به عنوان NHL ری استارت کهنه سرمایه اعتماد به نفس آنها می تواند یکی دیگر برنده جام استنلی

آشنا برای تلفن های موبایل از پایتخت هاکی خواهد بود اما این زمان در خالی Scotiabank عرصه در تورنتو است. در حالی که تنها یک tuneup, از آن خواهد شد یک آزمایش برای مربی تاد Reirden تیم ملی و آن را به لرزش کردن rustafter زمان بسیار دور است.

“هنگامی که شما در حذفی, همه چیز اتفاق می افتد” مرکز Nicklas Backstrom گفت. “شما رو به یک شروع خوب است. شما رو به آن را دریافت کلیک کردن حق دور. در غیر این صورت آن را بیش از بسیار سریع است. امیدوارم از آن خواهد شد کار به نفع ما است که ما با یکدیگر برای مدت زمان طولانی — اکثریت این گروه و امیدوارم ما می توانیم اتصال مانند ما در این فصل به طور منظم.”

با یک هفته قبل از بازی رزومه لیگ نیز در یک امیدوار موقعیت.

از طریق پنج روز از فاز 3 (آموزش در اردوگاه) از راه اندازی مجدد از جولای 13-17 وجود دارد تنها دو مثبت coronavirus موارد در میان یک گروه از 800 بازیکنان. وجود دارد 2,618 کل آزمون اداره در طول این دوره است. بزرگترین خطر با توجه به متعدد کارشناسان بهداشت و درمان در مورد NHL بازگشت-به-بازی برنامه ریزی شده بود دو هفته اردوگاه آموزشی دوره و خطر ابتلا به بازیکنان از در معرض بودن به کروناویروس از آنجایی که آنها نمی نیاز به قرنطینه و دور از میدان یخ بازی.

اما لیگ در ادامه به نتایج دلگرم کننده و NHL قادر به متوقف کردن آن تابستان مسابقات به اوج. تورنتو و ادمونتون در ادامه به آماده شدن برای حضور 24 تیم و کل سفر طرفین به زندگی خود را در شهرستانها در روز یکشنبه.

با همه احتیاطی آماده بودن در شهرهای توپی چالش این است که برای بازیکنان در شهرستانها به ادامه حفظ سلامت پروتکل ها و کاهش هر گونه خطر ابتلا به ویروس. با بازیکنان موظف به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله زمانی که در داخل خود عمل امکانات biggestrisk است که به دور از بازی و زمانی که آنها بازگشت به خانه های خود.

بازیکنان توصیه شد که آغاز و هفت روز قبل از سفر به شهرهای توپی که “اعضای خانواده خود را محدود قرار گرفتن در معرض nonfamily اعضای … تا حد امکان و به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است به کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه از باشگاه افراد است.”

“در حال حاضر آن است که با حادثه ای است که همه چیز خوب” جناح گارنت هاتاوی گفت. “پروتکل است که راه اندازی سخت است, اما آن است که همه به یک دلیل. من می خواهم بگویم ما همه خوش و در حال حاضر ما اعتماد مرد در کنار ما است که آنها انجام می دهند درست و به دور از یخ بازی کردن.”

با نتایج امیدوار کننده ای در اطراف لیگ پایتخت نیز به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس در خود ، با هر زوم مصاحبه بازیکنان انجام داده اند پس از شروع آموزش به اردوگاه همان تنوع: “ما آمد را به نفع خود” است و تکرار در طول MedStar پایتخت Iceplex.

“آره ذهنیت ما همه احتمالا می گویند ‘آن را یک بازی در یک زمان اما ما در حال آمدن به برنده شدن” جناح تام ویلسون گفت:. “ما می خواهید را به نفع خود. هر اردوگاه آموزشی شما بچه ها همه پرسش و گفتم: “بیایید فقط سریع به جلو به این مهم بازی در پایان سال است. آنان کسانی هستند که هر کس می خواهد به بازی.’ بنابراین من حدس می زنم ما رو آرزو می کنم. ما سریع حمل و نقل و ما حق را به مخلوط بنابراین من فکر می کنم ما در حال هیجان زده در مورد آن.”

بر اساس پیش بینی 20-man بازی فهرست اسامی رفتن به راه اندازی مجدد پایتخت را رول به پلی آف با قدیمی ترین گروه از 24 تیم در هر CapFriendly.com. The Columbus Blue Jackets خواهد شد که جوانترین گروه در پلی آف. پایتخت استفاده می شود به داشتن یک همسر با تجربه تر گروه به کار با وجود برخی از آنها جوانتر قطعه: 22-ساله پشتیبان گیری دروازه بان ایلیا سامسونوف, 23 سال defenseman جوناس Siegenthaler و 24 ساله جناح Jakub Vrana.

“بسیاری از مردم در حال صحبت کردن در مورد همه چیز در مورد داشتن بچه ها جوان هستند که همیشه تازه و آماده برای رفتن” جناح کارل Hagelin گفت. “اما من فکر می کنم برای ما کهنه کار تیم ها با تعداد زیادی از تجربه و من فکر می کنم زمانی که شما می آیند به یک وضعیت مانند شما نوع ساخت در آنچه شما انجام داده ام در زندگی حرفه ای خود را. اعتماد به نفس است که هرگز به دست به شما — شما باید برای ایجاد که خودتان است.”

یادداشت: سامسونوف هنوز غایب از تمرین روز چهارشنبه از دست رفته تمام هشت روز از اردوگاه های آموزشی تا کنون. دفاعی چشم انداز مارتین Fehervary از دست رفته خود را در اولین جلسه از اردوگاه های آموزشی در روز چهارشنبه …

تیم شرکت خواهد کرد در intrasquad داد و بیداد, در روز جمعه, با آزمایشی شروع زمان از 4 بعد از ظهر شروع خواهد شد زمان شبیه سازی زمانی که پایتخت انتظار می رود به بازی بازی های اکثریت خود را گرد رابین بازی در حالی که در تورنتو و به طور بالقوه دیگر بازی ها در postseason.

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im