت آموزشی — ما باید به انتظار مثبت آزمون هر دو از بازیکنان و حمایت از پرسنل. که پیش بینی شده است که بر اساس هر دو در منطق و علم است. برای سه ماه تمام این شخصیت شده اند پرت سراسر کشور در خانه های خود. این غیر ممکن است به این باور هر یک از آنها را در آنجا ماند در مستند در خانه. این غیر ممکن است به این باور هر فرد در اطراف آنها در عینک ماسک. این غیر ممکن است به این باور هیچ یک از آنها حامل ویروس.

در حال حاضر شما می گویند قرنطینه تمام کسانی که تست مثبت تا زمانی که سالم هستید. کسانی هستند که هزاران نفر از مردم همه رفتن به رعایت دستورالعمل های لیگ در جای خود قرار داده? آنها رفتن به نظم و انضباط خود را به نگه دارید گارد تا زمانی که خیلی از کشور است که اجازه آن را ؟ خواهد آنها را قربانی آن را به ماندن در حباب ؟

که ما را به تفاوت ذاتی بین گلف و همه از این ورزش های دیگر. فوتبال, به عنوان مثال نه تنها تشویق تماس بگیرید. این ورزش نیاز به آن است. بسکتبال لزوما به عنوان یک ورزش تماس اما بگویید که به بچه ها ارسال تا پایین پایین.

بنابراین فرض کنید یک بازیکن NBA آزمایش منفی پس از ورود به حباب در فلوریدا که در آن لیگ در نظر دارد برای تکمیل آن فصل و برگزاری آن در پلی آف. اگر چه او sneaks را و می رود به یک رستوران ؟ و یا اگر او حامل این ویروس در راه به حباب بود اما بدون علامت است که می تواند اتفاق می افتد ؟ در حال حاضر این ویروس در حباب و با توجه به تماس در شیوه ها و بازی ها, حباب فقط ممکن است تبدیل به معادل یک کشتی کروز. برک آوت بسیار آسان است برای پیش بینی.

بسیاری از مردم بر این باورند که coronavirus است هیچ معامله بزرگ برای جوانان, قوی, ورزشکاران سالم. در واقع داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را نشان می دهد که در اخیر هفته در ثبت وجود دارد تنها هفت مرگ و میر ناشی از covid-19 سراسر کشور در میان کسانی که سن 15-34 کمترین مجموع از آنجا که این بیماری مدعی آن داخلی اولین قربانی است.

اما به اخراج تاثیر بر روی ورزشکاران خود می تواند غیر مسئولانه در دو جبهه. ما نمی دانیم که اثرات طولانی مدت این ویروس می تواند در کسانی که آن را گرفتن. شاید مهم تر اینکه: این جوان قوی ورزشکاران سالم خواهد بود که به تماس مستقیم با یک بی حد و حصر تعداد کارکنان پشتیبانی — مربیان بازی مقامات پرسنل پزشکی, مربیان, تجهیزات, مدیران و غیره. — که ممکن است به سقوط قطعا متفاوت محدوده سنی.

قرار دادن یکی دیگر از راه: آلوده 24 ساله بازیکن NBA را به خوبی ممکن است بهبود می یابند پس از تجربه فقط علائم خفیف اما 60 ساله مربی که ضبط مچ پا خود را چهار روز در یک ردیف نمی ممکن است. که می تواند غم انگیز است.

همه از این ورزش های عظیم و کسب و کار. آنها هیچ جایگزین اما به سعی کنید به برنامه ریزی بازده خود را در میان این همه گیر.

اما آنچه گلف پایدار است نشان می دهد آنها همچنین باید توانایی تنظیم و سقط جنین. PGA Tour است 2½ هفته به از سرگیری رقابت و این حباب شکسته شده است. اگر که اتفاق می افتد در ورزش های دیگر را رهبران خود را به نظم و انضباط و از خود گذشتگی را به آنها را خاموش?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات