به عنوان پرستان خداحافظی به تام بردی, ESPN پخش هفت ساعت از بزرگترین بازی های

آگهی انجام تیتر “با تشکر از شما تام” در تماس تلفنی با “بز و برای همیشه یک بخشی از خانواده ما است.”

“برای 20 سال شگفت انگیز شما به ما همه چیز شما تا به حال” آگهی متحده است. “هنگامی که شما وارد به عنوان یک ششم دور انتخاب و بهترین انتخاب این حق رای دادن تا به حال ساخته شده و هیچ کس تصور همه شما می خواهم به انجام و یا چه مقدار شما می خواهم به زودی به معنی به کل منطقه است.”

این رسم خانواده نشانه های خاموش با یادآوری Buccaneers طرفداران و خلیج تمپا جامعه به “مراقبت از او را. شما یکی از بزرگ” و ارائه “عشق و قدردانی.”

در تمپا که در آن Buccaneers شده اند یکی از NFL حداقل موفق تیم او می خواهید که. اگر چه بردی نشان داد این سفر درونی است که او را منجر به این نتیجه شد که در آن زمان به حرکت می کند (آن میانسالی بحران ؟ میل که همیشه سوخت او را به خودش ثابت کند?), این بسیار خاص است: در بروس Arians او را یک سر مربی است که در بسیاری از راه های مختلف از لایحه Belichick. Arians است یک مربی تهاجمی فکر است که به مراتب کمتر احساسی دکمه-پایین تر از Belichick.

زمانی که او صحبت می کرد با Arians و مدیر کل Jason Licht هفته گذشته توسط تلفن بردی بود یک انجام مصاحبه به Tampa Bay Times’ ریک سترود می نویسد. اگر چه وجود داشته است گزارش می دهد که بردی تا به حال خواستار مبلغ زیادی از پول و فهرستی از کنترل به عنوان او در نقاط فرود او خواست فقط یک چیز (و آن را به شماره 12 نیوجرسی که گیرنده گسترده کریس گادوین در حال حاضر می پوشد). او می خواست شماره تلفن برای هر یک از هم تیمی های جدید خود را.

با طرفداران ورزش نیاز به یک تعمیر به علت تعلیق از مسابقات در پی این رمان شیوع کروناویروس, ESPN است که مارک به مناسبت بردی جدید انگلستان عزیمت با بازی هفت ساعت از بزرگترین بازی روز یکشنبه با شروع سال 2002 “پهلو قانون” حذفی پیروزی بر اظهارات در ظهر به وقت شرق آمریکا.

در بردی بوکانیرز چیزی آنها در کارفرمایی: یک بازیکن است که به محافظت از توپ. Jameis وینستون آنها Bucs زمان با شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب در 2015, led لیگ با 30 interceptions از دست داده و پنج گیر میکنه. کسانی که ترجمه شده به 112 امتیاز برای مخالفان و نهایی بازی برای Bucs بود انتخاب شش در از دست دادن اضافه کاری به آتلانتا.

نه این که هیچ شکی وجود دارد اما Buccaneers در حال بردی تیم در حال حاضر. وینستون رسمی ساخته شده با یک صدای جیر جیر شنبه. “بزرگ آن بوده است 5 فصل به عنوان یک دزد دریایی,” او نوشت. “همه عشق و احترام, من عاشق تمپا و من مشتاقانه منتظر دیدن میشم دوباره در مه” در سوپر باول LV, که برگزار خواهد شد در تمپا.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>