جادوگران به آمدن به شرایط با از دست دادن یکی از بزرگترین بازیکنان بازی. در هر حال حاضر و پس از آن هر چند یک sniffle شنیده میشد از گوشه ای از اتاق. نشسته Isaiah Thomas سر متمایل با دست خود cradling آن هایی برای دوست خود و مربی.

“او همه چیز من” توماس گفت. “من شروع به بازی بسکتبال به دلیل Kobe Bryant. بنابراین آن را مانند — من فقط به حال به او صحبت کرد هفته گذشته است.”

زیر 18 دقیقه و 49 ثانیه از unfocused بسکتبال که در آن او می خواست او را به بازی توماس مشترک احساسات خام خود را در مورد برایانت.

“منظورم این است که او را بزرگترین در تمام دوران زندگی و در بسکتبال. که چقدر من نگاه کردن به او” توماس گفت. “میراث او در حال رفتن برای همیشه زندگی می کنند اما این [مرگ] یک دندانه در زندگی همه است که او را لمس است.”

اتصال خود را شروع به عنوان آن را برای میلیون ها نفر از طرفداران بسکتبال است. کوبه دور بود بت قهرمان در داخل خانواده زندگی-اتاق تلویزیون. اما در حالی که توماس از بچه های واشنگتن و بعد از آن در سال 2011 NBA پیش نویس 60 و انتخاب نهایی او آغاز شد مسیر پیچ در پیچ به عنوان یک حرفه ای پنج بار قهرمان NBA متوجه شده است. مرد شناخته شده به عنوان “مامبای سیاه” شد و سپس خود را محرم اسرار.

“من فکر می کنم او احترام مردم اخلاق کاری. من فقط به آرامی ساخته شده است یک رابطه با او در این دادگاه و پس از آن زمانی که من کردم به بوستون آن را کمی نزدیک تر به جایی که آن را خاموش دادگاه” توماس گفت: اصلاح رابطه خود را. “و سپس خواهر من گذشت و زمانی که آن را واقعی نزدیک تر است.”

در سال 2017, توماس جوان, خواهر, اوارگان, جوراب ساق کشته در یک تصادف. روز بعد برگشتی آغاز شده و توماس برای سلتیکز. از طریق فوران پشتیبانی توماس خاص برایانت به عنوان کسی “بود که در اینجا برای من در گوشه ای.”

“و [زمانی که] من مجروح او یکی از آن دسته از بچه ها که وجود دارد برای من تمام وقت کمک به من از طریق ذهنی” توماس گفت. “بنابراین من می خواهم گفت آن را بزرگتر از توپ بسکتبال. آن را سخت و حتی در مورد آن صحبت کنید.”

در تابستان گذشته برایانت میزبانی مرموز جلسه آموزشی که به دست می آمد شناخته شده به عنوان “Mamba اردوگاه.” جلسه آورده و در برخی از درخشان ترین ستاره ها در لیگ و همچنین افزایش phenoms. جادوگران all-star Bradley Beal دریافت, دعوت, اما آن را نمی تواند به خاطر تولد پسر دوم خود را.

“این نوع از دیوانه فقط فکر کردن در مورد آن را می خواهم اگر من تا به حال این فرصت فقط به یادگیری یک کمی” Beal گفت. “این دیوانه می دانم که او می خواست [من] به کار با او است که او خواستم به بازی در من است.”

توماس با حضور minicamp و ماه بعد در جادوگران’ رسانه ها و صدا مانند یک بی فن که خواستار تجربه “یکی از بهترین روز در زندگی من بسکتبال-دانا است.”

یکشنبه شب تن به شدت منتقل شده: توماس صدا مانند یک دوست در عزاداری. صدای او کم بود و ناپایدار و در برابر کلمات بیرون آمد و به آرامی. خبرنگاران نیست, سوال در مورد بازی — توماس به نظر می رسید غایب در دادگاه در حالی که نمره 10 امتیاز.

“من شخصا, من فقط بی حس به آن را مانند به نظر نمی رسد واقعی است. تمرکز من نبود حتی در این بازی واقعا” توماس گفت. “آن را مانند بچه ها من به نام من [قبل از بازی و] به من گفت که او در گذشت. مانند اجازه دهید که غرق در.”

داخل اتاق ساکت یکشنبه شب به عنوان هم تیمی در لباس پوشیدن و خوردن پیتزا, بازی بسکتبال بود و دورترین چیز از توماس ذهن است. به جای آن روز باعث شده برخی از بدترین خاطرات.

“[در] 2017, من از دست دادن خواهر من. 2019, من از دست دادن یکی از بهترین دوستان من در [رپر] Nipsey Hussle و پس از آن به از دست دادن یک مربی از معدن مانند — که بزرگتر از بسکتبال” توماس گفت. “که [expletive] لطمه می زند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im