نیویورک افتتاح فصل سوم سرپرستی لیگ با بازی میزبان را به سه لیگ 20 franchises — Spitfire, پاریس ابدی و تورنتو مبارز — چهار برنامه ریزی مسابقات در هامراشتاین سالن بیش از آخر هفته. زوج با یک شبیه سری از مسابقات برگزار شد در دالاس در این رویداد مشخص شده برای اولین بار محوری از سرپرستی لیگ برنامه ریزی برای برگزاری متعدد مسابقات زنده در هر یک از آن 19 بازارهای سراسر شمال امریکا و اروپا و آسیا است. شنبه اولین نگاه اجمالی oozed نیویورک. مرد عنکبوتی در حضور و غیاب. قبل از مسابقه چیزهای بی اهمیت شامل: یک تکه از پیتزا و مجسمه آزادی. و حمایت از این تیم در خانه آشکار بود از ابتدا.

شنبه اول وقت نیویورک Excelsior — NYXL برای کوتاه بازی به جمعیت. صفحه اصلی-زمینه مزیت تبدیل شدن به یک ثابت در لیگ و اثرات آن بر روی صفحه نمایش برای اولین بار به عنوان NYXL ضرب و شتم Spitfire در اولین بازی از فصل 3-1.

آواز-hyeon “JJoNak” انفجار پشتیبانی پلیر NYXL و 2018 MVP لیگ گفت: از طریق یک مترجم که او شنیده جمعیت booing لندن از خارج از صحنه. گربه گفت: روشن است homestands را به تیم میزبان استفاده. هر دو جنس و هم تیمی اش دونگ-gyu منو” کیم گفت: مطابقت با زوال یافت و جریان را با سلامتی از جمعیت است.

“اگر چه آن را یک ضد صدا, هدفون, من واقعا می تواند شنیدن صدای جمعیت در ورزشگاه” کیم گفت: از طریق یک مترجم اضافه کردن آن را بلندتر از مسابقات سال گذشته در کولاک عرصه است . “هنگامی که ما از دست دادن یک مبارزه تیم در طول بازی ما می تواند احساس طرفداران بسیار آرام است.”

به سرپرستی لیگ است که مصرف بلند پروازانه گام در این سال حرکت از برگزاری اکثر آن فصل به طور منظم مسابقات در لس آنجلس به جای برگزاری مسابقات در شش کشور جهان است. تغییر در قالب باعث می شود این فصل از تدارکات. مقامات لیگ کار کرده با هر تیم به ساده سفر کردن سفر که ممکن است به کاهش بار بر روی بازیکنان و مربیان است.

“وجود دارد یک دلیل ما برای اولین بار این را امتحان کنید,” اکتیویژن بلیزارد Esports رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پیت Vlastelica گفت: پست شنبه. “همین دلیل است که آن سخت است.”

لیگ شده است تقسیم به دو بخش اقیانوس اطلس و اقیانوس آرام. دو ماه از مسابقات به صورت اقیانوسیه تقسیم شده اند طرح میتوانست به دلیل شیوع کروناویروس. سه نفر از چهار چینی فرانچایز را منتقل بازیکنان به کره جنوبی. مقامات لیگ ارائه هیچ به روز رسانی شنبه که چگونه این برنامه تغییر خواهد کرد و به کسانی که در مسابقات.

لیگ مجبور شده است به کار در اطراف این همه موانع در حالی که تلاش برای پیشبرد آن رویای یک شهر مبتنی بر لیگ که در آن تیم می ساخت و پرورش وفادار پایگاه های فن زندگی می کنند که در همان منطقه است. رویایی که تبدیل به نوعی از یک واقعیت بعد از ظهر شنبه در نیویورک به عنوان خشن جمعیت شعار می دادند “N-Y-X-L” و “اجازه دهید به نیویورک!”

“هنگامی که ما خرید این حق رای دادن از دو سال پیش ما در حال انتظار برای این لحظه” نیویورک Excelsior از بنیانگذاران و مدیر محصول افسر Rohit Gupta در مصاحبه ای گفت: در ماه گذشته. “این بود که ما ماموریت … به بازی های موسسه از نیویورک است.”

این homestand راه حل این است که یک مدل هیبرید از خانه و دور ساختار دیده می شود در ورزش های سنتی طراحی شده بنابراین طرفداران می توانید تیم خود را نشان دادن شهر و franchises برای کسب درآمد محلی در فروش بلیط و حمایت مالی است.

برداشتن برخی از NYXL پوشاک قبل از بازی, آناند, Somir گفت: این اولین بار است که esports بازی او همیشه حضور داشتند. اگر این بازی را می توانید به زندگی بسکتبال یا فوتبال سمیر گفت او آماده است برای رفتن به هر بازی. Somir همچنین گفت: سرپرستی تیم فوق العاده نزدیک در مقایسه با دیگر لیگ های حرفه ای و او قدردانی است که کیفیت در ظهور لیگ.

“من نمی توانم آمار نیکز.” Somir, 24 گفت. “[The Excelsior] وجود دارد برای طرفداران خود را در یک راه دیگر مردم ممکن است.”

Elenna Geffrard گفت: بازی سرپرستی در معرض خود را به جهان بزرگتر از esports. در حال حاضر Geffrard گفت که او ممکن است شروع به تماشای لیگ از افسانه است. او رفت و به فصل گذشته grand finals در فیلادلفیا و گفت: او بلافاصله می دانست که او در جای مناسب هنگامی که او را دیدم تمام فوتبال — که در آن طرفداران لباس به عنوان قهرمانان در بازی.

“من فقط می خواهم” من متعلق به اینجا!'” Afp toulouse, 27 گفت: در حالی که لباس به عنوان رحمت فرشته شفا دهنده در بازی.

خارج از هر دو سالن سرپرستی جریان تمام مسابقات در یوتیوب پس از لیگ برتر منحصر به فرد چندین ساله جریان مقابله با گوگل در اواخر ماه ژانویه است. زنده مخاطبان برای این مسابقات در نیویورک به اوج خود رسید و حدود 100000 همزمان بینندگان.

“یوتیوب تعهد به بازی بسیار هیجان انگیز” Vlastelica گفت “این فقط ریاضی” و یوتیوب یکی از بزرگترین مخاطبان که در این لیگ می تواند درخواست تجدید نظر.

به دنبال به جلو برای فصل Vlastelica گفت: پذیرش از طرفداران برای Excelsior نشانه بزرگ برای چه آمده است. این ترفند خواهد بود ساختمان موفقیت در اینجا.

“ما نیاز به ایجاد این فن و تجربه را در یک دسته بیشتر شهرستانها در سراسر جهان” Vlastelica گفت. “و من احساس می خواهیم به یک شروع بسیار خوب.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im