به عنوان ما سالن های ورزشی تبدیل به بیمارستان کمی وجود دارد برای تشویق, اما بسیار به تحسین

اگر خالی ورزشگاه نیست به اندازه کافی به بهگزارش این نامطلوب جدید ورزشی, واقعیت, و سپس در اینجا بیشتر به آچار روده خود را: عظیم مسکن امکانات مورد علاقه ما در زمینه بازی در حال تبدیل به اورژانس به مراکز درمانی.

آن عملی است و در عین حال تلخ. در این مستند ما صرف هر روز تاسف از لغو و تعویق بازیها تعجب زمانی که آنها بازگشت و تعمق چگونه بزرگ لیگ را پیدا خواهد کرد یک راه برای سرگرم کردن ما. ما yo-yo بین استقبال از خاطرات قدیمی و خواب در مورد لرزش های جدید. اما بیشتر ما پیش بینی پایان این فلج گیر ما بیشتر متوجه این رمان coronavirus تنها شروع به اخلال در زندگی است.

هنگامی که بیس بال بازگشت ؟ خوب, آن را سخت به حدس و گمان با دقت زمانی که بزرگ چمن بسیاری در بهار آموزش مجتمع از اتباع واشنگتن و هوستون آستروس در حال حاضر یک درایو-از طریق آزمایش سایت برای غرب پالم بیچ ساکنان. این چیزی که احتمالا نمی تواند قطع فوتبال فصل, راست? بسیاری می توانید تغییر دهید — خیلی بهتر بود تغییر — در پنج ماه است. اما چه کسی می تواند مطمئن شوید که زمانی که فدرال اکسپرس زمینه پارکینگ فقط باز شده برای تست این هفته ؟

من استفاده از کلمه “جدی” بسیار کمی. زمانی که بازخوانی و nitpicking من ستون پس از انتشار آن می آید تا راه بیش از حد در توصیف سختی از دست دادن و یا به رسمیت شناختن است که به کرات از تیم نیست و به خوبی درک شده است. اما شما می خواهید بدانید که چه چیزی واقعا جدی? نگرانی های روزانه در مورد بازگشت به NBA تنها به دریافت یک ناراحت یادآوری در مورد پیچیدگی زندگی در حال حاضر.

اوایل صبح روز شنبه پدرم نیاز به یک آمبولانس به عجله او را به لویی بیمارستان. او مورد نیاز دو اورژانس جراحی. او قادر به منتشر خواهد شد پس از پنج روز, خوشبختانه, اما به دلیل شلوغ بیمارستان ها باید به خصوص محتاط در حالی که درمان covid-19 بيمار و دیگران, من مادر نمی تواند با او در این مصیبت. او می تواند رها کردن تلفن همراه خود را و موارد دیگر اما او نمی تواند مراجعه کنید. پرستاران به نام به نگه داشتن او را مطلع هنگامی که پدر من نمی تواند اما کسانی که پنج روز از عدم اطمینان و نگرانی. و در حالی که همه ما شنیده در مورد بسیاری از این ویروس تاکید کادر پزشکی و امکانات آن را ندارد آمار خانه تا زمانی که یک دوست را از دست می دهد آگاهی و باید carted دور و همه شما می توانید انجام دهید این است که یک منظقه تحویل.

قبل از سرگرم کننده می توانید راه اندازی مجدد درد و رنج باید اوج. این واقعیت تلخ در حال حاضر. وجود دارد بدون استفاده از پیش بینی بازگشت از ورزش در این کشور تا زمانی که هر دولت و یا حداقل اکثریت قریب به اتفاق, می توانید به حداقل رساندن و گسترش coronavirus. و وجود دارد 50 های مختلف جدول زمانی. سلام رها من اوایل انتظار برای ورزش همگام با سطح خستگی و بی حوصلگی و دوباره به سرعت. پس از ترساندن با پدرم من سپاسگزار برای آنچه که ما در نظر به چیزهای ساده و من سپاسگزار تر از همیشه اختصاصی, پزشکان, پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان که خطر زندگی خود را به صرفه جویی در زندگی می کند.

پس از آن بود کاملا معنی دار به این سنچریلینک درست وقایع مرکز, یک ساختمان در کنار این ورزشگاه شده است که تبدیل به یک نظامی بیمارستان صحرایی است که می تواند درمان 148 بيمار. مقامات در حال استفاده از این تسهیلات به صورت غیر coronavirus بیماران. بیش از 300 نفر از اعضای 627th بیمارستان مرکز از کلرادو در فورت کرسن اعزام شدند به سیاتل به اجرای موقت بیمارستان.

“ما در حال مبارزه در کنار یکدیگر در این نبرد در برابر دشمن نهان,” Brig. ژنرال داگ گیلاس در یک کنفرانس خبری گفتند.

این است که برخی از هفته pop-up store مانند شما ببینید در طول اصلی ورزش و سرگرمی حوادث ، این است که تشکر و قدردانی از یک نبرد طولانی. بسیاری از امکانات ورزشی در حال حاضر در حال استفاده هستند و در هفته های آینده, بسیاری از بیشتر تبدیل خواهد شد در سراسر کشور.

Cynics ارائه خواهد شد سخنان نیشدار در مورد ثروتمند ورزش صاحبان در نهایت ارائه بیشتر از یک مدنی بازگشت خود را با بودجه عمومی کاخ. محاصره طرفداران شوخی در مورد آن نظر گرفتن یک بیماری همه گیر برای دیدن کامل ورزشگاه پارکینگ دوباره. دیگران در واقع نیاز به بازدید از این اماکن به صورت جدی تر دلایل و هنگامی که کسانی که داستان ما را لمس خواهد بود وجود دارد قدردانی برای تفکر رو به جلو در برنامه ریزی برای پزشکی پناه.

“ما در آغاز یک ماراتن” سیاتل شهردار جنی Durkan (D) گفت. “این نه یک دو سرعت. آن است که رفتن به زمان را برای ما از طریق این.”

چقدر زمان ؟ مهم نیست. همه گیر رسما ما هزینه یک سال از مسابقات NCAA و ویمبلدون. این تاخیر در بازی های المپیک برای یک سال به حالت تعلیق در فقط در مورد همه چیز لذت بخش برای مدت نامعلوم. وجود دارد احتمالا بد تر اخبار ورزشی آمده است. اما این به اصطلاح ضرر و زیان چیزی که در مقایسه با تعداد گزارش coronavirus موارد است که در مورد به پیش افتادن از 1 میلیون نفر در سراسر جهان است.

آن را 20 دقیقه طول می کشد به درایو از خانه من به سنچریلینک درست. مسیر را از طریق خیابان های خالی در حال حاضر که آن را احساس می کند مانند 4 صبح در همه زمان ها الهام بخش یا افسردگی و یا بازتاب در مورد بار بهتر است. سپس در اواسط فکر می آید ورزشگاه منطقه جنوب مرکز شهر که در آن شهر معمولا اجازه می دهد تا شل.

روز چهارشنبه یک سرباز ایستاده بود خارج از خود ، سی پا دور دو سیگاری صحبت کردیم. یک مرد سوار بر دوچرخه خود را. دیگر از آن بود سکوت وجود دارد.

هیچ عجله برای رسیدن به موقت بیمارستان هیچ پاچه همسرم, تعجب در مورد سلامت ، فقط سکوت در ورزشگاه. در این عجیب و غریب جدید طبیعی ساخته شده است که آن را به یک روز خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de