به عنوان بازی های المپیک نگرانی در میان كردن coronavirus کمیته بین المللی المپیک می گوید: “این بازی پیش خواهد رفت’

“کمیته بین المللی المپیک باقی می ماند به طور کامل متعهد به موفقیت در بازی های المپیک #Tokyo2020,” رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ گفت: از طریق کمیته بین المللی المپیک توییتر خوراک. “همه من را تشویق ورزشکاران برای آماده سازی برای بازی با بخار کامل.’ “

کمیته بین المللی المپیک گفت: آن را در نظر دارد و به دنبال مشاوره از سازمان بهداشت جهانی و تشویق ورزشکاران برای ادامه آموزش برای بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده. تعلیق و یا لغو خواهد بود انبوه مخل برای ورزشکاران بسیاری از آنها آموزش طراحی برنامه های سال پیش به اوج برای بازی های المپیک است.

“قرارداد تماس برای بازی برگزار می شود در سال 2020 است. که می تواند به عنوان تفسیر این امکان به تعویق افتادن,” سیکو هاشیموتو گفت: در پاسخ به یک نماینده مجلس سوال در مجلس رویترز گزارش داد.

هنوز در یک کنفرانس خبری یکشنبه شب در لوزان بین المللی المپیک مارک آدامز سخنگوی برکنار امکان coronavirus موثر بر برنامه ریزی شروع بازی های المپیک, قابل توجه نشان می دهد اعتماد به نفس با توجه به عدم قطعیت در اطراف بیماری که در حال حاضر وجود دارد هیچ واکسن.

“برای ما بازی در حال پیش رفتن در 24 ژوئیه و ما با اطمینان انتظار می رود به ارائه آنها را در آن تاریخ” آدامز گفت. “همه توصیه ما داده شده است که می توانید پیش بروید و از چه کسانی و سازمان های دیگر که صالح هستند.”

“شما می توانید سوال خود را بپرسید و بسیاری از بسیاری جهات” آدامز بعدا اضافه شده است. “اما این نتیجه از ما بازی می رویم جلو. این بازی پیش خواهد رفت. ما اعتماد به نفس آنها پیش خواهد رفت و ما اعتماد به نفس آنها شروع خواهد شد در 24 ژوئیه. بقیه همه حدس و گمان است.”

آدامز اشاره کرد عدم وجود یک بین المللی ممنوعیت سفر و این که هنوز برای اعلام یک بیماری همه گیر به عنوان دلایل باخ اخلاص. آدامز گفت: او می خواست برای جلوگیری از “توده حدس و گمان” و “fevered تصورات” با تکیه بر کارشناسان در درجه اول این است که.

پرسید که آیا کمیته ملی المپیک تا به حال یک مهلت در مورد اینکه آیا به تعویق انداختن یا لغو بازی های المپیک, Adams اصرار داشت بدون نیاز وجود دارد.

“ما ساخته شده است یک تصمیم” آدامز گفت. “این تصمیم این است که: این بازی پیش بروید. که ساخته شده بود چند وقت پیش. ما هیچ دلیلی برای تغییر آن تصمیم گیری است. تمام توصیه ما در حال حاضر بازی در حال رفتن جلوتر از همه مقامات صالح.”

گمانه زنی ها در مورد سرنوشت این بازی حتی پنج ماه دور از آنها شروع به رشد کرده به عنوان coronavirus گسترش یافته است. کانادا و عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس در هفته گذشته که کمیته بین المللی المپیک را تا اواخر ماه مارس حدود دو ماه قبل از شروع بازی ها به تصمیم بگیرد که آیا به آنها را لغو کند. او گفت در حال حرکت آنها را در حال حاضر بیش از حد بسیاری از چالش های لجستیکی. کمیته بین المللی المپیک به سرعت اظهار پوند نظرات را منعکس نمی کند آن موضع.

به تعویق انداختن بالا می برد بسیاری از مسائل thorniest از آنها که از ملاحظات مالی. کمیته بین المللی المپیک دریافت اکثر درآمد خود را از تلویزیون های خود حقوق قرارداد با ان بی سی که نمی خواهم به گودال المپیک پخش علیه NFL برنامه نویسی در پاییز.

در مصاحبه هفته گذشته چند کارشناسان بهداشت گفت: خیلی زود است که بدانید که چگونه coronavirus می تواند تاثیر بازی های المپیک, در بخشی به دلیل کمی شناخته شده در مورد این بیماری و زمانی که ممکن است واکسن یا دارو در دسترس تبدیل خواهد شد. اما آنها هشدار داد در برابر کمیته بین المللی المپیک اصرار که همه چیز خوب خواهد شد.

“آنها باید اجازه دهید مردم می دانند که ما در حال حاضر در میان همه گیر و اجتماعی فاصله قابل توجهی پاسخ های عمومی عنصر از بیماری های همه گیر” گفت: دانشگاه نبراسکا استاد علی خان که قبلا مدیر اداره بهداشت عمومی آمادگی و واکنش در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. “ما باید انتظار داشته باشید که ما باید به عاملی که به بازی های المپیک است.

“من نمی خواهم این پیام است که کم خطر است و هیچ چیز به نگرانی در مورد و همه چیز خوب خواهد شد. من فکر می کنم آنها باید در تعامل با جامعه خود می گویند که این امکان وجود دارد در صورتی که این بیماری همه گیر است که در بررسی ما نیاز به ایجاد تنظیمات و انصراف از این رویداد. این چیزی است که من می خواهم برای شنیدن: اگر آنها را مجبور به انصراف از المپیک, آنچه که آنها می خواهم به انجام?”

المپیک دهندگان گفته اند coronavirus می تواند تغییر رله مشعل یک سنت است که در آن یک مشعل المپیک انجام شده است در سراسر جهان پیش از مراسم افتتاحیه آغاز و در آتن. یونانی المپیک گفته مقامات روشنایی رو به جلو خواهد رفت هفته آینده به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به آسوشیتد پرس. یونان دیده است هفت مورد از coronavirus همه در میان افرادی که به تازگی از سفر به ایتالیا.

Coronavirus در حال حاضر wreaked ویران بین المللی مقدماتی حوادث. در هفته گذشته بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه اعلام کرد که خود را واجد شرایط می توان از چین به اسپانیا. در جمعه پایانی اعلام کرد که زنان واترپلو صلاحیت مسابقات را میزبانی در تریسته ایتالیا خواهد بود با تاخیر از 8 مارس تا مه 17. در آوریل 20, آن را به تصمیم می گیرید اگر تریسته هنوز هم می تواند میزبان این رویداد و یا اگر نیاز به نقل مکان کرد. بیس مقدماتی مسابقات برنامه ریزی شده برگزار می شود در تایپه رانده شد از آوریل تا ژوئیه ورزش را در بدن حاکم روز دوشنبه اعلام کرد.

آدامز اذعان کرد این چالش ها و گفت: IOC می باید “انعطاف پذیر” به جای مدرک تحصیلی اما او ابراز اعتماد به نفس حوادث برگزار خواهد شد در زمان.

المپیک مردان فوتبال مقدماتی مسابقات کونکاکاف یک فدراسیون از آمریکای شمالی و آمریکای مرکزی کشور برنامه ریزی شده است برای شروع 20 مارس در گوادالاخارا, مکزیک. آن باقی مانده است در برنامه.

“در کونکاکاف ما از نزدیک زیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل در ایالات متحده و نظارت بر بهداشت عمومی و تحولات در سراسر منطقه کونکاکاف سخنگوی نیکلاس شریف در بیانیه ای گفت. “بر اساس اطلاعات موجود به ما در این زمان ما در حال کار بر روی آینده ما مسابقات پیش رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. ما در حال انجام بحث و مذاکره با ما عضو کنفدراسیون فوتبال باشگاه و سایر ذینفعان در تمام کشورها عمل می کنیم و البته به دنبال هر گونه راهنمایی های جدید ارائه شده توسط مقامات محلی و یا ادارات مربوطه.”

یک اسکی آلپاین تست رویداد برای 2022 پکن بازی های المپیک زمستانی نیز لغو شده است.

سیمون Denyer کمک از توکیو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im