به عنوان NHL بازیکنان رای در 24 تیم حذفی پیشنهاد بسیاری از موانع دیگر باقی می ماند

این پیشنهاد شامل چهار تیم برتر در هر کنفرانس (بر اساس امتیاز در صد) بازی هر یک از دیگر برای کاشت در حالی که باقی مانده از 16 تیم خواهد بازی بهترین-از-پنج سری در یک بازی در دور. راه اندازی برای بازی در دور خواهد بود: No. 5 دانه در مقابل شماره 12 (با برنده پیشبرد به بازی چهارم بذر) شماره 6 در مقابل شماره 11 (برنده نقش سوم) شماره 7 در مقابل شماره 10 (برنده نقش دوم) شماره 8 در مقابل شماره 9 (برنده نقش اول). که پس از آن که ترک 16 تیم به رقابت برای جام استنلی به عنوان نمونه فصل است.

واشنگتن پایتخت خواهد بود برای کاشت در پیشنهاد round-robin سناریو. تیم های دیگر دریافت byes در شرق خواهد بود بوستون خلیج تمپا و فیلادلفیا. در غرب سنت لوئیس, کلرادو, Vegas و دالاس را byes. تیم های است که واجد شرایط برای “کروشه” بازی در دور پیتسبورگ Carolina, the New York Islanders و رنجرز, تورنتو, کلمبوس فلوریدا و مونترال در شرق و ادمونتون, Nashville, ونکوور, ونکوور, وینیپگ, مینه سوتا, آریزونا و شیکاگو در غرب است.

پایتخت defenseman جان کارلسون صحبت در NBC در روز پنج شنبه گفت که او یکی از طرفداران بزرگ از گسترش 24-تیم حذفی فرمت. او فکر کرد که تعدادی از تیم ها بیش از حد بالا بود اما اذعان کرد که “با توجه به تدارکات” این طرح را ممکن است بیشتر حس.

مرکز لارس Eller تا به حال دیده نشده کامل بازگشت-به-بازی, پیشنهاد پنج شنبه اما از این گفته شده بود “پرنیان مثبت” در سراسر بازگشت-به-بازی, بحث بیش از چند هفته گذشته.

“من می گویند که وقتی که می آید به قالب من فکر می کنم آن است که تقریبا غیر ممکن است برای همه خوشحال … این وضعیت این است که آنچه در آن است” Eller گفت. “آن است که به دور از کامل است. ما در حال رفتن به مدیریت بهترین ما می توانیم و من فکر می کنم ما با هم خواهد آمد و پیدا کردن یک راه حل در مورد آن است. آن است که آسان نخواهد بود.”

NHL کمیسر گری Bettman ظاهر می شود دوشنبه در یک نطق اصلی مصاحبه برای رهبران در هفته یک ورزش کنفرانس کسب و کار گفت: لیگ کاوش هشت تا نه متفاوت بالقوه سالن که قادر خواهد بود به جای “یک دوجین یا بیشتر تیم ها در یک مکان.” پایتخت صاحب تد Leonsis این هفته گفت که واشنگتن نیست یکی از این نامزدها. Bettman اشاره کرد که چند بازی را به بازی می شود هر روز در همین سایت و بدون فن.

چالش های دیگر عبارتند از بازیکنان در جمع آوری که این کشور را ترک کرده. Bettman گفت: 17 درصد از NHLers در حال حاضر در خارج از شمال امریکا است. بیش از نیمی از پایتخت به سمت چپ منطقه واشنگتن پس از فصل را به حالت تعلیق در اواسط ماه مارس.

بازیکنان نیز هنوز مردد در مورد ترک خانواده خود را برای یک زمان طولانی اگر فصل کند از سر گرفت. آنها همچنین نگران امنیت خانواده خود را اگر آنها به بازی و سپس مجاز به رفتن ارتباط برقرار کردن با عزیزان در میان همه گیر.

“من فکر می کنم برای من شخصا, من نگران خودم هستم; من نگران مرحله بعد و کسانی که به طور بالقوه به آن بیش از حد” کارلسون گفت. “من یک انسان سالم و من فکر می کنم من می خواهم کرایه خوب در برابر آن. من یک خانواده; من بچه ها. چه پیامدهای آن؟”

Eller و همسر خود را در حال انتظار برای یک نوزاد پسر بچه در ماه اوت و در حال حاضر 7 ساله به دختر. Eller در نظر گرفته و خطر او خواهد بود توزین اگر او می خواست به ارتباط برقرار کردن با نوزاد خود. در همان زمان او به طور قطع از خانواده خود را برای یک دوره طولانی از زمان.

ایمنی “را به طور قابل توجهی و من هم نمی خواهم به در یک وضعیت که در آن من نمی بینم خانواده من برای هفته در یک زمان و توان قفل شده است و در یک اتاق هتل” Eller گفت. “مثل من نمی بینم که … من نمی خواهم بگویم که خواهد در این مورد اما اگر این مورد است, من فکر نمی کنم … در برخی از نقطه آن است که ارزش آن را انجام می دهند.”

با بسیاری از موانع و بحث به حال Eller گفت: بازیکنان به طور کلی می خواهم به بازی. موضوع, او می پرسد در چه هزینه ؟

“در برخی از نقطه وجود دارد در حال رفتن به یک مانع از آنچه که ارزش آن ؟ آن است که ارزش آن چیزی است که من معنی” Eller گفت. “من نمی دانم که در آن مانع است اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به معاشقه با آن است.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>